Прескочи до съдържание

Гравитацията намалява на 4 януари


Asterisk

Препоръчани мнения

Глупости в мега-глупавия сайт на колосално-глупавия Бареков ...

Охх, а аз вече си представях как като намалее гравитацията издигам се във въздуха, правя две загребвания в стил-бруст и вече съм над Карибските острови....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

След тия коледно-новогодишни софри аз повече се притеснявам  кво ше стане като се върне пак гравитацията :lol:

 

Иначе Брани е прав - доста глупотевини се пишат/показват по медиите :rolleyes:  :wacko:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В някоя от фантастиките за 2012та (ама не в едноименния филм, там преди хиляди години "маите бяха предвидили неутрино от слънчевите изригвания да покачат температурата на земното ядро", смятай ...) планетите се нареждаха така в една линия, че общата им гравитационна сила да предизвика земетресения и изригвания ... Да хванат да попрочетат малко тези журналисти, преди да се излагат.

Връзка към коментар

Важното е бирата да си стои в халбата ,  и вследствие на гравитацията да се стича  там където и е мястото , а не да се разлита в Космоса  - поради липсата на гравитационни сили , които поддържат света в познатия нам ред.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.