Прескочи до съдържание

Банкок - бързи съвети за последните 2 дни


Препоръчани мнения

Здравейте, 

В Банкок съм и искам да помоля за съвети какво да посетя в оставащите ми 2 дни( от 4). Храмовете, плаващия пазар и Аютая съм ги включила. Вчера вечер отметнах Кhaosan road и малко от Сиам Парагон и МBK.  Днес вечер мисля Китайския квартал вечерта, но какво друго да включа. Има ли райони с интересни пазари и зони за хранене. В Патонг и Чианг Май ги намирах лесно, но тук изпитвам затруднение. Мислех скай бар да посетя, но нямам много официални дрехи, а и четох, че 1 коктейл е 25 евро, а сме трима.Моля за съвети какво да включа. Хотелът ни е на 15 мин.пеш от Кhaosan road и 10 от двореца.

Връзка към коментар

Можете да отидете на масаж в школата, която е точно до двореца. Това е най-дборото училище за масажи в страната и според мен много си струва. Има много помощения за масажи, така че и тримата може да минете заедно. Бил съм отдавна и не си спомням цената, но не беше скъпо по нашите стандарти.

 

Пазара Чадучак за съжаление работи Петък-Неделя, но може да посетите някой night market.

 

Приятно Прекарване!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
7 hours ago, ili said:

Мислех скай бар да посетя, но нямам много официални дрехи, а и четох, че 1 коктейл е 25 евро, а сме трима.

Има вариант да минете по тънко ако си поръчате кола 🙂

Връзка към коментар

Пазарът до  Baiyoke  tower 2 работи всяка вечер и е доста голям. 

Можете да направите с водния транспорт няколко спирки и да разгледате храмовете по р. Чао прая. Не пропускайте и храмът Златната планина - Gold mountain. От най- високата част се открива прекрасна панорама. 

За водния пазар, масаж и Аютая  - ако имаш възможност , отиди задължително. 

Връзка към коментар

Благодаря за помощта!

Скай бар посетихме в Baiyoke  tower - 400 бата за питие и пуканки. Поръчахме уиски и кола и ни го смесиха в 1 чаша.😂😂😂

Сим карти поръчах от тук.

https://www.klook.com/activity/1235-thailand-sim-card-bangkok/?krt=r20&krid=a5beecb0-b7ce-4915-622f-10eb6cfc8bf1

Може да се вземат на различни летища - избира се от сайта. Ние взехме от Пукет и Чанг май.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.