Прескочи до съдържание

София - Отава - София


Zelen Burgas

Препоръчани мнения

Здравейте на всички. Ще ми е необходима помощ да намеря билет до Отава, Канада. Търся билет до Отава, като това летище е фиксирано.  За заминаване мога да варирам между София и Истанбул, понеже тръгвам от Бургас и разстоянието ми е горе долу едно и също. Моля да споделите идеи. Благодаря. 🙂

ПС: Прикачванията ми, едното от които е в Торонто са по около час. Постижимо ли е?

Връзка към коментар

Ако си сигурен, че държиш крайното летище да е Ottawa игнорирай това, което ти предлагам, но от летището в Montreal има сравнително често директни автобуси до центъра на Ottawa, които пътуват около 2.5 часа. 

 

image.png.fa2b17dc61efe313d016f6f907906213.png

image.png.f78dd559ed6e5fbb4b669ca03cf2f38c.png

 

Тези цени могат да се намалят още с 2x$17 ако имаш подходящи ваучери или поне с $17 ако нямаш и при купуване на първия билет си вземеш ваучер за втория. Това също са цени без багаж. Трябва да си провериш колко ще ти струва добавянето му или просто да си вземеш същите полети от сайтовете на Lufthansa и Air Canada. Трябва и една нощувка на Charles de Gaulle. Ето и цените на автобусите от летището.

 

image.png.bf24ee0d0a249d882152f7cddab2d27c.png

 

Не е идеално, но трудно ще намериш по-евтина сравнително удобна комбинация.

 

P.S. Сега видях, че не съм сложил в картинката най-подходящите варианти на полетите SOF - CDG - SOF. Това са възможностите, които са на една и съща цена.

 

image.png.6661e4f361d4c927ad9527a1cfc62e54.png 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
15 hours ago, epetkov said:

Истанбул-Монреал-Истанбул 837 лева с вкл. багаж. Отиване 01.04.2020, връщане 16.04.2020:

18598457_Screenshot_20191017-015223_SamsungInternet.jpg.943f1ba3bf39db059aec0509cb2ad343.jpg

Дори намирам за тези дати до Отава за 831 лв. Някой запазвал ли е чрез bg.trip.bg ? Номера за връзка е невалиден, не намирам имейл да им пиша.

Връзка към коментар
преди 19 минути , Zelen Burgas каза:

Някой запазвал ли е чрез bg.trip.bg

Много често съм ги ползвал.  Вчера даже купих  през тях  Варна-Самара  през Истанбул.  Дори твоята цена до Отава  вече е 808 лева, а не  831 лева.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
44 minutes ago, epetkov said:

Много често съм ги ползвал.  Вчера даже купих  през тях  Варна-Самара  през Истанбул.  Дори твоята цена до Отава  вече е 808 лева, а не  831 лева.

В тази тема преобладават по-скоро негативни отзиви

 

Връзка към коментар
преди 23 минути , Zelen Burgas каза:

В тази тема преобладават по-скоро негативни отзиви

То ако имаше тема за възхвала на trip.bg, нали се сещаш, че цените нямаше да са тези, поради огромното търсене на тяхната услуга. Сайтът е добър с тези цени, но само ако си сигурен, че твърдо летиш на закупените дати. Ако решиш през февруари или март, че трябва да летиш на други дати, тогава наистина е греда.  Свободата да променяш дати и часове на полети, винаги струва немалко пари.

Връзка към коментар
1 hour ago, epetkov said:

То ако имаше тема за възхвала на trip.bg, нали се сещаш, че цените нямаше да са тези, поради огромното търсене на тяхната услуга. Сайтът е добър с тези цени, но само ако си сигурен, че твърдо летиш на закупените дати. Ако решиш през февруари или март, че трябва да летиш на други дати, тогава наистина е греда.  Свободата да променяш дати и часове на полети, винаги струва немалко пари.

Със сигурност е така. Предвидил съм си нещата, а и те имат стандартна резервация или отворена резервация(т.е. с промяна). Ще се свържа със спорта, за да потвърдят, че за полетите на Еър Канада е включен основния куфар в цената на резервацията ~810-30 лв.

ПС: Като попълвам резервацията с таксите скача на 900 лв. точно.

Връзка към коментар
преди 8 минути , Zelen Burgas каза:

Ще се свържа със спорта, за да потвърдят, че за полетите на Еър Канада е включен основния куфар в цената на резервацията ~810-30 лв.

Може да си спестиш обаждането. При продължаване на резервацията, излиза информация, че  в тази цина е вкшючен 2х 23 кг чекиран багаж.

преди 10 минути , Zelen Burgas каза:

Като попълвам резервацията с таксите скача на 900 лв. точно.

Такова нещо не ми се е случвало никога. Именно това ми харесва в teip.bg , че което виждам в началото, се запазва до края.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.