Прескочи до съдържание

Мароко или Гран Канария - въпрос :)


danielll_97

Препоръчани мнения

Здравейте, имам малък въпрос :) Намирам се в Англия и искам да си направя почивка в Мароко за една седмица към края на Август. Паспорта ми изтича Декември и се чудя дали ще ми направят проблем на паспортния контрол? Понеже съм чувал, че трябва да е валиден поне 6 месеца до датата на изтичане. Моля, ако някой е изпадал в подобна ситуация да сподели :) 

Поздрави 

Връзка към мнение

Ако ще пътуваш с Бг паспорт , няма да те допуснат в страната или още на летището в UK няма да те качат , изискването е да имаш минимум 6 месечна валидност на паспорта към момента на напускане на Мароко. Това изискване не важи за американски и британски паспорти.

Връзка към мнение

Благодаря за отговора. Явно ще се наложи да посетя някоя страна в Европа. Бях се насочил към Агадир иначе.

Ако имате предложения-давайте. Споделете къде има готини плажове 🙂

 

Връзка към мнение

Някой може ли да изкаже мнение за Лас Палмас Гран Канария? Насочих се към там. Предполагам няма да е проблем да пътувам Бирмингам - Лас Палмас--Бирмингам с лична карта? 

Връзка към мнение
Преди 1 час, danielll_97 каза:

Някой може ли да изкаже мнение за Лас Палмас Гран Канария? Насочих се към там. Предполагам няма да е проблем да пътувам Бирмингам - Лас Палмас--Бирмингам с лична карта

-----------

 

П. П. Видях, че питаш за август, няма да е никакъв проблем. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.