Прескочи до съдържание

Къща за Нова година/зимни празници


alfa

Препоръчани мнения

Здравейте,

Възложиха ми да намеря къща за Нова година и в airbnb и почивка бг досега попадам все на несериозници, затова моля за препоръки , ако може изпробвани. Изискванията са - наемане на цялата къща, да побира поне 8 човека с минимум 3 спални, с минимум 2 бани/тоалетни. Self-catering, без присъствие на персонал. Да се стига лесно с кола и да е отдалечена от центъра на София макс. на 1ч 15 мин. Може в близките околности на столицата, но да не е в самата София или друга дупка, където въздухът ще бъде непоносим. Желани, но незадължителни екстри - приличен WiFi, липса на турбоселяния и гръмогласни кучета в близката околност, просторна гледка, слънчево изложение. Бюджет - макс. 1000-1100 лв за 3 нощувки.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 37 минути , alfa каза:

Здравейте,

Възложиха ми да намеря къща за Нова година и в airbnb и почивка бг досега попадам все на несериозници, затова моля за препоръки , ако може изпробвани. Изискванията са - наемане на цялата къща, да побира поне 8 човека с минимум 3 спални, с минимум 2 бани/тоалетни. Self-catering, без присъствие на персонал. Да се стига лесно с кола и да е отдалечена от центъра на София макс. на 1ч 15 мин. Може в близките околности на столицата, но да не е в самата София или друга дупка, където въздухът ще бъде непоносим. Желани, но незадължителни екстри - приличен WiFi, липса на турбоселяния и гръмогласни кучета в близката околност, просторна гледка, слънчево изложение. Бюджет - макс. 1000-1100 лв за 3 нощувки.

 

От опита ми в търсенето на подобни обекти, бих препоръчал да го отложите за следващата година. За тази година вече е късно. Читавите места се запазват още от лятото.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.