Прескочи до съдържание

Спешно търся билет Amsterdam London за другата седмица


Препоръчани мнения

Използвайте търсачка http://www.azair.eu/index.php с търсене Amsterdam to anywhere за тези дати, като понякога може да се наложи да проверите настоящата цена на сайта на авиокомпанията или в google flights. 

Връзка към коментар

@MatriXa Ако си ок с полет от Айндховен, има за 54 евро, Tue, 9 Jul 2019, Ryanair, багажът отделно:

 
FR9274
21:15 21:25
EIN Eindhoven
STN London Stansted

 

Иначе най-евтиният от Амстердам виждам с  easyJet, Thu, 11 Jul 2019, 80 € - с много добър ръчен багаж.

EZY2160
15:25 15:35
AMS Amsterdam
LTN London Luton

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 1 час, Rainy каза:

@MatriXa Ако си ок с полет от Айндховен, има за 54 евро, Tue, 9 Jul 2019, Ryanair, багажът отделно:

 
FR9274
21:15 21:25
EIN Eindhoven
STN London Stansted

 

Иначе най-евтиният от Амстердам виждам с  easyJet, Thu, 11 Jul 2019, 80 € - с много добър ръчен багаж.

EZY2160
15:25 15:35
AMS Amsterdam
LTN London Luton

Купих си за 200 паунда за понеделник с EasyJet понейе патужам за паржи пат с тqх а си купиь билет с ханд луггаге  с България Еър пътувам с раница туристическа 55 литра 10 кг Без проблем надqжам се нqма да имам проблеми с тази компаниq?

Сори за латиницата но имам проблеми с телефона моля някои от модераторите да ми кирилизира коментара

Благодарqя

Редактирано от chandni
Кирилица
Връзка към коментар
преди 20 минути , MatriXa каза:

Купиь си за 200 паунда за понеделник с еасъЙет понейе патужам за паржи пат с тqх а си купиь билет с ханд луггаге  с Булгариа аир патужаь с раница туристическа 55 литра 10 кг Без проблем надqжам се нqма да имам проблеми с тази компаниq?

Сори за латиницата но имам проблеми с Телефона молq нqкои от модераторите да ми кирилизира коментара

Благодарq

Жалко, че си платил такава висока цена - имаше за 80 евро по-късно, но щом така си преценил, здраве да е.  

 

Easijet са от най-щедрите компании за ръчен багаж - след British. Ако нямаш закупено място, нямаш право на втори ръчен багаж - това е най-важното при тях. 

 

Размерите не трябва да са по-големи от  56 x 45 x 25 cm, нямаш ограничение в килограмите.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Раницата ми е с два санта по-голяма но се побира над седалките в България еър не ми я мериха надявам се от easyjet да не ми я мерят иначе сигурно ще олекна с още 200 паунда

 

Редактирано от neuromancer
кирилица
Връзка към коментар
Преди 1 час, MatriXa каза:

Раницата ми е с два санта по-голяма но се побира над седалките в България еър не ми я мериха надявам се от easyjet да не ми я мерят иначе сигурно ще олекна с още 200 паунда

 

Раници не мерят, само куфари (като моя 🙈) - макар че даже и него не мерят. Гледат за втори багаж само. Ако се побира под седалките на други полети, нямаш никакви грижи.

Връзка към коментар

искам да попитам за хората които са пътували с easyjet задължително ли е да си вадя бордна карта и резервирам място или мога директно преди полета да си избера каквото е останало?

Връзка към коментар
преди 43 минути , MatriXa каза:

искам да попитам за хората които са пътували с easyjet задължително ли е да си вадя бордна карта и резервирам място или мога директно преди полета да си избера каквото е останало?

Резервация на място изобщо не е задължителна. Те ще ти дадат каквото има при чекиране. Нямаш право на избор - така, както е и при останалите НТА. Изборът на място е свързан с допълнителен разход. 

Връзка към коментар
преди 12 минути , Rainy каза:

Резервация на място изобщо не е задължителна. Те ще ти дадат каквото има при чекиране. Нямаш право на избор - така, както е и при останалите НТА. Изборът на място е свързан с допълнителен разход. 

значи директно отивам на летището без да правя нищо online?

Връзка към коментар
преди 1 минута , MatriXa каза:

значи директно отивам на летището без да правя нищо online?

А, не, не се съм казала това 🤔 Чекираш се онлайн - като при всяка нормална нискотарифна компания. Просто не си избираш място при чекиране, нямаш това право - каквото ти дадат. Разпечатваш си бординг картата - или си я запаметяваш на телефона - и си готов.

Връзка към коментар
преди 9 часа, Rainy каза:

Раници не мерят, само куфари (като моя 🙈) - макар че даже и него не мерят. Гледат за втори багаж само. Ако се побира под седалките на други полети, нямаш никакви грижи.

багажа ми седи над седалката а не под нея s bg air бях пак така само с ръчен но нищо не мериха разпечатах си бордната карта сигурна ли си че е валидна 

ако я покажа през телефона а не разпечатана????

 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.