Прескочи до съдържание

Turkish Airlines променена дата на полет


Препоръчани мнения

Здравейте, 

На 26.04 трябваше да летя за Токио с Търкиш през Истанбул. Днес получих съобщение, че полетът ми е изместен за 27,което автоматично означава, че ще изпусна полета за Токио, който е в 1 през нощта. Билетите съм си купила с travelgenio, но не намирам информация откъде да ги контактна и тях и търкиш, за да знам какво да правя и ако трябва да търся нов вариант да се добера до Истанбул и да си хвана полета. 

Моля за помощ. 

Връзка към коментар
17 minutes ago, neuromancer said:

Отделни ли са билетите? Ако са заедно, те ще ги напаснат, за да си стигнете, може да променят и полета за Токио

Един билет е. Това, което видях е че самото този полет до Истанбул не е потвърден, а останалите са потвърдени. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Plamsi каза:

Здравейте, 

На 26.04 трябваше да летя за Токио с Търкиш през Истанбул. Днес получих съобщение, че полетът ми е изместен за 27,което автоматично означава, че ще изпусна полета за Токио, който е в 1 през нощта. Билетите съм си купила с travelgenio, но не намирам информация откъде да ги контактна и тях и търкиш, за да знам какво да правя и ако трябва да търся нов вариант да се добера до Истанбул и да си хвана полета. 

Моля за помощ. 

В офиса в София са изключително любезни.

Покрай смяната на летището ми се наложи да контактувам няколко пъти с тях заради сменени часове и дати на полети, та нямаше никакъв проблем да ми сменят с това, което искам.

Последната ми промяна е от вчера.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
27 minutes ago, Mary said:

В офиса в София са изключително любезни.

Покрай смяната на летището ми се наложи да контактувам няколко пъти с тях заради сменени часове и дати на полети, та нямаше никакъв проблем да ми сменят с това, което искам.

Последната ми промяна е от вчера.

Проблемът е че съм в Пловдив. Обадих се в офиса им на летището, но ме помолиха да им звънна в понеделник. Ако се наложи, ще се ходи до София.

1 hour ago, neuromancer said:

 

 

Връзка към коментар
В момента, Plamsi каза:

Проблемът е че съм в Пловдив. Обадих се в офиса им на летището, но ме помолиха да им звънна в понеделник. Ако се наложи, ще се ходи до София.

 

Тогава им пиши на мейла.

Ще ти отговорят и ще помогнат.

По телефона също е възможно, но е трудно свързването тези дни.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Звънни им в София в офиса в центъра (Landmark Center), телефонът е 02 947 4007, ще послушаш музика, но ще ти вдигнат по някое време, имейлът им е sofsales@thy.com, но там са по-бавни по принцип, така че по добре си реши проблема по телефона. Няма нужда да идваш до София със сигурност.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
2 minutes ago, Adventurer said:

Звънни им в София в офиса в центъра (Landmark Center), телефонът е 02 947 4007, ще послушаш музика, но ще ти вдигнат по някое време, имейлът им е sofsales@thy.com, но там са по-бавни по принцип, така че по добре си реши проблема по телефона. Няма нужда да идваш до София със сигурност.

Благодаря, със сигурност ще им се обадя

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
На 29.03.2019 г. в 21:35, Adventurer каза:

Звънни им в София в офиса в центъра (Landmark Center), телефонът е 02 947 4007, ще послушаш музика, но ще ти вдигнат по някое време, ..

Някой успява ли да се свърже с този офис? За два дни съм звънял над 10 пъти и нищо - минута музика и после прекъсва

Пробвах и 02 947 4006, който е от сайта на летището, но той е същата централа, както и на +359 2 988 3596 - също без успех.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.