Прескочи до съдържание

Търся билет до Банкок без значение от сезона


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Привет Уважаеми,

 

да се постна и аз след дълго отсъствие. Решила съм да релаксирам след дълъг и труден за мен период, като си направя едно посещение на Банкок. Помагайте, моля! Виждам, тук се разиграват цени от 500 евра, приблизително. Нямам претенции за периода, стига билетите да са на поносими цени.

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тия около и под 500 евро са постижими единствено в разни промоционални периоди , но сега в пика на сезона едва ли ще изникне нещо.

В момента най-евтино е с Аерофлот за 615 евро.

 

Ако пък искаш да поразгледаш региона най-изгодно е с Маlaysia Airline от Истанбул до Сингапур и там вече имаш безброй възможности за лесен достъп до Малайзия , Тайланд  , Бали и изобщо целия регион.

 

Цената Истанбул-Сингапур-Истанбул е 497 евро в момента за повечето дати.

Връзка към коментар

Има и други варианти като например Истанбул-Банкок  с връщане Сингапур-Истанбул за 544 евро пак с малазийците.

Истанбул-Банкок-Истанбул е 587 евро и т.н.

 

От София няма кой знае какви опции.

Връзка към коментар

Привет Уважаеми,

 

да се постна и аз след дълго отсъствие. Решила съм да релаксирам след дълъг и труден за мен период, като си направя едно посещение на Банкок. Помагайте, моля! Виждам, тук се разиграват цени от 500 евра, приблизително. Нямам претенции за периода, стига билетите да са на поносими цени.

Вече се чудех къде изчезна.

Нямам отговор на въпроса ти, но се радвам да те "видя" отново :)

Връзка към коментар

stenk е дал точните насоки, общо взето пари могат да се спестят, ако тръгваш от Истанбул, и ако не държиш само и единствено на Банкок. Често хората пътуващи до там обикалят целия регион, за това и Сингапур и Куала Лумпур им вършат работа, в зависимост кое излиза най-евтино :)

 

При положение, че не бързаш може просто да изчакаш да се появи промоция, покрай 14.02 ще има със сигурност. 

Връзка към коментар

Вече се чудех къде изчезна.

Нямам отговор на въпроса ти, но се радвам да те "видя" отново :)

Найн, благодаря за посрещането! И аз се радвам да Ви "видя". :)

Поразрових се и аз, варианти има, но ми се иска и аз да букна на 788 лв. дву. Идеята ми е Банкок, оттам остров Пукет. Ще поизчакам и ще се оглеждам. Катар и те ще се включат скоро май. :)

Връзка към коментар

.....

 

При положение, че не бързаш може просто да изчакаш да се появи промоция, покрай 14.02 ще има със сигурност. 

В тази връзка да попитам, дали има сезони за посещение? Знам, че там след март става дъждовно или бъркам? :)

Връзка към коментар

При мен излезе 802, но от София, а връщането през Истанбул с промоцията на катарците. Обаче взех до Куала Лумпур, а от там с еър азия си купихме още 5 вътрешни, да където ни влечеше в околността / Пукет, Сингапур, Бали, Ява/ . Получи се една доста приемлива сума по около 150 евро на човек всичките вътрешни полети, мисля, че е ок.

 

Връзка към коментар

При мен излезе 802, но от София, а връщането през Истанбул с промоцията на катарците. Обаче взех до Куала Лумпур, а от там с еър азия си купихме още 5 вътрешни, да където ни влечеше в околността / Пукет, Сингапур, Бали, Ява/ . Получи се една доста приемлива сума по около 150 евро на човек всичките вътрешни полети, мисля, че е ок.

Тони, кога е било това, скоро ли? Сума-сумарум всичко?

Връзка към коментар

Кога беше? На промоцията на катарците...октомври мисля го взех. Също като по-горе писалите предполагам, че ако изчакаш пак такава единствено е възможна тази цена. Иначе е трудно постижима. 802 лева беше крайната цена- София-КЛ-Истанбул, билетите са за началото на март.  А вътрешните ги взехме сега, преди две седмици някъде.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кога беше? На промоцията на катарците...октомври мисля го взех. Също като по-горе писалите предполагам, че ако изчакаш пак такава единствено е възможна тази цена. Иначе е трудно постижима. 802 лева беше крайната цена- София-КЛ-Истанбул, билетите са за началото на март.  А вътрешните ги взехме сега, преди две седмици някъде.

Супер, значи чакам. Благодаря! :)

Връзка към коментар

Maрт е ОК за Пукет, но след април та до октомври е почти всеки ден дъжд. 

Иначе наистина пиковия сезон е ноември-края на февруари.

Имам го изведено на таблета и неволно поглеждам времето там като гледам другите ми места .

Връзка към коментар

Хайде сега, и ти ли, Бруте?! :P  Не се оплаквай, тук-таме ме мяркаш! :biggrin: Чакам за първия линк - 390 евро, за двама. ;)

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Чак па за двама ... , а може пък да накараш втория да плати всичко и тогава цената няма значение  :gaming:

Е, 788 лв. двупосочен на човек, колко евра е? :P Ще плаща, къде ще ходи?! ;)

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Хайде сега, и ти ли, Бруте?! :P  Не се оплаквай, тук-таме ме мяркаш! :biggrin: Чакам за първия линк - 390 евро, дву. ;)

ПС: редактирах се :biggrin:

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Особено ако търсиш за двама покрай Св. Валентин има често разпродажби от типа плащаш 1, получаваш 2. Turkish последните години имаха доста силни промоции по тоя повод. 

 

А за катарците, ако пак излезнат такива цени ще информирам подобаващо със сигурност :)

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

            Здравейте,

 

     След като тук си намерих спътник за пътуване до Тайланд и Камбоджа, сега търся и евтини самолетни билети до Банкок. Това, което намирам е на Аерофлот за около 1300лв., но на мен много някак си ми се искаше да се вмъкна в 1000. Става въпрос за периода от средата или края на февруари, до средата или края на март.

    Благодаря предварително за информацията :)

Връзка към коментар

Билетите до Банкок, за този период наистина са височки. За цената, която искаш да постигнеш, ще трябва малко да пообиколиш. С Emirates през Куала Лумпур (около 475 евра за двупосочен) и с AirAsia (20-25 евро в посока) горе долу се включваш в бюджета. Със Singapore Airlines, Malaysia Airlines и Qatar също има опции, но пак ще трябва да минаваш през КЛ или Сингапур и оттам да полваш нискотарифните до Банкок.

С Emirates става и през..... Hong Kong за по напряко :) на цена около 540 евро. Но пък поне в отсечката Hong Kong - Bangkok ще летиш на Airbus A380 - 800 ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Билетите до Банкок, за този период наистина са височки. За цената, която искаш да постигнеш, ще трябва малко да пообиколиш. С Emirates през Куала Лумпур (около 475 евра за двупосочен) и с AirAsia (20-25 евро в посока) горе долу се включваш в бюджета. Със Singapore Airlines, Malaysia Airlines и Qatar също има опции, но пак ще трябва да минаваш през КЛ или Сингапур и оттам да полваш нискотарифните до Банкок.

С Emirates става и през..... Hong Kong за по напряко :) на цена около 540 евро. Но пък поне в отсечката Hong Kong - Bangkok ще летиш на Airbus A380 - 800 ;)

Това е едната опция - през Куала Лумпур принципно е най-лесната връзка.

А другата още по-лесна възможност е да изчакаш следващата промоция на Qatar Airways, която се предполага да е някъде през пролетта, и да летиш на цена от около 400 евро двупосочно.

Справка това мнение от темата за катарските промиции, и цените им от последните две за миналата година (за комбинацията тръгване от София - връщане в Истанбул) :

http://magelanci.com/topic/1343-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-qatar-airways-%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%85%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-370-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%B0-%D0%B8/#entry22705

 

Стига да не държиш толкова на А380

Желаната цена не е невъзможна за постигане. Успех! :)

Редактирано от wilks
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.