Прескочи до съдържание

кола под наем в Букурещ


Препоръчани мнения

не знам дали  е тук мястото за моето питане, но тъй като не намерих друго да си задам въпросчето :

Търся кола под наем в Букурещ, но освен от летище не откривам фирми предлагащи коли с офис в града, да се задълбочавам ли в издирване на такива или да ходим на летището ...

Връзка към коментар
3 minutes ago, wiliko said:

не знам дали  е тук мястото за моето питане, но тъй като не намерих друго да си задам въпросчето :

Търся кола под наем в Букурещ, но освен от летище не откривам фирми предлагащи коли с офис в града, да се задълбочавам ли в издирване на такива или да ходим на летището ...

Има, има. Не са само по летището- едно търсене в Google даже изкарва офисите на фирмите из града. Ето и един линк с избор city location + Отопени.

Връзка към коментар
преди 9 минути , wiliko каза:

не знам дали  е тук мястото за моето питане, но тъй като не намерих друго да си задам въпросчето :

Търся кола под наем в Букурещ, но освен от летище не откривам фирми предлагащи коли с офис в града, да се задълбочавам ли в издирване на такива или да ходим на летището ...

не е там мястото, там е за несвързани с пътуване неща 

иначе съм сигурен, че големите фирми имат офиси в града, обикновено на летището е само клон. Дори обикновено е по-евтино, отколкото на летището. Недостатък е, че са с нормално работно време.

пробвай директно компанията - Херц (имат със сигурност, проверих), Ейвис, Юръпкар...

Връзка към коментар

Мерси за съдействието, но явно няма да стане, удрям на камък щом даже и търсачките ме информират че на летището е по евтино и с повече предложения и удължено работно време, а нашия случай е точно с наемане в почивен ден (събота) ...

   car.png.66f74c7e2cc4285e5e5cd71f2dbc5104.png       

         

Връзка към коментар
преди 2 часа, Zaro каза:

От моя опит е точно обратното - най-ниската цена е на летището.

Май от там ще се пробваме и ние...само съм в чуденка дали да правим външна застраховка,

@Zaro, сподели от коя фирма си наемал и дали си доволен 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.