Прескочи до съдържание

Канкун


Препоръчани мнения

Малко помощ от по-вещитите със свалянето на катарски, европейски и всякакви други билети 😉.

Търсим 4 билета до Канкун от 04.12-15.12 примерно въпросът е на 12 и 13 декември да сме там, най-удачното което съм намерила до момента е София-Мадрид с wizz air за около 200 лв с чекиран багаж и Мадрид-Канкун директен полет  530 евро. Някакви идеи как мога да го сваля цената или за по-удачен маршрут ?

 

Screenshot_2019-09-10-18-48-51-271_com.android.chrome.png

Връзка към коментар

С Туифлай от Брюксел мисля, че ще ви е най-изгодно. Но те пускат намаления 1-2 месеца преди полета. Тоест в момента не е изгодно, даже е скъпо - около 700 евро за вашите дати. Сега са намалили до средата на октомври някои дати. Аз ги следя от миналата година, защото летяхме с тях до Пунта Кана. Сега пък ги следя заради Канкун за следващата година. Но такава е тяхната практика - най-ниски цени около месец, месец и половина предварително. До Пунта Кана летяхме за 300 евро. А полетите до Брюксел са на ниски цени и с Уизз и с Райън. Една нощувка е необходима в Брюксел преди полета.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

 

На 13.09.2019 г. в 10:22, liliya каза:

Благодаря, видях я.

За съжаление тя е за октомври-ноември а ние търсиме билети между 1-15 декември

Връзка към коментар
На 13.09.2019 г. в 15:19, ivelina666 каза:

С Туифлай от Брюксел мисля, че ще ви е най-изгодно. Но те пускат намаления 1-2 месеца преди полета. Тоест в момента не е изгодно, даже е скъпо - около 700 евро за вашите дати

Да и аз ги гледах и знам че често пускат билети от порядъка на 150-200 евро в посока, това което ме притеснявай дали ще пусна  точно за декември понеже вече се води висок сезон доста близо и до празниците и се притеснявам да не изчакам прекалено много и цените да станат по-високи 🙄🤔🙄.

Връзка към коментар
На 13.09.2019 г. в 15:19, ivelina666 каза:

С Туифлай от Брюксел мисля, че ще ви е най-изгодно. Но те пускат намаления 1-2 месеца преди полета. Тоест в момента не е изгодно, даже е скъпо - около 700 евро за вашите дати. Сега са намалили до средата на октомври някои дати. Аз ги следя от миналата година, защото летяхме с тях до Пунта Кана. Сега пък ги следя заради Канкун за следващата година. Но такава е тяхната практика - най-ниски цени около месец, месец и половина предварително. До Пунта Кана летяхме за 300 евро. А полетите до Брюксел са на ниски цени и с Уизз и с Райън. Една нощувка е необходима в Брюксел преди полета.

Свирни ако нещо излезе 😀

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

lessa, разбирам те. Гаранция няма.

liliya, аз следя, но ако не падне цената, до която очаквам, може да избера и друга дестинация от списъка ми. Тоест не е на всяка цена. Че и тия водорасли ме притесняват. Току-виж съм сменила с Куба или Занзибар - там засега поне няма водорасли.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, ivelina666 каза:

lessa, разбирам те. Гаранция няма.

liliya, аз следя, но ако не падне цената, до която очаквам, може да избера и друга дестинация от списъка ми. Тоест не е на всяка цена. Че и тия водорасли ме притесняват. Току-виж съм сменила с Куба или Занзибар - там засега поне няма водорасли.

Ама има отлив. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.