Прескочи до съдържание

София-Санторини-София (чартър?)


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Интересува ме полет до Санторини отиване на 21.09-връщане на 25.09, може и +-ден-два от тези дати. По темите ми беше попаднала информация за чартър на България еър до Санторини, някой знае ли къде може да се провери за места?

 

Предварително благодаря.

Връзка към коментар

Същите полети, които си гледал могат да излязат по около EUR 155 ако ги купиш еднопосочни - един по един през този линк:

https://bit.ly/2ICSNns

В процеса на закупуване на билет се появява опция за закупуване на пакет от "услуги", който включва и ваучер за $40 намаление. Тъй като цената на пакета е $23, то допълнителното нетно намаление за следващата покупка е $17.

 

image.png.bacc051da513954388dd4f2794c63cd6.png

image.png.65558d3b74c1101f3b1203d520fc5f17.png

 

Цената става $86-$17+$121-$17 = $173 или около EUR 155

  • Харесвам 6
  • Браво 3
Връзка към коментар
На 2.06.2019 г. в 17:59, nazional каза:

По темите ми беше попаднала информация за чартър на България еър до Санторини, някой знае ли къде може да се провери за места?

Обикновено местата за чартърите се продават от тур. агенция, която го организира, ако решат, че няма да напълнят всички места с групата. Трябва да намериш коя агенция организира екскурзията и да питаш тях. Другия вариант а е да питаш в България еър, предполагам, може те да нямат право да продават билети, но да ти кажат кой има... 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.