Прескочи до съдържание

Програма за Виетнам-Камбоджа-Куала Лумпур


Препоръчани мнения

Здравейте, човек колкото и добре да живее, идва момент, в който няма подходяща тема, създадена от съфорумец, в която маже да се намести най-безцеремонно и дори на моменти да се държи все едно сам я е създал, и трябва да си направи своя тема 😊

Та така стигнах до момента по създаването на тази тема и апелът ми за ваша помощ.

През февруари ми предстои малко, но обиколно азиатско приключение и ще съм благодарна на всеки един от вас, готов да ми помогне с неравната битка по съставяне на програмата.

Приемам всякакви съвети от места за настаняване, шофьори, начини за придвижване, до цялостна промяна на програмата, ако нещо ви се вижда неудачно или труднопостижимо.

Единствето, което имам, са билети София-Ханой-Куала Лумпур-София. Имам и няколко  букнати нощувки с безплатна анулация, но тях не ги броя. Тепърва ще купувам билети за вътрешни полети, ще търся агенции за екскурзии и т.н. Накратко:

14.02 - Кацане вечерта в Ханой - този ден не го броя за нищо

15.02 - Ханой

16.02 - Ха Лонг - тук, за сега, май съм на вариант без нощувка

17.02 - цял ден Ханой. Ще търся вечерен полет за Хюе

18.02 - Хюе. Вечерта придвижване до Дананг или Хой Ан

19-20.02 - Дананг и Хой Ан - не съм избистрила как да ти разпределя. На 20.02 вечерта полет от Хой Ан до Хо ши мин

21.02 - Хо ши мин

22.02 - Хо ши мин(делтата на Меконг)

23.02 - Хо ши мин, вечерта полет към Сием Реап

24.02 - Сием Реап - малък кръг

25.02- Сием Реап - голям кръг

26.02 - Сием Реап и вечерта полет за Куала Лумпур

27.02-29.02 - Куала Лумпур

Връзка към коментар

Ети, според мен времето за Сайгон ти е в повече, ако полета за Сием Реп ти е наистина вечерен. Аз бих взела един от дните за плаж и релакс в Хой Ан.

Ако проявиш интерес мога да ти пратя координати на нашия тук-тук в Сием Реп. Останах доволна от него, точен е и се прави и на гид, като внимава да не го усетят.

Видях, че моят апартамент в Куала Лумпур не е на разположение, но търси нещо със същото местоположение. Доста Магеланци бяха отседнали в тази сграда, така че нека си постнат наетите места.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря ти много, @mililia! Благодаря ти за идеята за времето за релакс и без това другата половина иска и време за плаж. Ще ти бъда благодарна за телефон на тук-тук шофьора ви в Сием Реп.

 

 

Връзка към коментар

Екстра ти е програмата, само затвърди престоя да е в Хой Ан. При никакво положение не бих го сменил с Дананг, а да се мъчиш да тъпчеш и двата града в два отделни дни няма смисъл според мен. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.