Прескочи до съдържание

Каква музика слушате? - май 2013


Препоръчани мнения

Рок,метъл. Бях V за VІ клас, когато отидох на първия си концерт - на Щурците. И оттогава не съм им пропускала концерт във Варна. После бях и на последния в София преди 4-5 години. На български съм била и на БТР, Сигнал, Ахат . На чужди: AC/DC /Будапеща и София/, Металика -2 пъти, Мейдън, Хелуин, Twisted sisters, Uriah Heep, Дио, Бон Джоуви в Букурещ, а сега и в София, Скорпионс - 2 пъти, Guns, Europe. Била съм и на други концерти, разбира се: Джордж Майкъл, Мадона, Бони М-част от тях, Кайли, Роксет... Да не пропусна някой. Но музиката трябва да е моята, за да ми хареса концертът. Концертите, които пропуснах и съжалявам: Manowar и Deep Purple. Вторите ще ги гледам в Пловдив на 03.06 или поне каквото е останало от групата.

Връзка към коментар

Moже да е клише , но ще кажа ,  че слушам хубава музика.

Без майтап слушам всичко от Death Metal  от типа на Sodom и Кreator до Селена Гомес стига песента да ме кефи. Минал съм през всякакви стилове и нямам никакви стилови ограничения.

Най не ми допадат долнопробна чалга и традиционна народна музика като шопски , северняшки и прочие ритми.

И такава обаче мога да слушам в подходяща среда , като някоя механа във Велинград например или купонджийска кръчма :-)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз съм ходила на Scorpions, Depeche Mode, U2, Metallica, Moby, Roxette, както и на повечето диджеи, стъпвали по нашите земи. Мечтая си за Frorence and the Machine, Evanescence,  Garbage. Сега се готвя с нетърпение за Depeche Mode (пак) и Bon Jovy.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.