Прескочи до съдържание

Песни през август


Брани

Препоръчани мнения

Предвид някои обстоятелства и и без това августейшата ми особа, аз лично не виждам по-логично нещо от това да обявя целия месец август за мой личен месец! По този повод откривам темата с чудна песничка от саундтрака на чуден филм. Аве Аз!

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От вчера, един изключителен мъж е на 61 ❤️ Без него,  Iron Maiden щеше да бъде някаква там метъл банда. Извън певец, той е и някак много НашЧовек, предвид че е пилот на култовия ED FORCE ONE - първоначално Boeing 757, а от 2016 -  Boeing 747-400 jumbo jet. Много красива птичка 🙂

 

 

 

1280px-Boeing747-IronMaiden01.jpg.7756e84ee84be7983514dd6d4ba3015e.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Понеже има наши хора на Фарьорските острови - ето я Айвор Полсдотир, родена там.

Песните в други жанрове определено не ми харесват, НО тази фолклорна е един път! 
Тролове, разбира се 🙂 ИЗКЛЮЧИТЕЛНА  вокална техника! ❤️ 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Веднага след брилянтния Дейвид Гарет, едни други великани - Iron Maiden и тяхната Alexander The Great - за всички именници днес. Бъдете здрави и честити! И велики, та дори да е само в очите на майките и други обичащи ви хора! Синът ми също е Александър 🙂
"My son, ask for thyself another Kingdom
For that which I leave is too small for thee" 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.