Прескочи до съдържание

Югоизточна Азия-Март, да направим програмата заедно


VASILEV

Препоръчани мнения

Здравейте, след като ходихме на Карибите през Март, за следващият обмисляме Азия и по точно Сингапур, Куала Лумпур и Реданг. Не сме обвързани с дати идеята е след средата на Март 3-4 дни Сингапур, 3-4 Куала Лумпур и 5 дни на Реданг. Мултисити билети: Лондон-Сингапур-Куала Лумпур-Лондон на цена около £600 на човек.

https://www.skyscanner.net/transport/d/lond/2020-03-22/sins/sins/2020-03-25/kulm/kulm/2020-04-06/lond?adults=2&children=0&adultsv2=2&childrenv2=&infants=0&cabinclass=economy&ref=home#/details/13542-2003221335--32348-1-16292-2003231440|16292-2003251255--32166-0-13311-2003251355|13311-2004061020--32348-1-13554-2004061840

 

Сингапур и Куала Лумпур са почти ясни: 

Сингапур, една нощ в Марина бей сандс за другите две нещо  за около 50евро на вечер, приемаме идеи😉. Забележителности: О-в Сантоса, аквариума,ботаническата градина , шоуто пред марината и Gardens by the bay, китайския и индийски квартал, 1-altitude bar по препоръка на @DaBo

и естествено молове и за каквото друго остане време, надявам се да помагате.

Куала Лумпур, спане в The face suites. Какво ще разглеждаме: Кулите петронас, пещерите са под въпрос, Китайския квартал, Bukit Bintang, Jalan Alor ..

Голямото чудене е къде сле д това? Първоначално мислех Краби и Пукет за по няколко дни, но ми се струва, че където и да отидем ще е пренаселено за това обмсляме Реданг и по точно Wisana village. Има частен плаж и не изглежда пренаселено. Държим на бял пясък и красиво синьо(Карибско)море.

https://wisanaredang.com/

 

Тъй като ще ни е първо посещение на Азия, ще съм благодарен на всякъкви съвети и препоръки за места, активности и всичко за което се сетите.

Благодаря!

Връзка към коментар
Преди 1 час, VASILEV каза:

Голямото чудене е къде сле д това

Можете да отскочите до Малака и Джорджтаун (кова в графата културна програма), а за плажа, ако ще е малайзийски - прегледай и Лангави.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
31 minutes ago, cck said:

Можете да отскочите до Малака и Джорджтаун (кова в графата културна програма), а за плажа, ако ще е малайзийски - прегледай и Лангави.

Благодаря за предложенията, но след Сингапур и Куала Лумпур искаме просто да мързелуваме по плажовете. Обмислях Лангави съчетан с Ко Липе. Но ще ни трябват визи за Таиланд, а и нека ходилите да споделят как е на Лангави. Знам , че всички ние сме туристи, но като се изсипят на едно място десет лодки и иди  разбери от красотата на даденото място.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Доколкото знам, визите На пристигане за Тайланд ще са все още безплатни за вашия период. Имаше някъде инфо (в някоя от темите), че вече става и такава виза за Ко Липе. Разрови се да видиш дали ще откриеш как точно ставаше.

Лангави + Ко Липе - супер!
Реданг- любим, много любим!
Перхентиан също, Ланг Тенга също. Настаняването в Малайзия обаче е скъпо за качеството, което предлагат. 

В момента съм на път, ще огледам нещата след ден, два!
 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
35 minutes ago, DaBo said:

Доколкото знам, визите На пристигане за Тайланд ще са все още безплатни за вашия период. Имаше някъде инфо (в някоя от темите), че вече става и такава виза за Ко Липе. Разрови се да видиш дали ще откриеш как точно ставаше.

Лангави + Ко Липе - супер!
Реданг- любим, много любим!
Перхентиан също, Ланг Тенга също. Настаняването в Малайзия обаче е скъпо за качеството, което предлагат. 

В момента съм на път, ще огледам нещата след ден, два!
 

@DaBo благодаря за включването. Мисля, че VoA са безплатни до Април 2020 за Тайланд. Виждам, че е скъпо, но пък има какво да се види и да се избегне до някъде лудницата. От информацията която чета за Раданг, повечето плажове са към хотелите, а това предполага и повече спокойствие. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.