Прескочи до съдържание

Нигерийска сБирка на по бирка - 19.08


Георги

Препоръчани мнения

На 5.08.2019 г. в 11:00, Георги каза:

Ситуацията с паркирането е not great, not terrible, намират се към 3.6 места свободни.

Много специфичен чернобилски хумор, бих искал да подчертая аз, че никой не го отбеляза и се позагуби сред суматохата.

 

Иначе, по същество, на булевард Петко Каравелов може ли да се паркират тай-файтъри, или съм твърде голям оптимист?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Брани каза:

Много специфичен чернобилски хумор, бих искал да подчертая аз, че никой не го отбеляза и се позагуби сред суматохата.

 

Иначе, по същество, на булевард Петко Каравелов може ли да се паркират тай-файтъри, или съм твърде голям оптимист?

Не знам, не съм местен в квартала. Аз ще съм там малко от по-рано и ще докладвам на място. А чернобилския хумор сигурно никой не го отбеляза, защото се поизтърка 🙂

Връзка към коментар
На 5.08.2019 г. в 11:00, Георги каза:

намират се към 3.6 места свободни.

Ако може за мен 0.8 място, че ми е малка/скромна колицата, вече за тия с комбитата сигурно ще трябва поне 1.2 :grin:  

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Хареса ми този формат на сбирка! Чакам следващата, може и гастрол по други градове да има, например в най-културния град 😀

Благодаря за презентацията, много интересна беше (не, че след този подкуп ще кажа нещо друго 😉 )

 

 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Даааа, стартегическо беше да се раздаде подкуп още в началото, та после да няма недоволни. Но да не си кривим душата, разказа в картинки си беше супер. Много благодаря на @домосед. И аз се надявам да има по-често такива сБирки.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Много интересна и хубава презентация на @домосед и за мен. Подкупа наистина, много добре измислен увод към основната презентация. Изобщо хубава и лежерна вечер в бира и раздумки. @Георги мисли следващата презентация. @Граф Вронски за домашно за следващата сбирка, да научиш нивото на река Дунав в см. :grin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Както можеше да се очаква - много интересно и приятно приятно представяне ! :clapping:Ама то като е ерудиран и с чувство за хумор представящият - няма как да е другояче. :smile3: 
Радвам се, че се възобнови идеята, надявам се, че и моето мрънкане е допринесло малко :wink:  и също се надявам да продължим с други интересни представяния! 
А и след основната част, винаги става приятна раздумка на по бира-две. :yes:  

P.S.  понеже малко закъснях, не посмях да попитам дали е станало дума - Домосед попадал ли е там на някоя от многобройните нигерийски принцеси, наследнички на милиони $$$, които се чудят на кого да подарят? :rolleyes:

 

преди 2 часа, BlackArt77 каза:

. @Граф Вронски за домашно за следващата сбирка, да научиш нивото на река Дунав в см. :grin:

 

Остави, че момчето ще се отегчи с нашите пенсионерски спомени за глупости :grin:

JE SUIS САНШАНЖМОН! :grin: 
 

 

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 5 часа, Фичо каза:

 

Остави, че момчето ще се отегчи с нашите пенсионерски спомени за глупости :grin:

JE SUIS САНШАНЖМОН! 

 

О, няма такова нещо, вашите спомени изобщо не са ми скучи. Просто аз съм пенсионерът и ми доста изведнъж. 😄
Но, само моля ви се, не ме карайте да запомням числата на нивото на Дунава! 😄 Аз не мога да си запомня телефония ми номер, пък камо ли това. 😄

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Граф Вронски каза:

О, няма такова нещо, вашите спомени изобщо не са ми скучи. Просто аз съм пенсионерът и ми доста изведнъж. 😄
Но, само моля ви се, не ме карайте да запомням числата на нивото на Дунава! 😄 Аз не мога да си запомня телефония ми номер, пък камо ли това. 😄

Числата на нивото на р. Дунав са променлива величина, та няма как да ги запомниш предварително, графе 🙂

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
В момента, Polina каза:

Числата на нивото на р. Дунав са променлива величина, та няма как да ги запомниш предварително, графе 🙂

 

Аз мислех за тези от клипа 😄 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 6 часа, Фичо каза:

P.S.  понеже малко закъснях, не посмях да попитам дали е станало дума - Домосед попадал ли е там на някоя от многобройните нигерийски принцеси, наследнички на милиони $$$, които се чудят на кого да подарят? :rolleyes:

Фичо, закъсня и нямаше кой да пита за принцесите. Сега милионите ще отидат зян.

  • Смея се 5
Връзка към коментар

Благодаря и аз за интересната презентация, благодаря за подкупа, благодаря и на всички дошли 🙂

 

Сега...малко искам да подосаждам с организационни въпроси. Мисля, че от техническо естество като цяло беше мнооого по-добре от първия път, но обикновено е така - с повече опит нещата стават по-добри. Имахме леки технически неуредици, но не беше нещо, което малко щуркане час преди презентацията да не може да отстрани 🙂

 

Искам да знам като цяло какво беше вашето мнение. Имаше ли нещо, което не ви допадна, виждаше ли се добре отвсякъде? Чуваше ли се добре също? Бира имаше (за тези, които не бяха на работа вечерта даже повече от една 🙂), мисля че храната също беше ок. Но като цяло смятате ли терена за подходящ за подобен род сбирки или има нещо, което не ви допада? Помрънкайте на спокойствие, ясно е че няма как всичко да се хареса на всички, но ако има някой общ знаменател в оплакванията ще се опитаме да коригираме 🙂 

 

Други важни въпроси:

 

- Смятате ли че трябва да увеличим честотата на подобни събития, къде според вас е перфектния баланс? Веднъж на два месеца, веднъж месечно, два пъти месечно? Притеснението е да не се получи пренасищане, а и по-голямата честота ще предполага и презентации, които не винаги са блокбъстъри...това не е задължително да е нещо лошо, но ми е интересно да разбера какви са вашите предпочитания. 

- Как мислите че подобни сбирки се комбинират с тези, които си правим на месечна база през годините? Замества ли според вас този формат тотално другите сбирки или и те си имат предимства и да не се отказваме от тях. Може да ги редуваме - презентационна, нормална, презентационна, нормална (роднина, милиционер). Хубавото на другите сбирки, е че могат да се правят навън, но това вероятно ще е фактор още месец-два. На мен като цяло ми се ще да изработим някаква рутина тип "първия понеделник на всеки месец - презентация" или нещо такова. 

 

Тези въпроси са доста абстрактни и преди да пробваме на практика трудно ще намерим идеалния баланс. Но все пак ми е интересно да разбера общото настроение. 

 

Следващата презентация вече почти е уговорена, но официално съобщение очаквайте по-късно. 

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
23 minutes ago, Георги said:

Искам да знам като цяло какво беше вашето мнение.

Аз лично смятам, че мястото е готино, но ако са повече хората май няма да стигне или поне няма да виждат всички. Аз не обичам да ми висят краката от баровски столове, затова следващият път ще си взема възглавничка и на земята на първия ред 🙂. Храната беше вкусна, но без добър избор на бира (въпрос на вкус). Звука се чуваше добре на предните редици, за назад не мога да кажа. Мисля, че по-често от един път месечно, не е добра идея - по скоро един път на месец или на 2 месеца 1 път, за да остане и за традиционните сБирки. Ами май засега от мен толкоз. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

На мен ми хареса всичко от подкупа, та до бирата.... 🤪 

Ние бяхме на първи ред и си чувахме отлично, даже асистирахме на Домосед... 😂 

За поредицата - роднина, милиционер също съм съгласна... Това с рутината за всеки първи понеделник на месеца за сбирка ме устройва, а дали през месец ще е само за раздумка или за презентация нека кажат и другите, аз съм на линия, стига да не пътувам... 

Още веднъж благодаря за добре организираната сбирка... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Оценявам като предимство, че е бар, в който поръчваш всичко на бара, и че масите са така разположени, че предразполагат към щъкане и общуване с повече хора в рамките на една сбирка. Не съм сигурен обаче как ще бъде, ако вечерта е натоварена и с обикновена публика, различна от магеланци. Освен това, ако сме вързани да е всеки път понеделник, няма да е удобно за тези, които предпочитат по конвенционални дни от седмицата за пиене на бира. И аз мисля, че редуване му е майката. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На мен всичко ми хареса, нямам никакви забележки към нищо. Само си мисля, че би било проблем, ако има повече хора.

Според мен такъв тип срещи е добре да се правят веднъж на 2 месеца.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.