Прескочи до съдържание

Каква музика слушате? - май 2013


Препоръчани мнения

Виждам, че във форума има фенове на всякаква музика и групи, затова имам един малко по-различен въпрос.

За мен това изпълнение (от английския X-factor),

 

е по-добро от оригинала в изпълнение на Kings of Leon (също live)

 

И сега въпросът: Според феновете и познавачите на Kings of Leon, ако има такива (слушам ги, когато се случи, но не мога да кажа че съм им фен), кое изпълнение е по-добро? Ако се абстрахирате от известността на групата.

Според мен Jamie Afro вкарва повече емоция и чувство...раздава се от душа човека, и определено ми харесва повече неговото изпълнение.

 

Който е фен на групата или песента, да е поздравен :)

Връзка към коментар
Според феновете и познавачите на Kings of Leon, ако има такива (слушам ги, когато се случи, но не мога да кажа че съм им фен), кое изпълнение е по-добро? Ако се абстрахирате от известността на групата.

Според мен Jamie Afro вкарва повече емоция и чувство...раздава се от душа човека, и определено ми харесва повече неговото изпълнение.

 

Не съм фен на Kings of Leon - дори и в плейлиста не са ми, но съм съгласна с теб, че момчето се раздава. Умее и да флиртува с публиката. Неговото изпълнение повече ме радва.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Виждам, че във форума има фенове на всякаква музика и групи, затова имам един малко по-различен въпрос.

За мен това изпълнение (от английския X-factor),

 

е по-добро от оригинала в изпълнение на Kings of Leon (също live)

 

И сега въпросът: Според феновете и познавачите на Kings of Leon, ако има такива (слушам ги, когато се случи, но не мога да кажа че съм им фен), кое изпълнение е по-добро? Ако се абстрахирате от известността на групата.

Според мен Jamie Afro вкарва повече емоция и чувство...раздава се от душа човека, и определено ми харесва повече неговото изпълнение.

 

Който е фен на групата или песента, да е поздравен :)

На мен това повече ми харесва, пък и Жоро може да е полу-горд :D

http://www.youtube.com/watch?v=TPDIU-IKMWo

а това е оригинала:

Връзка към коментар

Док, ква е тая музика от твоята абитуриентска бе? 

 

Я малко по-сериозно  :ph34r:

 

Ще опитам да бъда сериозен, а също така ще опитам да се включа "политически коректно" в темата. Някой по-горе спомена нещо за българската рок музика. Ще се опитам да систематизирам темата в няколко примера, като предварително държа да отбележа, че нямам за цел да бъда изчерпателен, защото в противен случай ще се наложи цял ден да пускам клипчета тук...

 

Българската рок музика започна така:

 

 

После се случи това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=SqB3pCBA5hI

 

За да дойде и най-високата точка в развитието с:

 

http://www.youtube.com/watch?v=KljYQz6QLrU

 

После дойде и "новото време", а с него и разни "нови" интерпретации на вече добре познати неща:

 

 

За да свърши всичко с това:

 

 

Днес, всичко е повторение на добре забравено старо и нищо случващо се на българската сцена не може да ме впечатли...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А Братя Аргирови нима могат?  :P

:lol: Могат, могат...тях никога не съм ги харесвала, а за да те омилостивя за срещата ще подготвя репертоар ;) "Големият кораб" го докарвам като Силвия :D 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

:lol: Могат, могат...тях никога не съм ги харесвала, а за да те омилостивя за срещата ще подготвя репертоар ;) "Големият кораб" го докарвам като Силвия :D

Жестоко!!! Чухте ли всички... Ленчето ще пее на 08.06. :)

Аз я харесвам Силвето бе.. , което ме подсеща за това.. дали си го слушала? Аз не бях. И бях изненадана.  

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само за ценители!

 

Защото групата е крайно непопулярна и твърде малко хора успяха да разберат за тях преди двадесет години, за по-любопитните от вас ще пусна тук линк към втория албум на Herman's Wolf Band. Те бяха нещо като "бялата лястовица" на българския рок в началото на 90-те години на миналия век, но за жалост всичко свърши нелепо и трагично със смъртта на вокала Димитър Филипов - Духи. И до днес считам този албум за най-добрата концептуална творба създавана някога от българска рок група:

 

Връзка към коментар

Защо имам чувството, че 90% от Магеланци слушат музика за прерязване на вените??? Ужас направо!

Къде ви е лятното настроение, желанието за приключения, не усещате ли аромата на морето, пясъка, клубовете?

 

Веднага да се раздвижите, поне малко с един страхотен бразилски клубен хит на Belladonna - Ebatulé

 

http://youtu.be/47rKky5bXYw

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Защо имам чувството, че 90% от Магеланци слушат музика за прерязване на вените??? Ужас направо!

Къде ви е лятното настроение, желанието за приключения, не усещате ли аромата на морето, пясъка, клубовете?

 

Веднага да се раздвижите, поне малко с един страхотен бразилски клубен хит на Belladonna - Ebatulé

 

http://youtu.be/47rKky5bXYw

Аааааааа, усещаме, усещаме, как да не. :D  И не само аромата на морето, пясъка др. Предвкусваме даже ...  :D предстоящото ...  :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Защо имам чувството, че 90% от Магеланци слушат музика за прерязване на вените??? Ужас направо!

Къде ви е лятното настроение, желанието за приключения, не усещате ли аромата на морето, пясъка, клубовете?

 

Веднага да се раздвижите, поне малко с един страхотен бразилски клубен хит на Belladonna - Ebatulé

 

В офиса, в София.. аромат на море не се усеща.. сутрин / засега/ само на кафе, а след 14ч и на бира.. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В офиса, в София.. аромат на море не се усеща.. сутрин / засега/ само на кафе, а след 14ч и на бира.. 

Ужас сте в тая София...  :)  - време е да отпуснете края, поне малко...

Връзка към коментар

За да не съм голословна, воала:

 

http://www.youtube.com/watch?v=i8mz9uOvFQA

 

Пробвала съм да го танцувам това чудо. Голямо забавление падна! :D

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ужас сте в тая София...  :)  - време е да отпуснете края, поне малко...

Да отпуснем края, да вземем да дойдем В Лисабон да направим един клуб всички заедно, че то само клубове са ти в главата?! :D

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.