Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

На 25.06.2019 г. в 14:41, georgebg каза:

Членството позволява да се забравят всякакви карти, може да се плаща и с PayPal без промяна в цените. Досега много рядко съм намирал оферти под цената на edreams с членство и в единичните случаи беше единстено с МС Viabuy която както е изестно е по-скъпа от членството и ограничена за бр. плащания 🙂 

Здравейте! Членството  за edreams как се получава?

Връзка към коментар
преди 33 минути , georgebg каза:

Купуваш го заедно с билет.

Абсолютно никъде не ми дава да си купя прайм. Стигам до последната стъпка преди да купя и не. Различни браузери, регистриран в сайта, нерегистриран. Не и не. Ако някой с вече закупен прайм иска да помогне, ще съм много благодарен. И задължителна отплата за услугата

Връзка към коментар
2 minutes ago, maikule said:

Абсолютно никъде не ми дава да си купя прайм. Стигам до последната стъпка преди да купя и не. Различни браузери, регистриран в сайта, нерегистриран. Не и не. Ако някой с вече закупен прайм иска да помогне, ще съм много благодарен. И задължителна отплата за услугата

Трябва да ти даде оферта с прайм и да избереш нея. А оферта с прайм се получава обикновено като ползваш испанско IP.

image.png.fd83d1589c213ba1456dc02f2f12fdab.png

Връзка към коментар
преди 28 минути , maikule каза:

Ако някой все пак има активен прайм и желае да помогне, ще бъда много благодарен. Ще почерпя и платя да кажем половината прайм.

Не съм сигурен какво точно се иска в случая, но отстъпките с Прайм са валидни само, ако титулярът също е в резервация. Най-големи отстъпки има за 1 пътуващ (т.е. за титуляра), за двама и повече цената в повечето случаи се качва. Та, не знам какъв билет търсите точно, но трябва да се има предвид горното, ако искате някой с Прайм да ви закупи билета, че е малко съмнително дали ще излезе по-евтин.

Връзка към коментар
преди 7 минути , yordanov каза:

Не съм сигурен какво точно се иска в случая, но отстъпките с Прайм са валидни само, ако титулярът също е в резервация. Най-големи отстъпки има за 1 пътуващ (т.е. за титуляра), за двама и повече цената в повечето случаи се качва. Та, не знам какъв билет търсите точно, но трябва да се има предвид горното, ако искате някой с Прайм да ви закупи билета, че е малко съмнително дали ще излезе по-евтин.

Ясно, в случая на мен няма да ми свърши работа. Благодаря!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.