Прескочи до съдържание

Сбирката през юли - бали тук, Бали там.


Препоръчани мнения

Масово посещение на магеланци се очертава през Юли в Бали и някакви си други местенца в Индонезия. Нека си ги посещават. Бали има и у нас. И докато аз си мисля, че вие отмаряте на дебела сянка и под здрав чадър някъде на планина или пък на море, се оказва, че не било баш тъй... 

Ако имате несподелени планове или пък имате истории за разказване, биричката ще се лее следващия петък - 19.07.2019, 18:30ч на познатото ви място - О!Шипка.

Срок за записване/отписване - 18.07.2019г. 

 

Вие сте! 

 

Списък: 

 

1. Мая и Иво

2. рувензоги

3. Граф Вронски

4. Георги

5. Моника_Кокооуу

6. вилико

7. миа69

8. savagejo

9. Росица88+ Коко

10. десиславна

11. Чайлдиш

12. нина_с

13. Красимира

14. Мари

15. Холивуд

16. домосед

17. Дани Магелани

18. Еллена +2

19. мрадулова

20. юнгфрауйох

21. Ивайла

22. Деси75

23. Диан

24. Фичо

25.сайберарт

26. милилия

27. Елчо

28. бай_Кольо

29. люси

30. владко73 +1

31.Полина 

 

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз малко смешен излизам, че тръбях и аз за сбирка, ама се оказва, че няма да мога да дойда, че от време на време и висшите функционери на Империята трябва да ходим на море ... 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 16 минути , Брани каза:

Аз малко смешен излизам, че тръбях и аз за сбирка, ама се оказва, че няма да мога да дойда, че от време на време и висшите функционери на Империята трябва да ходим на море ... 🙂

Ние затова си мълчим 😉 

  • Смея се 3
Връзка към коментар
В момента, savagejo каза:

Аз... таковата, ако приемате новобранци... да взема да се включа и аз :blush:

Приемаме новобранци, как да не приемаме. А понеже и сбирката се очертава скромна, ще ти е още по-добре на нея... 

 

Всъщност е чудесно да имаме малка, тиха и спокойна сбирка и то през юли. 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 10 часа, Lindt каза:

Ние затова си мълчим 😉 

Поемам цялата политическа отговорност - ако някой на някого реши да се смее по този повод, призовавам да бъде препращан към мен!

  • Смея се 1
Връзка към коментар
На ‎12‎.‎7‎.‎2019‎ г. в 11:04, Polina каза:

Масово посещение на магеланци се очертава през Юли в Бали и някакви си други местенца в Индонезия. Нека си ги посещават. Бали има и у нас. И докато аз си мисля, че вие отмаряте на дебела сянка и под здрав чадър някъде на планина или пък на море, се оказва, че не било баш тъй... 

Ако имате несподелени планове или пък имате истории за разказване, биричката ще се лее следващия петък - 19.07.2019, 18:30ч на познатото ви място - О!Шипка.

Срок за записване/отписване - 18.07.2019г. 

 

Вие сте! 

 

Списък: 

 

1. Мая и Иво

2. рувензоги

3. Граф Вронски

4. Георги

5. Моника_Кокооуу

6. вилико

7. миа69

8. savagejo

9. Росица88+ Коко

10. десиславна

11. Чайлдиш

12.нина_s

На ‎12‎.‎7‎.‎2019‎ г. в 11:04, Polina каза:

Масово посещение на магеланци се очертава през Юли в Бали и някакви си други местенца в Индонезия. Нека си ги посещават. Бали има и у нас. И докато аз си мисля, че вие отмаряте на дебела сянка и под здрав чадър някъде на планина или пък на море, се оказва, че не било баш тъй... 

Ако имате несподелени планове или пък имате истории за разказване, биричката ще се лее следващия петък - 19.07.2019, 18:30ч на познатото ви място - О!Шипка.

Срок за записване/отписване - 18.07.2019г. 

 

Вие сте! 

 

Списък: 

 

1. Мая и Иво

2. рувензоги

3. Граф Вронски

4. Георги

5. Моника_Кокооуу

6. вилико

7. миа69

8. savagejo

9. Росица88+ Коко

10. десиславна

11. Чайлдиш

12. нина_s

 

 

 

 

 

 

 

 

Записвам се!

Връзка към коментар
преди 3 минути , Красимира каза:

И аз ще дойда.

Тъкмо се бях разтревожила, Поли, че няма да ни организираш този месец 😉

Не дойде ли време малко да ги разредим тия срещи? 🙂 Особено през лятото като всички са отпуска...? 

Връзка към коментар
преди 47 минути , Polina каза:

Не дойде ли време малко да ги разредим тия срещи? 🙂 Особено през лятото като всички са отпуска...? 

Няма как всички да сме в отпуска, Поли, щото работодателите никога не дават достатъчно такава.
Пътешестваме по всяко време на годината и се случва през лятото да се наслаждаваме на "София диша" 🙂
Не че не бих предпочела да дишам другаде сега 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.