Прескочи до съдържание

Разпродажби в aliexpress


Препоръчани мнения

преди 39 минути , stanimir каза:

Aliexpress имат  прилична разпродажба тия дни,  поне за нещата които ми трябват е  доста по-добра от черния петък.

Те празнуват 9 години и за това са така щедрички:))))

И аз напазарувах бая неща,дето си ги бях харесала,на почти половин цена.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 1 година по-късно ...

За първи път в Aliexpress и.....  Поръчката мина, пишеше срок на доставка 4-10 дни. След 2 дни в профила ми имаше съобщение, че са установили, че моя артикул е свършил. Може да го доставят, но 2 опции да избера: да дам за подготовка още 72 часа, или ако искам веднага да ми върнат парите.  Тъй като си искам поръчката, оставих си 48 да премисля и след това да реша. След 48 часа обаче, получих мейл: Добра новина, поръчката е shipped, awaiting delivery  5 часа, 18 дни . Успокоих се.  Реших, че  са се оправили. Минаха сега още 5 дни, няма  още инфо къде по пътя е пратката. По нищо не се разбира, добрата новина, че е  натоварена дали е сървърно типово съобщение  или наистина е тръгнала. Не издържах  и ги питах. Получих това: 

dear friend
we checked the parcel not pass checking by custom
it is returned back to us,but we have not receive it,
to save your time,we can refund you first
Do you have paypal account?
Pls send us your paypal account
We will refund you in 2 working days after you provide it.
Wait for your reply.

 

Може ли малко помощ! Безопасно ли е да давам  paypal? Каква им е технологията на работа, че за втори път сами искат да ми върнат парите? Разбирам го като отказ на поръчка. Кое да предпочета, да давам paypal или да чакам след 2 седмици и пак да искам да ги върна?  Каква е разликата ако сама поискам сега и след срока ако не са я доставили?  Прави ли ви често проблеми този сайт, или просто  това е рядко изключение?  😉

Връзка към коментар

Пише, че са го върнали на митницата. Правят ти услуга да ти върнат парите и без да са го получили те. Безопасно е да дадеш пейпал, да (без аролата, нали)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Защото не видях пейпал когато плащах 😉

Бях избрала доставка от Чехия уж заради митниците, следващият път дали  е по-добре направо Китай да избера, вие как съобразявате това?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.