Прескочи до съдържание

Препоръчайте място за почивка


Jorro

Препоръчани мнения

On 5/28/2019 at 10:07 AM, DaBo said:

@samuraika Аз мисля, че се сещам само за такива с по-дълги полети, ама ще ти кажа за всеки случай.

Единият вариант е Малайзия на източния бряг - Palau Redang или Palau Perhentian. Има и по-луксозно, и по-евтино настаняване, водата е невероятна, пясъкът също. Пътуването е с два полета на Еър Ейжа през КЛ, като вторият е 40 мин. Следва обаче скоростна лодка/трансфер до острова, който може да бъде организиран от теб или от самия хотел.

Другият вариант в някъде във Виетнам, като лично на мен ми харесва Pho Quoc. Но пак ще са два полета и не знам дали има някаква лоу-кост авиокомпания до там от Осака. Просто ти давам идея.

Сещам се и за трети - Ко Самуи (от всички места, на които съм ходила в Тайланд, там най-много ми хареса), но пак ще са два полета през Банкок.

Перхентиан е супер.Реданг беше рай.Сина ми ходи тази година по моя препоръка и беше разочарова.Имало мазут по плажа.Добре че не повторих.Предпочитам да си пазя Рая в спомените отколкоъда се разочаровам.

Връзка към коментар
На 29.06.2024 г. в 12:53, 招き猫 каза:

Кажете дали има хубави плажове ама имат сянка да не са мега прави около Севиля, за да може до там да се лети и да се види и града някой ден?

Водата в океана е под 25 градуса, плажовете са големи, хора ще има много, в Севиля ще е адска жега и нищо няма да ти се гледа. 😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.