Прескочи до съдържание

Ханя - София 21.09


Препоръчани мнения

Привет на всички ветерани в пътуването. Търся билети CHQ-SOF на 21.09.2019 за 6 възрастни и 1 дете на 6г. За момента в сайта на Райън са по 63 евро. Намирам ги през edreams.es за 49.29 евро, а през jetcost>opodo за 55 евро.

 

Има ли вариант това да се намери по-евтино или да скачам?

 

ПП airhint казва че има 85% шанс да падне цената на Райън.

Връзка към коментар
преди 54 минути , maikule каза:

Привет на всички ветерани в пътуването. Търся билети CHQ-SOF на 21.09.2019 за 6 възрастни и 1 дете на 6г. За момента в сайта на Райън са по 63 евро. Намирам ги през edreams.es за 49.29 евро, а през jetcost>opodo за 55 евро.

 

Има ли вариант това да се намери по-евтино или да скачам?

 

ПП airhint казва че има 85% шанс да падне цената на Райън.

За 7 билета трудно ще има сериозно падане. Airhint дава цена за 1 билет, а не се знае на коя цена колко билета има и при липса на достатъчно на цена 20 лв., се предлагат 7 билета на първата налична към момента цена.

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, maikule каза:

Привет на всички ветерани в пътуването. Търся билети CHQ-SOF на 21.09.2019 за 6 възрастни и 1 дете на 6г. За момента в сайта на Райън са по 63 евро. Намирам ги през edreams.es за 49.29 евро, а през jetcost>opodo за 55 евро.

 

Има ли вариант това да се намери по-евтино или да скачам?

 

ПП airhint казва че има 85% шанс да падне цената на Райън.

На мен ми се струва, че за септември (това си е в сезона) цената е ОК. Към момента - края на юни.

Колко да падне. Нека кажат тези дето са купували скоро до Крит.

А и все пак Крит е по-скоро в Африка, отколкото в Европа. :wink:

т.е. аз бих купил.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.