Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте! Току що чекирах онлайн за утре за полет на Луфтханса. Пътувам с двете ми деца и на едното съм вкарала мойте данни, мислейки, че първо мен ще искат да чекират като възрастен. Не съм натиснала бутона Issue Boarding Pass все още.

Дали мога да го поправя или е късно. Иначе и на тримата дава Already checked in.

Или утре на гише да отида и да искам да го оправят. 

Благодаря ви за отделеното време.

Връзка към коментар

На гишето със сигурност може да ги оправиш. Иначе не знам на сайта има ли начин да се започне чекирането отново.

В по-сериозни случаи (или ако не ви се отделя време точно за това преди полета) човек може да се обади, те анулират чекирането и можеш да започнеш отначало. Ама това не е проблем, само минете на гишето

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря на всички за светкавичните отговори. Аз съм в Швейцария. Ще ви пиша после какво е станало. Скоро ще ви се представя. Иначе съм регистрирана още в предишния сайт Аерохроники. Приятна вечер.

Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...

Здравейте! На гишето на летището оправиха без проблем моята грешка. 🙂 

И да ви кажа един път ми чекираха ръчен багаж безплатно и аз от тогава си питам може ли да ми го вземат безплатно(че аз съм с 2 деца и три ръчни багажа)и не са ми отказвали вече 2 пъти. Така, че ако на някой му пречи ръчния багаж да си пита дали биха го чекирали безплатно, но гледайте да ви е точко килограми да не ви таксуват. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.