Прескочи до съдържание

Каква музика слушате? - май 2013


Препоръчани мнения

Хайде и аз да ви поздравя с една песен в унисон с работното ми настроение :)

 

 

 

А от мен една в унисон със следработното ;)

 

Е, ами тогава от мен една в унисон с вечерното:

 

 

Това идва да балансира шимейлите от предишното предложение :D

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Клубните парчета ... и аз съм им фен! Тези румънци яки парчета правят напоследък. Направо праха им дишаме. Ослушвам се тези дни, дали да не направя една TEQUILA.  B)

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Депеш ще се посети, но останките на групата от Ню Джързи ще пропусна - някак нямам нерви за втори Аксел Роуз и компания, като в този случай ще бъде обратното - вокалът ще пее що-годе добре, а групата ще замазва на поразия...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

кофти ти е явно работното време, на мен ми се пада няколко часа след работа :)

Не работното време е проблемът, а разстоянието Бургас-София :D Става малко като в оня виц с комара и слона - 5 минути секс, после цял живот ще го погребвам :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Депеш ще се посети, но останките на групата от Ню Джързи ще пропусна - някак нямам нерви за втори Аксел Роуз и компания, като в този случай ще бъде обратното - вокалът ще пее що-годе добре, а групата ще замазва на поразия...

Абсолютно! Че и Ричи Самбора четох, че нямало да идва :angry:

Връзка към коментар

Нямам нищо против Бон Джоуви. Харесвам първите им четири албума, но след "Keep The Faith" окончателно ме загубиха като слушател. Без Самбора не виждам причина тази група да концентрира, а гласът на Джон отдавна не е същия. Като прибавим към това и типичното за тях замазване по време на живо изпълнение, сама разбираш защо пропускам... ;)

Връзка към коментар

И аз като Фичо, нито на Депеш ще отида втори път, нито на Бон Джоуви - нещо в повече ми идва "лириката" им.

За Роджър много се чудя дали да уважа това, което съм слушал преди, но отдавна не ме вълнува в стилово отношение. Накрая си знам, че ще съм на стадиона. Заради спектакъла и шоуто, ....и защото все пак FLOYD са епоха в музиката, а Waters както и да го погледнеш, си е 1/5 от групата, и то доста добра 1/5. :)

Връзка към коментар

Тук бих влязал в лека полемика, защото Уотърс всъщност не е 1/5 от групата, а по-скоро представлява 4/5 от нея. Достатъчно е да погледнеш авторството на музиката и текстовете към всички албуми на Пинк Флойд и ще разбереш какво имам предвид. Конкретно "Стената" пък е изцяло собствен проект на Уотърс, в който Дейв се задоволява само със съавторство на една композиция "Run Like Hell" и онова гениално соло от "Comfortably Numb". За господата Мейсън и Райт, който впрочем в албума е кредитиран като гост музикант, пък да не говорим. Това представление, защото истинската дума е представление, а не концерт, няма аналог и съветвам всеки да го посети. Преди две години видях шоуто на закрито в Милано и останах поразен от мащабите. Тази година на открито ще бъде далеч по-грандиозно, най-малкото самата стена е в пъти по-голяма. И така, през август не ни предстои концертът на годината, а по-скоро представлението на века... ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ох, обещавам много да се оплаквам от лириката докато ми пее "Bed of roses" :P

Мможе и прочувствена сълза да пророниш даже  :D

Сигурно няма да си единствената с кърпичка на стадиона ;)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.