Прескочи до съдържание

Кратки впечатления от Куала Лумпур


Ивайла

Препоръчани мнения

Благодаря много за изчерпателната и систематизирана информация. Тръгнах да си правя програмата за два дни и половина , попаднах на пътеводителя и съм готова за отрицателно време. Благодаря! 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
На 2.02.2019 г. в 19:36, Ивайла каза:

Благодаря много за изчерпателната и систематизирана информация. Тръгнах да си правя програмата за два дни и половина , попаднах на пътеводителя и съм готова за отрицателно време. Благодаря! 🙂

И аз благодаря за подробната информация. Имам също 2 дни и половина в Куала Лумпур да оползотворя. Ивайла, може ли да споделиш програмата, ако не е проблем? 

Връзка към коментар

Аз едно го мислех, друго стана , но пак се забавлявахме. Половината ден ни го изяде закъснението на самолета от Ланкави, остана време само за вечеря и обмяна на пари. Като цяло се разделихме - едните бяха по моловете, другите опитахме да видим и още нещо.Първият цял ден: сутринта - малко в инфинити басейна на 51 етаж и  до Бату пещерите ( половината от нас останаха разочаровани ). След това - Китайският квартал, Следобед Suria Mall, кулите Петронас (имахме час за 18:15), след това вечеря в Мола, фонтаните и към Павилион и района. Вторият ден - около Мердека, Petaling Street (предният ден не остана време) ,после имахме запазен час в Atmosphere 360 за 15:30 (много препоръчвам)  и после пак по моловете. Не можах да убедя другите да вечеряме или поне да се разходим из Jalan Alor , остава за следващия път. Не мога да кажа , че сме разгледали града, на мен много не ми и хареса, а и това беше края на 16дневното ни пътуване и бяхме изморени от път и емоции. Остана ни за разглеждане за следващия път...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.