Прескочи до съдържание

Колумбия, Еквадор и Перу по земя


adr1t0

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Не съм редовен в писането в сайта, да не кажа никак. Пасивен наблюдател, all merits to Facebook, I guess. 😄

 

Реших да ви споделя и моя план и да видя дали има някой ненормален, който да е правил този маршрут.

 

От Богота - Кали - Ипиалес-Тулкан- Кока(Еквадор)- и после с лодка по Амазонка до Икитос от там със самолет до Лима.

 

Опитвам се да намеря автобус от Тулкан(Еквадор) до Кока(Еквадор) има ли някой опит по този маршрут, да даде съвет.

 

Испанско говорящ съм и прерових нета, но намерих нищо.

 

Благодаря и поздрави на всички.

 

Адриан

Връзка към коментар

В ЮА много често най-краткият път в км. не е най-кратък по време. За това за предпочитане е през Кито, а и по безопасно...

Иначе маршрутки, автобуси и какъв ли не превоз колкото щеш , но трябва да наситниш маршрута и да се мяташ от превозно средство на превозно средство и накрая ще си изморен, вбесен, изтощен и готов да застреляш с поглед някой латинос...да не говорим, че при лош късмет можеш да увиснеш в средата на нищото.../казвам го от опит/. Района не е безопасен.

Аз гледах преди доста време подобен маршрут защото исках да отида до Cuyabeno Lodge, но в крайна сметка останах само с гледането и планирането...

Връзка към коментар
преди 11 часа, adr1t0 каза:

автобус от Тулкан(Еквадор) до Кока(Еквадор)

  http://thebusschedule.com/EN/ec/index.php  - дава го повече от 14 часа през Cascales , но аз бих го направил през Кито за горе-долу същото време а и възможностите ще са по-добри и по-сигурни

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.