Прескочи до съдържание

Booking.com - 10% отстъпка от Revolut


Препоръчани мнения

10% бонус към Револют

 

https://www.booking.com/index.html?aid=1737540&label=TW

 

това е официален линк, а не личен реферал

 

източник:

 

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 14
  • Смея се 1
Връзка към коментар
17 minutes ago, cybersimo said:

10% бонус към Револют

 

https://www.booking.com/index.html?aid=1737540&label=TW

 

това е официален линк, а не личен реферал

 

източник:

 

Ей супер!!! Идва точно навреме ! Най-хубавото е и че тук както и при уизз линка се прилага и genious отстъпката. Интересно ми е до колко време след приключване на престоя ще изплащат наградата. 

Редактирано от Jorro
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , cybersimo каза:

10% бонус към Револют

 

https://www.booking.com/index.html?aid=1737540&label=TW

 

това е официален линк, а не личен реферал

 

източник:

 

Сега симулирах резервация през линка. С Револют  ли трябва да стане плащането, че никъде не ми поиска никакви данни , свързани с Револют.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар
преди 14 минути , Jorro каза:

Ей супер!!! Идва точно навреме ! Най-хубавото е и че тук както и при уизз линка се прилага и genious отстъпката. Интересно ми е до колко време след приключване на престоя ще изплащат наградата. 

Revolut reward: Book now and get 10% off, instantly

Връзка към коментар
преди 11 минути , AlexandraKo каза:

Сега симулирах резервация през линка. С Револют  ли трябва да стане плащането, че никъде не ми поиска никакви данни , свързани с Револют.

Симулирах произволно плащане, не видях изискване да е с Револют. Просто отбива 10% от цената, при това с включените такси. Единствено видях, че не важи за всички хотели

 

  • Стая CAD 145.34
  • 13 % данък CAD 18.89
  • 6 % Такса за туризъм CAD 8.72
  • Местен данък CAD 2.26
  • Възнаграждения от Revolut(Платено от Revolut)- CAD 17.52
  • ------------------------
  • Цена  CAD 157.69
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, cybersimo каза:

Симулирах произволно плащане, не видях изискване да е с Револют. Просто отбива 10% от цената, при това с включените такси. Единствено видях, че не важи за всички хотели

 

  • Стая CAD 145.34
  • 13 % данък CAD 18.89
  • 6 % Такса за туризъм CAD 8.72
  • Местен данък CAD 2.26
  • Възнаграждения от Revolut(Платено от Revolut)- CAD 17.52
  • ------------------------
  • Цена  CAD 157.69

И аз симулирах плащане, дава тази отстъпка само при плащане с Пейпал на момента и излиза надпис, че ще ми върнат парите, ако отменя резервация. Иначе резервция без предплащане с възможност за анулиране.

Връзка към коментар
преди 16 минути , Marisha каза:

И аз симулирах плащане, дава тази отстъпка само при плащане с Пейпал на момента и излиза надпис, че ще ми върнат парите, ако отменя резервация. Иначе резервция без предплащане с възможност за анулиране.

Има логика да важи само при предплащане, защото отстъпка се дава веднага, а не чакаш чак след резервацията както при другите

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 18.04.2019 г. в 20:44, cybersimo каза:

10% бонус към Револют

 

https://www.booking.com/index.html?aid=1737540&label=TW

 

 

Изглежда ми, че всичко го правя по правилата. При резервация минах през съответния линк. Появяват се лентите горе и долу и си седят във всички прозорци:

revolut_add.png.9b3c3feb206f34a4b4712d9ee183a637.png

 

ok.png.3b25cbaaa7c41fd62afb1fac4ae70f77.png

 

Намалява ми цената точно с 10% за сметка на Revolut, които плащат разликата, уж:

 

revolut.png.b976132ad74f8a8c82002ea82e62de8d.png

 

Но точно, когато решавам, че всичко е наред и ще си получа двойнaтa (заедно с Genius)  отсъпка, във финалния прозорец преди плащане възстановява оригиналната цена, без възможност да тикнеш в квадратчето отново, и изписва отдолу:

 

10_no.png.b329537ac63f3833a9ae60e2b507cfb1.png

 

no.png.3fc4005f1e018c5ca525b7a21cf84250.png

 

Без значение каква карта въвеждам.

 

Някакви идеи да споделите?

 

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар
преди 12 минути , rik4o каза:

Без значение каква карта въвеждам.

 

Някой май беше споменал, че плащането трябва да е с Paypal...

 

P.S. Да, открих го. Плащането не е с Revolut, а с Paypal.

На 19.04.2019 г. в 0:11, Marisha каза:

И аз симулирах плащане, дава тази отстъпка само при плащане с Пейпал на момента и излиза надпис, че ще ми върнат парите, ако отменя резервация. Иначе резервция без предплащане с възможност за анулиране.

 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
 
 
 
преди 17 минути , rik4o каза:

Без значение каква карта въвеждам.

Някакви идеи да споделите?

Три резервации съм направил през този линк. За две от тях поиска предплащане за да намали цената, а за едната - не. Но и при трите ми даде отстъпка само с карта Revolut. На някои места излиза и опция плащане с Paypal и също би трябвало да сваля цената.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , chandni каза:

Някой май беше споменал, че плащането трябва да е с Paypal...

Нямам опция за paypal в тази резервация, но вече ми се струва, че и това няма да помогне. 😞

преди 14 минути , Христиан каза:

@rik4o, трябва да се плати с карта на Revolut...

Пробвах и с физическата, и с виртуалната ми Revolut - същата работа.

преди 5 минути , koliob каза:

Три резервации съм направил през този линк. За две от тях поиска предплащане за да намали цената, а за едната - не. Но и при трите ми даде отстъпка само с карта Revolut.

Моята резервация е без възможност за анулиране, т.е. плащам на момента - не би трябвало това да е проблем. И не става.

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар
преди 47 минути , chandni каза:

Вместо да се мъчиш с Revolut-ския линк, виж този ми пост...  🙂 Важи за всяка резервация 😉

Явно има разлика дали изобщо няма да платиш 10% или ще ги платиш и евентуално ще ги чакаш след определно време в topcashback

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , cybersimo каза:

Явно има разлика дали изобщо няма да платиш 10% или ще ги платиш и евентуално ще ги чакаш след определно време в topcashback

Явно когато единият вариант не минава и не можеш да се възползваш от опцията изобщо да не ги платиш, е по-добре да ги вземеш като кешбк, отколкото да платиш пълната цена.

Връзка към коментар
преди 2 часа, koliob каза:

Три резервации съм направил през този линк. За две от тях поиска предплащане за да намали цената, а за едната - не. Но и при трите ми даде отстъпка само с карта Revolut. На някои места излиза и опция плащане с Paypal и също би трябвало да сваля цената.

Има ли значение с каква карта се плаща, физическа или виртуална?

Връзка към коментар
В момента, Alexander каза:

Има ли значение с каква карта се плаща, физическа или виртуална?

Предполагам, че не, но не съм сигурен, защото съм ползвал и за трите физическата.

Връзка към коментар
преди 2 часа, koliob каза:

За този хотел май наистина става само през Paypal..

 

image.png.396986bff19971ce415011fecb408b41.png

 

Явно е различно за различните места..

А как достигна до плащане с Paypal в Booking за този хотел? Аз имам само опция за три вида карти.

Връзка към коментар
преди 20 минути , rik4o каза:

А как достигна до плащане с Paypal в Booking за този хотел? Аз имам само опция за три вида карти.

През десктоп версията излиза тази опция при мен:

image.png.ee35f6e44a1a751baf1eb3973a8f34c4.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.