Прескочи до съдържание

София - Берген


Препоръчани мнения

Здравейте ,някой може ли да ми намери двупосочен билет София-Берген  за 15.08 и връщане 15.09 понеже колкото и да търся през тези сайтове не мога да намеря или не зная точно как става да се намери с намаление.Благодаря предварително 🙂

Връзка към коментар
преди 2 часа, dimitrov6 каза:

Вижте тези варианти и купувайте

При тези варианти пътуването с багаж ще струва  около 300евро двупосочно. (логично е, че ще има багаж при престой от 30 дена)  При това пътуване от особено значение е датата 15 август - Успение на Богородица -официален празник в почти всички европейски страни.

Редактирано от epetkov
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Тогава да се използват нормални авиокомпании.

Аз мога да кажа за нискотарифните.

За тях е рано да се купува,особено връщането.

Въпроса на

muffytoz

беше,как да се търси и купува през Румбо и другите подобни с намаление,но е преместен тук.

И сега има хубави намаления през сайтовете Jetcostq-чилийски,перуански и писаните в темата за Румбо и те могат да компенсират цената на багажа.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , dimitrov6 каза:

Тогава да се използват нормални авиокомпании.

Именно, защото нормалните компании предлагат билет по нормални цени (250-300€) @muffytoz търси съвет за нещо изгодно. Обаче, тръгването  (1-20 август) е пиков период за авиационния пазар и не мисля, че ще се намери лесно приемливо решение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

преди 14 часа, muffytoz каза:

не мога да намеря или не зная точно как става да се намери с намаление.

по принцип хващаш няколко търсачки (azair, google flights, skyscanner, каквото ползваш там) и намираш най-евтините дати без намаление. После почваш да търсиш в bravofy, jetcost, rumbo и прочие за тези дати къде ще ти даде най-голямо намаление, като превърташ всички възможни домейни (cl, br, at, au, lv, es, it, всичко).

Само че гаранция няма, и ако по принцип цените са високи, напр. 100 евро, няма как да станат 10

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.