Прескочи до съдържание

Въпрос относно полет София Осака


Препоръчани мнения

Попаднах на това и обмислям дали да не се възползвам: https://www.secretflying.com/posts/sofia-bulgaria-to-osaka-japan-for-only-e399-roundtrip/ 

 

Цените са актуални все още, но не мога да разбера има ли включен някакъв багаж въобще? Чекиран няма, ама даже ръчен ли? В Експедия пише никакъв, в един друг сайт пиле, че ръчен има и не мога да разбера.. Цената добра ли е иначе? Някъде мернах, че Катар май са пускали за по 400 еур с багаж преди няколко седмици, ама сме го изпуснали. Благодаря 🙂

 

П.С. Бях пуснал темата първо в грешен раздел, понеже пиша от телефона на плажа... 🙂

Връзка към коментар

Доколкото виждам имат ръчен багаж (Не знам изобщо дали КЛМ без ръчен багаж). Доколко е изогодно ти си преценяваш. За едни е изгодно, за други не. 
Прецени си дали ще ти се наложи допълнителна нощувка в Париж/Амстердам. Дали искаш чекиран багаж и ако да колко ще ти струва. Такива нещица които ще ти вдигнат общата цена на билета. 

За мен също е определящо и времето което ще се "изгуби" в път.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Благодаря. И на мен ми се стори странно, че полетът може да е съвсем без багаж.. Реално намерих същата цена за март месец, което ми се струва като по-добра опция. Само този трансфер за 50мин в Сеул не знам дали не трябва да ме притеснява. Нямам опит с полети извън Европа

Screenshot_20190825-170128.png

Screenshot_20190825-170138.png

Връзка към коментар

По принцип щом продават така, значи 50 мин. са ок в повечето случаи, ако изпуснеш полета ти дават място на следващия възможен.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.