Прескочи до съдържание

Самолетни билети: София - Токио (Narita)- София (много спешно)


Георги Василев

Препоръчани мнения

Георги Василев

Здравейте. Цялата работа е, че се търсят спешно два двупосочни билета по този маршрут с багаж до 23 кила на човек. Търси се възможно най-евтиния вариант. Молбата е да е само с едно прекачване и ако има как съответно да няма повече от 4-6 часа престои между свързващите полети. Ще съм благодарен, ако можете да ми съдействате с откриване на такова животно, ако въобще е възможно. 🙂

 

Маршрут: София - Токио(Narita) - София

 

Дата на заминаване: 02.09.2019 или 03.09.2019г. но с условието, че най-късно на 04.09 преди обед трябва да сме в Токио.

 

Дата на връщане: 08.09 или 09.09.2019г. (където е по-евтино)

 

Багаж: до 23кг. на човек

 

Пътници: двама

 

Карти с които разплагаме: Mastercard credit, Mastercard debit и Revolut

 

 

П.С. Летището задължително трябва да е Narita International Airport

 

 

Естествено в бързането си не го публикувах в "Търся самолетни билети...", моля да я преместите. 🙂

 

Връзка към коментар

Имай предвид, че LOT не уведомяват навреме или дори изобщо, ако се отмени полет. На 15-ти август в 22 часа звъняха по телефона да предупредят за отменен полет София-Варшава, в 5:30 сутринта на 16-ти... Инак Варшава-Маями си оставаше валиден. Обаче премаршрутират, предлагат всякакви варианти, не се циганят. Най-ефикасно става по телефона във Варшава  +48 22 577 95 73

Пожелавам да не се налага, разбира се, просто когато човек бърза за някъде е добре да е подготвен за всичко.

Връзка към коментар
Георги Василев

Благодаря за съдействието! Купих! Оказа се само 1 билет, така че човекът е уреден, ОБАЧЕ имам друг въпрос. Резервацията е направена през gotogate. Платен е билета. Имам номер на потвърждение и пътнически документ. Какъв е реда за check in? На отиване се лети с Австрийците до Виена и от там с АНА или нещо такова, което пак те обслужват. Навръщане се лети с Луфтханза до Виене и вече Виена-София, пак са австрийците. Как и кога се случва чек ин-а? По време на резервацията ми поиска само имената на пасажера и нищо друго!?!

Връзка към коментар
Георги Василев
преди 3 минути , neuromancer каза:

онлайн 24 часа преди първия полет или направо на гишето

Добре, но къде? Може да звуча глупаво, но? Къде трябва да вляза, за да попълня нещата? В сайта на gotogate? Отделно на гишето ще има ли такса, ако избера този вариант?

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.