Прескочи до съдържание

София-Париж-София


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Имам следните купени билети за Париж-Сантиаго-Париж:

 

24/11 19:25   CDG->SCL

07/12 17:00   SCL->CDG (пристига 13:40 на 08/12 Неделя)

 

 

Търсят се най-подходящите билети за София-Париж-София, така че да няма нужда да се взима отпуска и в Понеделник на 09/12.

Билетите до Чили бяха закупени на база на предишното зимно разписание на Уиз, което се промени и в момента полетът им за връщане към софия е в 16:25 от Бове, което няма как да стане с пристигане в 13:40 на CDG.

Най-доброто, което намирам е това: 

 

Пристигане в Събота в 14:50 и връщане в 15:35 от CDG. Чудя се дали 2 часа са достатъчни за да си вземем багажа и да се чекираме наново за обратния полет?

image.png.a236a46bf2ca34883abfeb3da16f4bb4.png

Връзка към коментар

Това с 2-та часа не е ок, въпреки че е на връщане и ако не стане няма да е толкова прецакващо цялата екскурзия.

Може да ги разгледаш по отделно отиванията и връщанията. Аз не откривам такова връщане, което да ти свърши работа, отпуската става много вероятна..

Сестра ми търсеше за Октомври и най- изгодните варианти бяхаза отиване  - БГ аир за директен, но не от техния сайт - 80Е, Раян с прекачване в Рим - 50Е, Wizz директен 80Е, но до Бове. За връщане, Раян бяха идеални- 25-30Е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , Oshko каза:

Това с 2-та часа не е ок, въпреки че е на връщане и ако не стане няма да е толкова прецакващо цялата екскурзия.

Може да ги разгледаш по отделно отиванията и връщанията. Аз не откривам такова връщане, което да ти свърши работа, отпуската става много вероятна..

Сестра ми търсеше за Октомври и най- изгодните варианти бяхаза отиване  - БГ аир за директен, но не от техния сайт - 80Е, Раян с прекачване в Рим - 50Е, Wizz директен 80Е, но до Бове. За връщане, Раян бяха идеални- 25-30Е.

Нискотарифните с прикачване не ми се струват оферта защото ще трябва да се плаща чекиран багаж за 2 полета, което малко обезсмисля упражнението.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.