Прескочи до съдържание

Каква музика слушате? - май 2013


Препоръчани мнения

Признавам, изненадващ избор. Когато затворя очи и си спомня за момчетата от Атина, щата Джорджия, обикновено се сещам за долните две композиции, напук на най-известния им хит за религиозни... ;)

Поне за мен имат къде къде по-добри песни от известните им, а специално тази ми навява спомени от един концерт, когато загърбиха всички, събраха се на пианото и пееха един на друг... :wub:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

A това е за Ленчето! :) 

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=fMl1bOHpRJ0

 

Смених ти клипчето, само защото звука е по-добър..

 

 

Еее, не бях видяла..., но благодаря за горната Пинк! 

Редактирано от Polina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Може ли и аз да се намеся...

 

 

Много любимо парче, слушам го редовно на колелото. Въобще Foo Fighters са от малкото съвременни групи, които мога да трая. Но това е, защото кръгозора ми е ограничен и си го признавам категорично :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Жоро, остават ти няколко дни до 04.06.2013 г. за размисъл и евентуално намиране на билети. На тази дата, на "Амстердам Арина", ще свири според мнозина най-добрата концентрираща група в света, в настоящия момент. Опитай се да не пропуснеш събитието, убеден съм, че ще ти хареса:

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе аз си имам проблем, много трудно захапвам групи, но като захапя някоя я карам до край. Та Muse са ми направили впечатление, но не са ме захапали съвсем...а друг проблем ми е, че на концерти обичам да съм чувал повечето мелодии. Не ме навиквай, такъв съм си :)

 

Айде да не съм голословен, че явно в тая тема мнение без ютюб клип не се допуска, пък и песента си е малко авиаторска, беше и в една реклама на Virgin...

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не знам ти какво признаваш, но света и поколенията отдавна са го признали тотал. Аз също не го слушам, има няколко парчета, които ми харесват, но само толкова.

Е, аз по това какво признавал света и поколенията ли трябва да оформя и изграждам собствените си предпочитания за музика и изпълнители?  :D

Винаги съм бил много далеч от такова схващане, особено и най-вече по отношение на музиката. ;)

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Айде да не съм голословен, че явно в тая тема мнение без ютюб клип не се допуска, пък и песента си е малко авиаторска, беше и в една реклама на Virgin...

Ама защо не я пусна с изчекнатия й клип? :)

 

И тоя много ме кефи, и песента, де:

 

А на тва някой дали ще ми върже? Много любимо :wub:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Boa noite, pessoal! Uma música tão maravilhosa e nova dum amigo meu grande de Portugal. Vamo-nós ir no palco e dançar toda a noite.  :party:  :party:  :party:  :party:  :party:

/това си беше малко португалски, т.к. парчето в момента е супер клубен-хит в Лисабон, и ми го прати един приятел по фейса преди малко/...

 

http://youtu.be/82r5NAGcBNs

 

 

Връзка към коментар

Може ли и аз да се намеся...

 

 

Много любимо парче, слушам го редовно на колелото. Въобще Foo Fighters са от малкото съвременни групи, които мога да трая. Но това е, защото кръгозора ми е ограничен и си го признавам категорично :)

И мен тези ме кефят, даже не бяха ли същите, дето имат едно парче с клип в един самолет, играят различни роли, на пилоти, пътници, стюардеси и накрая се надрусват с некви екстази в кафето :D

Връзка към коментар

И мен тези ме кефят, даже не бяха ли същите, дето имат едно парче с клип в един самолет, играят различни роли, на пилоти, пътници, стюардеси и накрая се надрусват с некви екстази в кафето :D

Хахах дам същите са! :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В повечето им клипове между другото си играят само те, дресирани като мъже, жени, всичките роли са от членове на групата :)

 

Айде един шут за добро утро, за вас може да е добър ден, ма за мен е добро утро :)

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гледам българската поп музика доста слабо е отразена тук. Аз определено не съм от феновете й, но ще отдам уважението си с една от точно 7-те песни, които харесвам. :)

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.