Прескочи до съдържание

Приложение за компенсации при закъснение


Препоръчани мнения

2 minutes ago, bimbo said:

С една бордна карта успях, получих потвърдителен мейл.

Аа, добре. Аз се пообърках кой кога и от къде закъснявя. Много закъснения тази вечер🙂

Връзка към коментар

Ние също сме да полета от Братислава, в момента пътуваме към летището. Аз заложих в Колибра 90 минути закъснение, ще следим нещата и ще пиша ъпдейт, като имам повече инфо.

Връзка към коментар

Значи приятел летя до Барселона с Уиз и за първи път използва Колибра, полета закъсня с 91 мин, а той бе заложил 90 до тук добре, но аз му казах, че може до 30мин преди “обявения” час на полет да качи бордната карта, а не в последсвие на новия час, но той не ме разбрал и решил да я качи според новия час и така нямаше фоерверки 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
3 minutes ago, Ivko said:

Значи приятел летя до Барселона с Уиз и за първи път използва Колибра, полета закъсня с 91 мин, а той бе заложил 90 до тук добре, но аз му казах, че може до 30мин преди “обявения” час на полет да качи бордната карта, а не в последсвие на новия час, но той не ме разбрал и решил да я качи според новия час и така нямаше фоерверки 

А успял ли е да качи бордната карта, в смисъл да направи залог🙂

Връзка към коментар
15 minutes ago, BlackArt77 said:

Ето и информация от сайта на Уизз. 

Screenshot_20190825-204203_Samsung Internet.jpg

Имайте предвид, че полетното време до София е 1ч до 1ч и 10мин, а не кскто са заложили 1ч и 30 мин. Аз го смятам, че ще кацнем около 2.20ч. За всеки случай зсложих 110мин. с едната бордна карта. Жена ми категорично отказва да си инсталира приложението така, че ще имаме 1 бордна карта за компенсация 250 евро (ако закъснеем повече) и един залог в колибра. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Jorro каза:

Имайте предвид, че полетното време до София е 1ч до 1ч и 10мин, а не кскто са заложили 1ч и 30 мин. Аз го смятам, че ще кацнем около 2.20ч. За всеки случай зсложих 110мин. с едната бордна карта. Жена ми категорично отказва да си инсталира приложението така, че ще имаме 1 бордна карта за компенсация 250 евро (ако закъснеем повече) и един залог в колибра. 

Вие къде сте? Аз заложих 120 минути за мен и 90 минути на жената.

  • Смея се 1
Връзка към коментар
13 minutes ago, BlackArt77 said:

Вие къде сте? Аз заложих 120 минути за мен и 90 минути на жената.

След малко тръгваме. Дано не затворят паспортния контрол докато стигнем хахах. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , Jorro каза:

След малко тръгваме. Дано не затворят паспортния контрол докато стигнем хахах. 

Няма споко ние се мотаеме из транзитната зона, след проверката на скенерите.

Връзка към коментар

Според таблото на летището планирано заминаване е в 23:50. 25 минути по-рано от обявеното от Wizz Air.

Връзка към коментар
10 minutes ago, BlackArt77 said:

Според таблото на летището планирано заминаване е в 23:50. 25 минути по-рано от обявеното от Wizz Air.

Те уизз го промениха на 00:01.  Предвид, че кацат от София в 23:30 не мисля, че ще успеят да разтоварят и натоварят 321 за 20 мин. Те на тва летище много обичат да отварят гейтовете 1ч преди полета и след 15 мин почват да дават зор с final call 😄

  • Смея се 1
Връзка към коментар
Just now, bimbo said:

А аз промених очакваното време на кацане в София на 2.09 ч. Да видим ще плати ли Колибра вечерята ни 🙂

Аз последно се излакомих на 2.18 и усещам как ще гризна дръвцето 😄

Връзка към коментар
преди 2 минути , Jorro каза:

Аз последно се излакомих на 2.18 и усещам как ще гризна дръвцето 😄

Аз съм на 2:25, а очаквано кацане е 2:24. Гаранция ще го папкам, поне жената е на 1:55 и ще прилапа 50 евро евентуално.

Връзка към коментар

Току що кацнахме. Според Колибра полета е кацнал в 2:26. Като видя компенсацията на сметката ми,  ще мога да кажа честити ми 70 евро, за сега не.

Връзка към коментар
2 minutes ago, BlackArt77 said:

Току що кацнахме. Според Колибра полета е кацнал в 2:26. Като видя компенсацията на сметката ми,  ще мога да кажа честити ми 70 евро, за сега не.

Като бяхме готови за излитане в 00:00ч се бях отчаял и като съобщиха, че чакаме разрешение за излитане щях да скоча и да крещя като на рекламата... Хахаха голям адреналин 😄

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 14 минути , bimbo каза:

Аз посочих 2.09.  Току що получих съобщение, че полетът е пристигнал навреме и see you next time 😞

Да и на нас ни изписа, но утре ще питам съпортна защо, ще снимам и таблото кога е пристигнал.

p.s. Според Уизз е кацнал 2:33

p.s. 2 Прилагам и снимка от таблото на летището.

Screenshot_20190826-024617_Samsung Internet.jpg

20190826_025331.jpg

Връзка към коментар

Предричам, че ще се окаже, че някъде с малки букви пише, че дължат компенсация само ако полетът все пак е закъснял с 3 часа.

Добре, че не си написах банковата сметка в приложението.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, bimbo каза:

Предричам, че ще се окаже, че някъде с малки букви пише, че дължат компенсация само ако полетът все пак е закъснял с 3 часа.

Добре, че не си написах банковата сметка в приложението.

Пратих мейл на съпорта, ще видим какво ще отговорят. 

  • Браво 1
Връзка към коментар

Когато си качиш бордната карта ти дава възможност да заложиш време за закъснение.От един до 3 часа.Ако полета има посоченото от теб закъснение или по-голямо,до 48 часа ти превеждат парите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.