Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте,

Днес тръгнах да си купувам еднопосочен билет до Мексико, но при въвеждане на данните от паспорта ми изписа едно съобщение, което леко ме притесни, а именно:

Travelling to Mexico

Secure Flight details need to be provided before departure. Note: It is necessary to present a return/on- going ticket or the relevant residence permit. Otherwise entry is not possible.

Какво ще рече това? Като български граждани ние имаме право да стоим в Мексико 90 дни без виза, след което аз ще вляза в друга държава сухопътно.
Някакви съвети? Дали могат да ми откажат boarding? Или става въпрос за entry в държавата?

Компанията е Thomas Cook.

Връзка към коментар

Значи, че на границата или при бординга ще ти поискат някакви билети за връщане или излизане от Мексико. Самолетни билети от някоя друга държава към Европа например, автобусни билети за излизане от Мексико не знам дали ще свършат работа

Връзка към коментар
преди 1 час, abuba каза:

Някакви съвети? Дали могат да ми откажат boarding? Или става въпрос за entry в държавата?

Купи си двупосочен билет, без значение кога е връщането, само да е минимална цената. Обикновено цената на еднопосочния и двупосочния са сходни. Могат да ти откажат влизане в страната - във всяка страна, която има подобно условие. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.