Прескочи до съдържание

Билет от Fort Lauderdale International Airport (FLL)


v.tsikalova

Препоръчани мнения

Здравейте, предстои ми круиз през декември с тръгване от Савона на 14.11.19 и връщане обратно от Порт Евърглейдс(Флорида) на 12.12.2019. Притесненията ми са за самолетния билет от Флорида. Виждам, че има 2 летища (Fort Lauderdale International Airport (FLL) и Маями,Флорида MIA и не съм сигурна  кое от двете е до круизния терминал. Ще съм ви благодарна много ако ми помогнете с идеи за  билет за обратния полет- най-близо ми е Букурещ, но не пречи София или Истанбул. За сега намерих цена на Аерофлот 513 евро(през Каяк), но за 13.12., както и  за 649евро с Уест джет за 12.12.19. За Савона мисля че през Милано ще е най-евтино, но и там бихте могли да ме посъветвате. Благодаря предварително.

Връзка към коментар

Port Everglades е съвесем близо до FLL:

image.png.f962e9c4d009f6a1f00edd1be43e7484.png

 

Aко обърнете внимание на белите пътища, където свършва синята линия - около тях са терминалите на литището. До ФЛЛ летят като цяло по-нискотарифните а/к - Norwegian, Azul Brazil, JetBlue, Spirit, Southwest,... Една опция е да се огледате за билети с тях. Друга опция е да предпочетете MIA - Uber/Lyft ще ви струва 30-40-50 долара от порта до летище MIA. Там кацат всички останали а/к - AlItalia, Lufthansa, Swiss, American, Iberia, Air France,...

Ето и цена за 12.12.19 от Каяк:

image.png.7893d8dd1b8b7b8c62136bc18360a7ea.png

Редактирано от akair
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.