Прескочи до съдържание

сБирката през Октомври. Октомврийската сбирка!


Polina

Препоръчани мнения

Първият записал се има ли все още някакви привилегии? Да избере цвят на дрехите примерно?

 

Аз не държа да избирам цвят на дрехтие де - окей съм да избера и цвят на виното!

  • Харесвам 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , Брани каза:

Първият записал се има ли все още някакви привилегии? Да избере цвят на дрехите примерно?

 

Аз не държа да избирам цвят на дрехтие де - окей съм да избера и цвят на виното!

Давай, избирай!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 41 минути , Брани каза:

Първият записал се има ли все още някакви привилегии? Да избере цвят на дрехите примерно?

 

Аз не държа да избирам цвят на дрехтие де - окей съм да избера и цвят на виното!

Е, тебе те знаем - ще избереш метални отблясъци:))))

Връзка към коментар

О, избирам тогава цвят "по желание" . Аз, естествено, както по традиция няма да спазя и този дрескод!

За виното избирам цвят червен!

Иначе, в Империята отдавна е взето политическо решение за изработване на етикетчета с имена, но за съжаление съществуват технически проблеми цветното отпечатване. А аз обичам цветовете, черното е моят цвят само когато се снимам в киното! Т.е. ако техническите мощности на Империята не бъдат ремонтирани до сряда, съществува възможността да няма етикети, в противен случай ще има. А в хилядолетната ни история сме открили, че няма сила, дори Силата, която да повлияе на ремонтни техници.

Затова ще оставя нещата да се случват сами съгласно новия ми принцип в живота - "Остави нещата да се случват сами".

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

И аз се записвам, в добавка с +1 @Mistress of Germs и може би с прясно -1 брой мъдрец... Та може и да не съм особено комуникативен и ще съм пооглупял, ама затова пък ще слушкам повече 🙂

 

Не може ли да заменим металните отблясъци с хеви метъл проблясъци? 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Брани каза:

Т.е. ако техническите мощности на Империята не бъдат ремонтирани до сряда, съществува възможността да няма етикети, в противен случай ще има.

А, що ... едни етиктчета в grayscale също може да са готини, сигурен съм, че може да измислиш нещо стилно! :grin:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Днес с Императора сме много заети - в процес на бомбардировка сме на няколко мирни планети и бързаме да (ги) приключим в рамките на деня, че много мразим да се прибираме по нощите на Корусант. Та само минавам да оставя важно съобщение. Оправиха ни цветния принтер изненадващо бързо и дори не се наложи да пращам щурмоваци. Но реших все пак да направя черно-бели етикети като един вид предизвикателство - исках да видя до колко е трудно да пресъздадеш само в нюанси на сивото цветните емоции на душата си и на артистичното си сърце! Особено когато не притежаваш цветни емоции. И не разполагаш с душа. И нямаш сърце!

 

 

 

 

  • Благодаря 1
  • Браво 3
  • Смея се 12
Връзка към коментар
На 21.10.2019 г. в 15:09, master_of_germs каза:

 -1 брой мъдрец... 😉

Спокойно, и аз от днес съм -1 5-ти , 6-ти отдавна липсва и моста 4 - 6 го няма, та дет се вика съм с половин уста временно 😁 в процес на ремонт 😆

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.