Прескочи до съдържание

Карта Bunq


Препоръчани мнения

Йосиф Милчов
преди 4 минути , Zaro каза:

И аз не виждам такава опция. До оня ден имаше trial за по-висока версия, който също не виждах.

Натискаш бутона get another Bunq card и от там си избираш каква карта точно искаш. Имаше някаква промоция за няколко дни, може и да е свършила.

Връзка към коментар
преди 1 минута , BlackArt77 каза:

Натискаш бутона get another Bunq card и от там си избираш каква карта точно искаш. Имаше някаква промоция за няколко дни, може и да е свършила.

 

Явно е изтекла.

 

Screenshot_20200518-205345_bunq.jpg.4287a1301db089a4e78e6362f8d91c4d.jpg

 

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Абе, само при мен ли е така или на всички раздава безплатни метални карти? 😄 Преди малко си отворих празния акаунт (направен през март, никога не е top-up-ван дори) и като тръгнах да гледам няма ли най-накрая безплатна карта, дори и с trial (който в началото не ми предложи) и без да искам натиснах на Premium SuperGreen плана и ми поръча карта 😄 Пише, че трябва до 20 юли да пристигне картата, но не ми е взело нищо, пък и нямам никакъв баланс така или иначе. Възможно ли е да тръгна на минус? Или просто един много хубав бъг? 😄 

Връзка към коментар
Йосиф Милчов
преди 3 часа, boduroff каза:

Абе, само при мен ли е така или на всички раздава безплатни метални карти? 😄 Преди малко си отворих празния акаунт (направен през март, никога не е top-up-ван дори) и като тръгнах да гледам няма ли най-накрая безплатна карта, дори и с trial (който в началото не ми предложи) и без да искам натиснах на Premium SuperGreen плана и ми поръча карта 😄 Пише, че трябва до 20 юли да пристигне картата, но не ми е взело нищо, пък и нямам никакъв баланс така или иначе. Възможно ли е да тръгна на минус? Или просто един много хубав бъг? 😄 

По скоро е бил някакъв бъг. Радвай се, плана иначе е близо 17 евро на месец.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...
На 27.06.2019 г. в 10:42, BlackArt77 каза:

След като си поръчах въпросната карта, реших да отворя тема по въпроса. Мисля, че може още някой тук да се заинтересува, а и е още едно платежно средство за сайтовете. Регистрацията става бързо и лесно чрез мобилното приложение. Верификацията става само с ЛК, подържа се в България. След верификация ти издават Холандски IBAN.  Условията не са от най-добрите, но и мился, че са нормални и не чак набутващи от типа на Виабай. Издаването на карта струва 10 евро като в тази цена влиза и доставката до адрес в България, таксата е еднократна за пакет Травел, няма месечна такса за обслужване, пазаруването на ПОС терминал в цял свят е без такса, ако теглите пари от банкомат без значение от типа валута таксата е 0.99 евро. Картата която се издава е Мастъркард кредит. Относно картата, подържа апликация за мобилен телефон и може да се върже към Apple pay, за който има I phone. Има опция и за ъпгрейт към пакет Премиум срещу 7.99 Евро на месец. При този пакет имаш право на 3 карти, като едната е Маестро, което все по трудно се намира и издава в България, и до 10 тегления от банкомат месечно без такса. Самата карта може да се зарежда с друга карта, с банкова сметка и т.н. Аз лично е заредих с Револют. Ето и линк за повече информация - https://www.bunq.com/

На мен ми даде да си направя регистрация но не ми показва кога ще ми дойде картата.Може ли да ми обясните

Връзка към коментар
преди 3 часа, Kris1221 каза:

На мен ми даде да си направя регистрация но не ми показва кога ще ми дойде картата.Може ли да ми обясните

Няма как да ти покажа в момента къде пише за колко време пристига, защото аз моите карти ги закрих. До колкото си спомням дойде някъде за около 2 седмици.

Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте казвам се Николай и имам проблем с моята bunq карта преди 3 дни се върнах от холандия и разбрах че не мога да тегля пари от банкоматите в българия

Връзка към коментар
53 minutes ago, Nikolay Pantaleev said:

Здравейте казвам се Николай и имам проблем с моята bunq карта преди 3 дни се върнах от холандия и разбрах че не мога да тегля пари от банкоматите в българия

Може, трябва да разрешиш геолокацията в която може да се ползва картата. Има и такса за теглене от банкомат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.