Прескочи до съдържание

Каква музика слушате? - май 2013


Препоръчани мнения

Как беше концерта? Не, че очаквам да кажеш - кофти, ама я се похвали :D

 

Не е към мен, но нека споделя...

 

Изключителна визуализация, има си хас да е другояче баш по време на концерт на точно тази група. Концепцията с триъгълниците беше великолепна, на моменти ме остави без дъх! Бяхме точно пред пулта, което предполага възможно най-добър звук. И той беше такъв. Спомням си, че през 2006 г. звукът ми се стори с една идея по-нисък. Снощи беше ОК, дори на моменти имаше леки премодулации, но в рамките на нормалното. Стегнато изпълнение. Имам чувството, че Дейв буквално не остарява. Равномерен сетлист без големи амплитуди, за разлика от 2006 г., когато имаше леко скучна средна част. Мартин продължава да бъде симпатичен в опитите си да открадне шоуто от Дейв, а най-после разбрахме, че основната роля на Анди не е на сцената, а във видеоклиповете. Добра посещаемост, дори по-добра от очакванията. Не особено добра организация при излизането, особено от зона FOS. Като цяло, по-добър концерт от онзи през 2006 г. "Орките" бяха под очакванията ми, нещо се губеше в синхрона при груповото изпълнение и не се получи онази позната магия. Стотиците плакати "We voted for you" в началото ми се сториха забавни, но после ме натъжиха ужасно, но това е друга тема...

Връзка към коментар

След този подробен и професионален коментар на Duke нямам какво повече да кажа :) Точно така си беше, както го описа. Само да добява, че и при влизането беше пълна дезорганизация, а самият стадион според мен трябва да бъде срутен, защото е някаква карикатура. Иначе Depeche са си Depeche :)

Връзка към коментар

Кажете нещо за танцувалната музица - черно, хаус, денс, поп, RNB. Сега слушам, пак радио Енерджи ще организират някакъв концерт на 15.06. Бил ли е някой от Вас, на предходни такива да сподели мнение?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ама значи цял ден ме разсейвате с разни други теми (goldeneyeful баш ти конкретно :D ) пък аз за концерт съм се настроила. Аз и още 44 000 души !!! :P На всички, които ще ходят - да се размажете от кеф B)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ама значи цял ден ме разсейвате с разни други теми (goldeneyeful баш ти конкретно :D ) пък аз за концерт съм се настроила. Аз и още 44 000 души !!! :P На всички, които ще ходят - да се размажете от кеф B)

Аз отивам в ОШипка на Шипка и ще чакам коментарите ви след това.. ако някой има желание го чакам там да сподели :) 

Връзка към коментар

Ама значи цял ден ме разсейвате с разни други теми (goldeneyeful баш ти конкретно :D ) пък аз за концерт съм се настроила. Аз и още 44 000 души !!! :P На всички, които ще ходят - да се размажете от кеф B)

Чакай, аз тепърва ще те разсейвам, нали ти обещах the dark side of the moon  :D

Връзка към коментар

Гледам, че сте подкарали с песни от 90-те, бързам да кажа, че и аз съм почитател на златните хитове оттогава:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TzsHSyWcajQ

 

:)

 

 

Ако не сте се разбягали с писъци, ето още едно:

 

 

 

:) :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Гледам, че сте подкарали с песни от 90-те, бързам да кажа, че и аз съм почитател на златните хитове оттогава:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TzsHSyWcajQ

 

:)

 

 

Ако не сте се разбягали с писъци, ето още едно:

 

 

 

:) :)

Много добри! :)  Да се разбягаме казваш ... далече няма да стигнем. :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.