Прескочи до съдържание

София/Бургас - Москва


Препоръчани мнения

Предстои ми служебно пътуване до Москва (14-28 юли 2019 г.)

Търся вариант и @Mistress of Germs да дойде с мене поне за част от престоя.

София и Шереметьево са по-удобните летища, че настаняването и програмата ми ще е основно в северните части на Москва, но доколкото виждам, от Бургас излизат по-евтини варианти до Домодедово. Жена ми е бургазлийка, така че този вариант не е никакъв проблем.

Дотук намирам най-евтино за 159 евро двупосочно Бургас-Домодедово с S7 (за сефте разбрах днес за тая компания) на 16-25 юли, като часовете на полетите не са от най-приятните...

Има ли шанс баш в тоя топ-сезон по морето да излезе нещо по-изгодно? 

Прекачванията не са особено желателни. Багаж не е нужен (аз имам багаж на моя закупен билет, повече от един не ни е необходим за престоя).

Москва никога не ми е била в плановете  за лични пътувания, та съм на нулево ниво с подготовката, ще почна здраво да питам и в темата за визите. 😄

Връзка към коментар

От Варна

 

651230539_.png.32765f69f3a964609636772cdb37b97d.png

преди 2 часа, master_of_germs каза:

Предстои ми служебно пътуване до Москва (14-28 юли 2019 г.)

Търся вариант и @Mistress of Germs да дойде с мене поне за част от престоя.

София и Шереметьево са по-удобните летища, че настаняването и програмата ми ще е основно в северните части на Москва, но доколкото виждам, от Бургас излизат по-евтини варианти до Домодедово. Жена ми е бургазлийка, така че този вариант не е никакъв проблем.

Дотук намирам най-евтино за 159 евро двупосочно Бургас-Домодедово с S7 (за сефте разбрах днес за тая компания) на 16-25 юли, като часовете на полетите не са от най-приятните...

Има ли шанс баш в тоя топ-сезон по морето да излезе нещо по-изгодно? 

Прекачванията не са особено желателни. Багаж не е нужен (аз имам багаж на моя закупен билет, повече от един не ни е необходим за престоя).

Москва никога не ми е била в плановете  за лични пътувания, та съм на нулево ниво с подготовката, ще почна здраво да питам и в темата за визите. 😄


  • Маршрут София (или Бургас) - Москва
  • Фиксирани летища? Не
  • Тип полет Двупосочен
  • Примерни дати и престой 14.07.2019-28.07.2019 г. Това е максималният възможен период. Може всичко, което да се включва в тези дати, но да не излиза извън тях. За поне седмица
  • Допустимо ли е прекачване на отделни билети? Не
  • Брой куфари 0
  • Най-добра оферта 159 евро
  • Платежни инструменти само дебитни карти VISA (на ДСК) и Mastercard (на Пощенска)
  • Брой пътуващи 1 възрастен

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това излиза за 350 лв. с нормални часове на полетите:

image.png.848296b914d8cad8c1ac68e12c14c06d.png

Не съм предвидил бухала, не знам на колко години е 😉 

 

От София - трудна работа ... намирам 220 EUR, което е добра цена, същата дестинация съм я виждал март месец най-ниско на 190 евро

https://www.jetcost.es/vuelos/resultados/SOF-MOW/2019-07-17/MOW-SOF/2019-07-25/0/1-0-0?sid=FES3_5cfe8c782acca

Аз бих предпочел от София - няма допълнителен път, АК е нормална 🙂, часовете са ок, летището също 

Връзка към коментар

Благодаря за отговорите! 🙂 

От Варна надали ще пробваме. Все пак живеем в София, а роднините на жена ми са съответно в Бургас (че то даже в Изгрев, дето и за пеш става да се стигне до летището). Моите роднини са от Добрич, и излитане от Варна е упражнение, което правя от време на време, но като знам, как преди седмица нощният влак от Добрич за София се блъсна в едно свлачище и ми направи три часа закъснение, сякаш не си струва толкова главоболия за такава дребна разлика в цената на самолетния билет.

 

Бухала не го мислете, той е гратисчия 😄 Освен това е пиянде и плейБУХ, тъй че няма да пропусне да се наснима с руските девойки и водки 😉 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 minute ago, master_of_germs said:

Бухала не го мислете, той е гратисчия 😄 Освен това е пиянде и плейБУХ, тъй че няма да пропусне да се наснима с руските девойки и водки 😉 

До 15ти следващия месец, шефа  @Георги, трябва да е готов с нова секция 18+ 😉 ... заради водките де 🙂 

Връзка към коментар
преди 5 минути , georgebg каза:

До 15ти следващия месец, шефа  @Георги, трябва да е готов с нова секция 18+ 😉 ... заради водките де 🙂 

В редките моменти на трезвеност Клъвдий II Бух би могъл да качи снимкови сВодки 🙂 

  • Смея се 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.