Прескочи до съдържание

Европа-САЩ: от 120 €


Препоръчани мнения

Двупосочно от Варшава до:

- Ню Йорк: 154 €;

- Вашингтон: 220 €

 

 

Пробвах току-що за Чикаго и за Ню Йорк, извади ми по 154 €. Ако имате проблеми с календара от връзката, която съм дал по-горе, пробвайте през "Advanced search": https://www.wideroe.no/book/?l=en&adv=yes

 

Ей оттук дойде информацията: http://www.fly4free.pl/tanie-loty-bilety-nowy-jork-646-pln/?pid=962#galeria

 

 

:)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Кьорав карти не играе...

 

wideroe.no er stengt noen timer i natt av tekniske årsaker

wideroe.no is closed some hours due to technical reasons

 

Тамън мернах Амстердам - Ню Йорк за 120 евро, а си е бушувало от 5 часа следобяд. 

Връзка към коментар

https://www.wideroe.no/book/?l=en&adv=yes

 

ей тоя линк все още работи, но вероятно не за дълго...аз май съм прекалено уморен да ровя. Става въпрос за полети на Юнайтед, които летят до следните летища в Европа:

 

Dublin

London

Paris

Milan

Rome

Munich

Frankfurt

Oslo

Amsterdam

Madrid

Barcelona

Copenhagen

Berlin

 

Ако някой се намуши - успех, но май шансовете са малки. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не издържах и букнах Амстердам - Ню Йорк 9-14 Януари - 126 евро. Нито имам пари да се отпусна както трябва, нито си нямам на идея какво ще правя в тая люта зима там (естествено си взех полети с дълго прекачване във Вашингтон за да посетя пак МЕКАТА National Air and Space Museum). Tова е моята наркомания, имайте милост. 

 

Отнема няколко часа да дойдат електронните билети, не знам дали ще ги издадат...

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

С юнайтед и американ не летя ко ще и по 10 евра билети да пуснат...

 

Аз пък съм летищен помияр, летя със всичко и винаги :) Още по-добре ако е с компания, която не съм пробвал до сега...макар че технически съм летял с Юнайтед на едно кратко полетче от Ню Йорк до Вашингтон. Иначе билета ми още не е издаден...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз пък съм летищен помияр, летя със всичко и винаги 

И аз така. Не само за авиокомпаниите, ами и за самолети и летища. Даже понякога плащам по-скъпи билети само да пробвам нова авиокомпания, или модел самолет, с който предлагат да се лети. :)

Да не говорим, че понякога отивам до някъде без причина, само ей така колкото да полетя малко.  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не издържах и букнах Амстердам - Ню Йорк 9-14 Януари - 126 евро. Нито имам пари да се отпусна както трябва, нито си нямам на идея какво ще правя в тая люта зима там (естествено си взех полети с дълго прекачване във Вашингтон за да посетя пак МЕКАТА National Air and Space Museum). 

 

От 14:55 кацане във Вашингтон до National Air and Space center като гледам най-рано може да се стигне в 15:45-16:00, до края на работния ден (17:30) остават час и половина, все си е нещо... Поне половината да се види :) Следейки мисълта ти, до Амстердам какъв е плана? 

Връзка към коментар

Интересно наистина. Явно пак си е зависило от страната, от която се отваря сайта. На мен и с Advanced Search и със стандартното търсене ми излизаха цени по 800 Евро минимум като търсех LHR NYC или AMS NYC снощи. Даже ако търся със нормално търсене не ми излизаха директните полети, а някакви с прекачване на Icelandair. :)

Връзка към коментар

От 14:55 кацане във Вашингтон до National Air and Space center като гледам най-рано може да се стигне в 15:45-16:00, до края на работния ден (17:30) остават час и половина, все си е нещо... Поне половината да се види :) Следейки мисълта ти, до Амстердам какъв е плана? 

 

На връщане също има доста престой във Вашингтон, а и аз все пак съм бил, искам да повися пак пред блекбърда и совалката :) За мой късмет живея в Холандия, така че на волето ми кацна тоя полет :)

 

На този етап имам издаден редовен е-билет, т.е. е голяма вероятността да се лети! Ще видим какво ще измислят сега умните глави де, уикенда не може да очакваш важно решение от авиокомпания...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз пък съм летищен помияр, летя със всичко и винаги :) Още по-добре ако е с компания, която не съм пробвал до сега...макар че технически съм летял с Юнайтед на едно кратко полетче от Ню Йорк до Вашингтон. Иначе билета ми още не е издаден...

Имах предвид просто, че като гледам и чета как падат като пилци последните години тия двете, та леко ме избива на параноя. Жалко че и южноамериканските оферти са пак с тях.

Връзка към коментар

Имах предвид просто, че като гледам и чета как падат като пилци последните години тия двете, та леко ме избива на параноя. Жалко че и южноамериканските оферти са пак с тях.

 

Ами твоя воля, но доста се ограничаваш според мен. По тоя начин трябва да махнеш и Ер Франс и Бритиш...и общо взето всяка една авиокомпания в света, като ограничението единствено зависи от това какво имаш предвид под "последните години".

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На този етап имам издаден редовен е-билет, т.е. е голяма вероятността да се лети! Ще видим какво ще измислят сега умните глави де, уикенда не може да очакваш важно решение от авиокомпания...

Някъде бях чел, а може и в АХ да беше, и то ти да си го писал, че американския регулаторен орган имал становище, според което при издаден билет, за който има извършено и отчетено плащане, авиокомпанията не може нищо да направи, и е длъжна да извърши заплатения превоз. А тези билети са за полети именно с американска авиокомпания, която вероятно попада под щатска юрисдикция. Така че, да си се оправят и разбират за компенсации Юнайтед и Widerøe. :)

Не е ли така, или някъде изпускам някой важен фактор?

Връзка към коментар

Някъде бях чел, а може и в АХ да беше, и то ти да си го писал, че американския регулаторен орган имал становище, според което при издаден билет, за който има извършено и отчетено плащане, авиокомпанията не може нищо да направи, и е длъжна да извърши заплатения превоз. А тези билети са за полети именно с американска авиокомпания, която вероятно попада под щатска юрисдикция. Така че, да си се оправят и разбират за компенсации Юнайтед и Widerøe. :)

Не е ли така, или някъде изпускам някой важен фактор?

 

На теория е така. На практика това са билети издадени от Wideroe (с техния e-ticket stock), не от Юнайтед, просто полетите са на Юнайтед, та в тоя случай не върви. Но мисля, че регулацията покриваше полети до САЩ...но не съм 100% убеден. Покрай първокласните билети от Янгон до щатите за $400, и едни други на Korean Air до САЩ се и разбра, че тая регулация съвсем не е толкова чиста както си мислят хората и за едни работи, за други не. Доста дела вървят в момента май. 

 

Ама...случая се оказва заплетен. Wideroe ползват Амадеус и твърдят, че тези цени са им подадени от Амадеус, така че отговорността била там. Даже били доволни от тая работа, щото прибират комисионна за всеки билет. Във flyertalk дори в момента твърдят, че билети може да се резервират от Ню Йорк до Милано, само че не с Юнатейд, а с Air Canada. Само тоя маршрут бил останал.  

Връзка към коментар

Най-вероятно всичко ще е наред, при положение, че Норвежците вече са издали билетите. Проблема си е техен с Юнайтед, не виждам какво са виновни клиентите им в случая. Ще си платят неустойките на авиокомпанията и така.

Дано скоро пак има подобна грешка някъде из знайните и незнайни сайтове, та и ние дето пропуснахме, да се възползваме. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много любопитна ситуация се получава. Норвежците са знаели за грешката от самото начало, но според тях проблема е в Амадеус и те нищо не могат да направят. До тук добре. Оказва се, обаче, че самите Wideroe са пуснали слуха за билетите онлайн, след като профила във flyertalk, който пуска темата по всичко изглежда е техен служител. 

 

Ето на който му е интересно: http://www.autoslash.com/blog-and-tips/posts/norwegians-take-united-for-a-ride

 

Иначе, на 99% ще се лети, вече има хора, които са започнали полетите си. САЩ - идвам! Пак!

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Много любопитна ситуация се получава. Норвежците са знаели за грешката от самото начало, но според тях проблема е в Амадеус и те нищо не могат да направят. До тук добре. Оказва се, обаче, че самите Wideroe са пуснали слуха за билетите онлайн, след като профила във flyertalk, който пуска темата по всичко изглежда е техен служител. 

Независимо какъв ще е изхода за Widerøe от "разговорите" между тях и Юнайтед, който както би следвало ще бъдат с успешен край за норвежците - те ще са печеливши при всички случаи, защото който до момента не беше чувал за тях, след тази "бомба", вече ще е наясно кои са, и с какво се занимават. И ако не друго, то поне ей така профилактично и регулярно ще наминава на проверка през сайта им :) ...с тайната надежда пак да се случи

 

Честито Основател! Странно че пак през зимата, но явно такъв ти бил късметът. Дано да няма отменени и закъснели полети! (този път поне ще спестиш нерви покрай някой италиански автобус ;) )

Редактирано от wilks
Връзка към коментар

Независимо какъв ще е изхода за Widerøe от "разговорите" между тях и Юнайтед, който както би следвало ще бъдат с успешен край за норвежците - те ще са печеливши при всички случаи, защото който до момента не беше чувал за тях, след тази "бомба", вече ще е наясно кои са, и с какво се занимават. И ако не друго, то поне ей така профилактично и регулярно ще наминава на проверка през сайта им :) ...с тайната надежда пак да се случи

 

Честито Основател! Странно че пак през зимата, но явно такъв ти бил късметът. Дано да няма отменени и закъснели полети! (този път поне ще спестиш нерви покрай някой италиански автобус ;) )

 

В интерес на истината аз си го избрах зимата, защото тогава гарантирано ще мога да се възползвам..стане ли пролет я камилата, я камиларя :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На този етап имам издаден редовен е-билет, т.е. е голяма вероятността да се лети! Ще видим какво ще измислят сега умните глави де, уикенда не може да очакваш важно решение от авиокомпания...

 

Успех! Дано ти провърви :)

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.