Прескочи до съдържание

Ферибот от Буенос Айрес до Колония дел Сакраменто


Guinness

Препоръчани мнения

DNI е номер на лична карта. Аз бих пробвала с Otro  - друг вид документ, защото най-вероятно няма да има валидация на данните и ще може да се въведе бг номер на паспорт. Какви са опциите за Cuotas (пише "избери") ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

DNI = л.к. (в превод е национален документ за идентичност)
cédula, L.C и L.E. са остарели формати на аржентински лични документи, които вече не се издават, така че Carrie е права - посочете Otro или DNI

Cuotas се отнася за броя билети, които искате да закупите 
 

Връзка към коментар

Ние ги взехме от сайта на buquebus за около 50 евро двупосочно, купих билетите месец напред.

3-4 часа са напълно достатъчни, то си е едно селце с център - старата му част. 

11.45 отиване, 17.01 ч. връщане. Само дето закъсня на отиване с 1,30 ч., но пак си стигна времето. Е, ядохме по-набързо.

Ферито го хванахме от Пуерто Мадеро. Има и от Тигре, но е по-скъпо и по-далече.

 

Прочетох мнение за плаж на Колониа де Сакраменто...няма такъв филм. 

Първо, това е река, по-точно там се вливат 2 или повече реки, второ водата 360 дена в годината е кална, както и около Буенос Айрес.

А за мизерния Буенос Айрес...аз на всеки я пожелавам тая мизерия поне веднъж да я види в този живот.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 6 месеца по-късно ...

Здравейте,

 

да изтупам темата от прахта.

Опитах се да купя билети от www.seacatcolonia.com и нещо удрям на камък.

Първо през уругвайската версия не минава плащането.

После през аржентинската обърках датите и се опитах да модифицирам билетите, но те изчезнаха от профила ми. Взеха ми парите.

Някакви идеи как да действам? Не съм използвал английски версии.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Обади се на телефонната им поддръжка! Ако не успееш да се свържеш с аржентинците, звъни на уругвайците! Хората са разбрани и оправят всякакви неразбории при онлайн покупка на билети. Разговаряте обаче само на испански, така че ако не се справяш с този език, по-добре използвай някой, който го говори свободно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, tougherty каза:

Обади се на телефонната им поддръжка! Ако не успееш да се свържеш с аржентинците, звъни на уругвайците! Хората са разбрани и оправят всякакви неразбории при онлайн покупка на билети. Разговаряте обаче само на испански, така че ако не се справяш с този език, по-добре използвай някой, който го говори свободно.

Здрасти,

 

проблемът в сайта е, че за чужденци е само един телефон и при двете. Може би аз не доглеждам нещо и не виждам уругвайски номер, който да може да се избира отвън?

Връзка към коментар
На ‎10‎.‎4‎.‎2019 в 12:08, Sun4o каза:

Ние ги взехме от сайта на buquebus за около 50 евро двупосочно, купих билетите месец напред.

3-4 часа са напълно достатъчни, то си е едно селце с център - старата му част. 

11.45 отиване, 17.01 ч. връщане. Само дето закъсня на отиване с 1,30 ч., но пак си стигна времето. Е, ядохме по-набързо.

Ферито го хванахме от Пуерто Мадеро. Има и от Тигре, но е по-скъпо и по-далече.

 

Прочетох мнение за плаж на Колониа де Сакраменто...няма такъв филм. 

Първо, това е река, по-точно там се вливат 2 или повече реки, второ водата 360 дена в годината е кална, както и около Буенос Айрес.

А за мизерния Буенос Айрес...аз на всеки я пожелавам тая мизерия поне веднъж да я види в този живот.

Водата е кафява да, но иначе извън колониалния център посока новата част на града има прекрасен плаж  с палми и хубав пясък.

Връзка към коментар
преди 9 часа, tougherty каза:

4314-5100 е в Аржентина, 2915-0202 е от Уругвай. И двата се набират отвън със съответните кодове.

Здрасти,

Намерих човек с испански, но и двата телефона са непробиваеми. Не знам колко е минутата, но имаме по над 20 минути висене и на 2та телефона. Писах съобщения в сайта и Facebook- няма никой.

Почвам да се съмнявам да не са станали пирамида.

Връзка към коментар
преди 1 час, tougherty каза:

Аз се свързах с тях на уругвайския номер доста лесно. Аржентинците не вдигаха.

Най-сетне прописаха във Facebook: "La compra 700340524 se encuentra pendiente de pago. Si o si tenes que comunicarte por teléfono al 4314-5100 para que procesen la misma".

Банката твърди, че трябва да изчакам 10 календарни дни, за да разбера дали ще осчетоводят транзакцията и след това ако я осчетоводят да претендирам за сумата. И така на изчакване съм.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Затварям случая с happy end!

Обадиха са на телефон, на който отговаря приятел, говорещ испански /от хърватски номер/ и промениха резарвацията, както аз исках.

Преди това във Facebook поискаха телефон и попитаха на какъв език искам да разговаряме. Подадох им две опции - английски и испански.

Благодаря на отзовалите се.

Правилните стъпки за решаване на подбен проблем с този сайт (според мен):

1/.Не звънете на телефоните - прекарах доста минути и на 2та номера;

2/.Не оставяйте съобщения през контактната форма в сайта;

3/.Пишете във Facebook или Twitter настоятелно;

4/Намерете човек с испански;

5/.Имайте търпение и здрави нерви :).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.