Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте,

понеже не сме пътували с тази авиокомпания до сега, а намерих доста добра оферта за Куба през тях, имам няколко въпроса ще се радвам ако ми отговорите :) Понеже са ниско тарифна фирма, седалките тесни ли са, смисъл удобно ли ще е за дълъг полет какъвто е до Куба? Изобщо ме интересува дали се издържа дългия полет в техните самолети и какво мислите вие по въпроса?

Връзка към коментар
На 8.05.2019 г. в 17:11, zvezda9001 каза:

Здравейте,

понеже не сме пътували с тази авиокомпания до сега, а намерих доста добра оферта за Куба през тях, имам няколко въпроса ще се радвам ако ми отговорите 🙂 Понеже са ниско тарифна фирма, седалките тесни ли са, смисъл удобно ли ще е за дълъг полет какъвто е до Куба? Изобщо ме интересува дали се издържа дългия полет в техните самолети и какво мислите вие по въпроса?

Има ли компания, с която си летяла и например не би издържала дълъг полет? Дори за полетите на Уиз до Дубай не се срещат такива оплаквания или поне не са много 🙂 Иначе не съм летял с TUI, но са нормална туристическа авиокомпания, което означава доста седалки, но в никакъв случай не мисля, че ще е нещо трудно за преживяване. Ей тук можеш да метнеш едно око и да сравниш данните от там с други компании, с които имаш реален опит: https://www.seatguru.com/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм летял в Европа с тях Брюксел-Тенерифе, което не е малко като часове и не съм видял някаква разлика спрямо нормалните компании.

Между другото дори на Уиз не винаги е еднакво тясно  между редовете. Имал съм случаи, когато е било поне колкото при Луфтханса, друг път е било наистина тясно.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
On 5/8/2019 at 5:11 PM, zvezda9001 said:

Здравейте,

понеже не сме пътували с тази авиокомпания до сега, а намерих доста добра оферта за Куба през тях, имам няколко въпроса ще се радвам ако ми отговорите 🙂 Понеже са ниско тарифна фирма, седалките тесни ли са, смисъл удобно ли ще е за дълъг полет какъвто е до Куба? Изобщо ме интересува дали се издържа дългия полет в техните самолети и какво мислите вие по въпроса?

На полетите си до Куба в повечето случаи ползват 787-800 или 787-900 Dreamliner, а в редки случаи и с 747 . Седалките са тесни да, но мястото за крака не е толкова малко. Не мога да кажа, че са удобни, но не е нещо, което да не може да се издържи и зависи от много фактори. Самолетите им обаче са нови, кетъринга е добър така, че всичко е точно. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Привет! 

Два пъти съм летяла с TUI, първият път беше до Домениканска република, вторият път до Мексико. Самолетите им са комфортни. Естествено при такива дълги полети, не очаквайте 100 % комфорт, където и да се намирате в самолет. Все пак това са около 10 + часови полети. Съпругът ми е висок 1.86 и не съм го чула да се оплаче, че му е тясно. При запазването естествено , може да доплатите за допълнително по- широко място или както ние направихме, последните седалки на самолета, бяха само две и резервирахме тях, което се оказа доста добър избор.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря ви много за споделената информация, ние не сме претенциозни хора и да летяхме с wizz до Дубай, така че смятам че няма да имаме проблем 🙂 Като се върнем ще споделя информация за да съм полезна на някой друг 🙂 

Връзка към коментар
На 8.05.2019 г. в 17:11, zvezda9001 каза:

Здравейте,

понеже не сме пътували с тази авиокомпания до сега, а намерих доста добра оферта за Куба през тях, имам няколко въпроса ще се радвам ако ми отговорите 🙂 Понеже са ниско тарифна фирма, седалките тесни ли са, смисъл удобно ли ще е за дълъг полет какъвто е до Куба? Изобщо ме интересува дали се издържа дългия полет в техните самолети и какво мислите вие по въпроса?

Ние летяхме от Брюксел до Доминикана с тях и самолетът беше доста тесен - както самите седалки, така и мястото за краката. Да го кажем така, в Раян е по-удобно. Но доколкото разбирам май този проблем го има само от Брюксел и самолета, който ползват от там.

Аз лично по-недуобен полет от този с TUI не съм имала и не бих повторила поне от Брюксел.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.