Прескочи до съдържание

сБирката през юни - дъжд и бури?


Препоръчани мнения

Aз може ли тогава да съм номер 666, защото: 1. Ще се получи приятна симетрия със 777 на Фичо, и 2. Все пак съм един вид ужасен, ужасен демон?

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , Брани каза:

Aз може ли тогава да съм номер 666, защото: 1. Ще се получи приятна симетрия със 777 на Фичо, и 2. Все пак съм един вид ужасен, ужасен демон?

Кого заблуждаваш? Ти си слънчице!

  • Благодаря 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 11 минути , Gentleman Basta каза:

Кого заблуждаваш? Ти си слънчице!

Заблудата е изцяло твоя! Прилагам последно селфи ...

ВНИМАНИЕ! НЕ Е ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ СЪРЦА!

(затова ще оставя доста празно пространство, скролирайте надолу и отваряйте само ако сте абсолютно сигурни!)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cat.jpg.55fa795e35fb987a6cf4801523c103e8.jpg

 

 

 

  • Харесвам 3
  • Шок 2
  • Смея се 11
Връзка към коментар
На 6.06.2019 г. в 11:00, Брани каза:

Aз може ли тогава да съм номер 666, защото: 1. Ще се получи приятна симетрия със 777 на Фичо, и 2. Все пак съм един вид ужасен, ужасен демон?

А да ти подхвърля идея с какво превозно средство да дойдеш? :grin:

image.png.918278ac03a7a9c944bd43e5f4cfe9b3.png

  • Шок 1
Връзка към коментар

А ако ме боготворите и не ме демонизирате ... всъщност аз като съм от Тъмната страна, демонизирането ми би трябвало да е боготворене за мен ... може да успея да вмъкна сред хилядите ми ангажименти (служебни) и изработката на етикетчета с имената!

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Е, че Фичо, по твоята система след 1, 7 и 13, трябва да дойде 19, баш както ти е редът 😉

А Брани поред си е 6+6+6 🙂

 

Поли да вземе да пише по нейния си начин Мастъра (на микробите), като запази и няколко милиарда номерца за Микробите (на Мастъра), Които съм готов да връча на Брани за зловредни демонски цели, за да не му се налага да клонира армия... Но... само срещу етикетче 😉... Всъщност, срещу етикетчета - за всяка гадинка поименно с родово и видово име на латински 😄  

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 11 часа, master_of_germs каза:

Е, че Фичо, по твоята система след 1, 7 и 13, трябва да дойде 19, баш както ти е редът 😉

А Брани поред си е 6+6+6 🙂

 

Поли да вземе да пише по нейния си начин Мастъра (на микробите), като запази и няколко милиарда номерца за Микробите (на Мастъра), Които съм готов да връча на Брани за зловредни демонски цели, за да не му се налага да клонира армия... Но... само срещу етикетче 😉... Всъщност, срещу етикетчета - за всяка гадинка поименно с родово и видово име на латински 😄  

Имаше една планета в нашата галактика - Олдерон. И там имаше милиарди хора, и те много отворени го раздаваха - дуднеха в Сената, подкрепяха бунтовници! Познай сега защо използвах минало избухнало време в началото на изречението ... 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Ave moi!

 

Страшно много хора ме питаха на лични ще има ли на тази сбирка етикети с имена (добре де, придавам си важност, в интерес на истината никой не ме е питал ...), и днес, след дълъг работен процес, включващ гигантски дози креативност, воля, характер, постоянство, смирение (всъщност без това последното, да) и т.н. и т.н., моята мега особа окончателно измисли, уточни и утвърди дизайна, на всичкото отгоре с пълно единодушие.

 

С други думи, ликуйте, етикети ще има!

 

(А колко хора са били в Тренчин?) 🙂

 

 

 

  • Харесвам 2
  • Браво 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, Брани каза:

 

С други думи, ликуйте, етикети ще има!

 

(А колко хора са били в Тренчин?) 🙂

 

Хвала!

 

С тебе май се разминахме с един ден в Тренчин преди време...

 

Тъмната страна е неоспорима, ама някои от моите микроби оцеляват и при избухващи планети... и не само. You underestimate the power of the germs! 😉. За справка - Хърбърт Уелс. А всичко, което искат гадинките ми, е по едно етикетче с чин, за да бъдат част от армията на Империята 😕 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

О не, аз уважавам микробите 🙂 Всъщност един особен вид микроорганизми - мидихлорианите - дава възможност на мен и на разните там останали джедаи, на които още не съм видял сметката, да ползваме Силата 🙂 Дори се оказа (в Епизод 1 ме измериха), че в кръвта ми има най-висока концентрация от тях - по-висока дори отколкото при оня зелен дървен философ Йода! 🙂

  • Браво 2
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На 5.06.2019 г. в 15:56, Polina каза:

Чудех се тия дни дали сте почнали да хвърляте боб и да гадаете - сБирка скоро ще има ли? Няма ли да има? Тоя месец ще пропуснем ли? Няма ли да пропуснем? Ще ги правим ли разсрочени или ще ги сгъстяваме още? Какво ли Ви нашепваха невидимите сили, силите невидими? 

Ако искате да знаете ще я има ли сбирката или не, то можете да минете на проверка по зададени координати, след първоначално записване и списък по-долу в темата, по познатия ви начин на дата дванадесети юни две хиляди и деветнадесета година, ден от седмицата - сряда, начален час -  осемнадесет часа и тридесет минути, в добре познатата ви пицария о!шипка на ул. Будапеща. 

Краен срок за записване е вторник, единадесети юни до четири часът след пладне. 

 

ПС. Ако има някой познал с гадаене за сбирката, да си носи кесийката с боб, че искам пророчества да има, напред за цялата година.

 

Вие ли сте, не сте ли...?  

 

Списък: 

 

1. ЛиндитУ

2. Жентълмена

3. влади

4. Теди

5. Чайлдиш

6. си си кей

7. милилия

8. Бранко

9. рувензоги

10. мери_шеритУ

11. Александър

12. Роберто Баджо

13. вилико

14. Радо

15. Иван Попов

16. миа69

17. Моника_Коко

666. Брани

777. Фичо

20. виолета

21. МаяС

22. Иво (на МаяС)

23. маклер

24. Росица88

25. Калоян (на Росица88)

26. Граф Вронски

27. Яничка

28. Марианка

29. Изида

30. Шефът на вирусите

31. Красимира

32. патилана

33. Миланка

34. петърпуп??

35. Елчо

36. бачУ КолЮ

37. Teminator

 

 

 

И аз ще дойда

Връзка към коментар

Резервацията е потвърдена. 

Осемнадесет часът и тридесет минути, на мое име, в градината. 

Надявам се на хубаво време и добро настроение от Ваша страна! 🙂

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.