Прескочи до съдържание

Магалуф и Майорка


Eva eva

Препоръчани мнения

Здравейте! Чудя се Магалуф в Палма де Майорка дали е много младежко - барове, пияни младежи? Планирам почивка септември.

Редактирано от Eva eva
Връзка към коментар
преди 7 часа, Eva eva каза:

Здравейте! Чудя се Магалуф в Палма де Майорка дали е много младежко - барове, пияни младежи? Планирам почивка септември.

Това е еквивалента на Слънчев бряг.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря много за отговора, @Alexander 

Чудя се да ровя ли за други хотели в други части на острова или да се ориентирам към друго място за почивка? Има ли по-спокойни комплекси на Майорка?

Връзка към коментар
преди 7 часа, Eva eva каза:

Благодаря много за отговора, @Alexander 

Чудя се да ровя ли за други хотели в други части на острова или да се ориентирам към друго място за почивка? Има ли по-спокойни комплекси на Майорка?

Майорка има доста повече километри бряг от цяла България и разбира се има всякакъв вид плажове, туристически места, градчета за всеки вкус и невероятни плажове. Всичко е въпрос на избор.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 часа, Eva eva каза:

Здравейте! Чудя се Магалуф в Палма де Майорка дали е много младежко - барове, пияни младежи? Планирам почивка септември.

Магалуф е пълно с англичани. Всичко живо е вдигнало ръце , пиянски изцепки, побоища изобщо всяка вечер има нещо по телевизията. Ако можеш да избереш друга дестинация ще е по добре. Според мен.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 часа, Eva eva каза:

Благодаря много за отговора, @Alexander 

Чудя се да ровя ли за други хотели в други части на острова или да се ориентирам към друго място за почивка? Има ли по-спокойни комплекси на Майорка?

Определено на друго място. Ние преди 5-6 години бяхме там по някаква причина  та... чустваш се като на абитуриентски купон. То не бяха завършващи средното образование младежи , момински и ергенски партита... Абе..точно както Александър ти е казал - Слънчев бряг.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Майорка е разделена на зони, в които преобладават англичани или германци. Аз уважавам много културните англичани, но масовата им паплач ненавиждам, особено по време на световни и европейски първенства по футбол и затова предпочитам Аренал като зона. Там преобладават германците, но всичко е въпрос на вкус.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Здравйте,

 

Бих искала да попитам, според вас има ли смисъл от ходене за един цял ден в Палма Де Майорка, но без спане. Отиване в 9 сутринта връщане в 10 вечерта. 

Не съм ходила и не знам какво може да се прави и види в самия град Палма и дали някъде около него има хубав плаж, защото едва ли ще имаме възможност да пътуваме по самия остров, тъй като ако се отиде ще се ползват рейсове/влакове за транспорт. 

 

Благодаря предварително за мненията.

 

Извиниявам се предварително, ако тук не е правилното място за този въпрос.

Редактирано от Raya Vladova
Връзка към коментар
7 minutes ago, Raya Vladova said:

Здравйте,

 

Бих искала да попитам, според вас има ли смисъл от ходене за един цял ден в Палма Де Майорка, но без спане. Отиване в 9 сутринта връщане в 10 вечерта. 

Не съм ходила и не знам какво може да се прави и види в самия град Палма и дали някъде около него има хубав плаж, защото едва ли ще имаме възможност да пътуваме по самия остров, тъй като ако се отиде ще се ползват рейсове/влакове за транспорт. 

 

Благодаря предварително за мненията.

 

Извиниявам се предварително, ако тук не е правилното място за този въпрос.

 

Близо до Палма хубави плажове има в Магалуф. С автобус се стига за половин час. В самия град Палма има какво да се разглежда за половин ден...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.