Прескочи до съдържание

Търся билети до Финландия за началото на Декември


Препоръчани мнения

Скъпи магеланци,

Обръщам се с молба за помощ!

Намислили сме 4-5 дневно посещение на Дядо Коледа в началото на декември като изненада на 5 годишния ни син.

Знам, че е още рано за такова планиране, но искам да добия обща представа за разходите за едно такова пътуване.

Засега откривам не много добри цени на билетите от Лондон до Рованиеми, а като добавим и тези от София...стават колкото презокенски полет.

Моля дайте ми идеи за полети от София до Рованиеми, може и през Хелзинки, ако излиза по-изгодно.

 

Редактирано от elenitta
Връзка към коментар

Норвежците имат Бургас-Хелзинки, но засега се виждат само до края на Октомври.

От Букурещ също има полети до Хелзинки с Blue air, но и там няма цени за след Октомври.

Като пуснат зимните разписания, ако успееш да ги вържеш с удачен полет Хелзинки - Рованиеми, може и да се получи що годе прилична цена.

Връзка към коментар

Досега намерих с Финеър от Лондон до Рованиеми на цена 275 евро на човек с ръчен багаж, която не ме устройва много, като прибавим и цената на билета София - Лондон.

@christuff благодаря за съвета, Букурещ също е добър вариант, ще ги следя. Мисля, че бургаските полети ги няма след октомври.

Редактирано от elenitta
Връзка към коментар
преди 8 минути , Plamsi каза:

Но беше само с ръчен багаж.

 И колко струваше билетът само с ръчен багаж?

 Не разбирам, защо се съобщава кой как е пътувал, а  не се казва за колко е пътувал?

 

Връзка към коментар
44 minutes ago, epetkov said:

 И колко струваше билетът само с ръчен багаж?

 Не разбирам, защо се съобщава кой как е пътувал, а  не се казва за колко е пътувал?

 

Билетът струваше 370 лева до Хелзинки и още 200 лв Хелзинки - Ивало - Рованиеми - Хелзинки, но и до Рованиеми беше също толкова като цена.

Връзка към коментар
преди 3 часа, elenitta каза:

Досега намерих с Финеър от Лондон до Рованиеми на цена 275 евро на човек с ръчен багаж, която не ме устройва много, като прибавим и цената на билета София - Лондон.

@christuff благодаря за съвета, Букурещ също е добър вариант, ще ги следя. Мисля, че бургаските полети ги няма след октомври.

 

Screen Shot 2019-02-20 at 18.24.09.png

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.