Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2019


Mary

Препоръчани мнения

2 minutes ago, chandni said:

@silvia_b, явно е станала някаква грешка, тъй като аз не съм участвала в тазгодишната размяна на подаръци... Нека @Mary внесе яснота и благодарностите да получи истинският "виновник" 🙂

А можеш ли да плетеш?😉

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , chandni каза:

@silvia_b, явно е станала някаква грешка, тъй като аз не съм участвала в тазгодишната размяна на подаръци... Нека @Mary внесе яснота и благодарностите да получи истинският "виновник" 🙂

Считай го за покана за 2020-та! :laugh:

Вече всичко е точно.

  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

@Lyubina много съм щастлива, че след толкова чакане и разни перипетии, съм успяла да те зарадвам. И тъй като късметчето си върви с подаръка, ето какво ти изтегли преди малко синът ми от купата с късметчета😄

IMG_1439.JPG.2458c88f2434738c9575048e923f3232.JPG

Сигурно, ако се бях опитала да го наглася, нямаше да се получи така. Искрено ти пожелавам през 2020г. да се сбъдне и после да ни споделиш.

 

Весели празници на всички!

Редактирано от Kraska
  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , chandni каза:

@silvia_b, явно е станала някаква грешка, тъй като аз не съм участвала в тазгодишната размяна на подаръци... Нека @Mary внесе яснота и благодарностите да получи истинският "виновник" 🙂

Еми да , разбира се . Застреляна съм от всякъде 😀 става дума за  @Childish 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
6 minutes ago, Mary said:

425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif          425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif          425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif          425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif          425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif

 

 

Официално обявявам размяната на подаръци - сезон 2019-та за успешна.

 

Всички са получили подаръците си.

Трима човека ще ги отворят за Коледа и тогава ще можем да се насладим и на техните дарове.

 

И с домашната ни коледна къщичка, пожелавам на всички:  Весело посрещане на празниците и една вълшебна Коледа! 
 

48D29434-8C8A-4284-B509-55D57C2B81B4.jpeg

 

Ехее, чудесна къщичка ти се е получила. Моята миналата година беше малко ... схлупена, но уютно-вкусно-сладка😉. Браво! За коледната къщичка и коледната емоция с размяната на подаръци. Тази година лично за мен до сега само тази тема донесе коледна емоция. Надявам се искричката да не загасва🤗

 Дано всичко, заченато с желание и любов, да ти спори @Mary!

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 2 часа, Mary каза:

425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif          425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif          425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif          425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif          425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif

 

 

Официално обявявам размяната на подаръци - сезон 2019-та за успешна.

 

Всички са получили подаръците си.

Трима човека ще ги отворят за Коледа и тогава ще можем да се насладим и на техните дарове.

 

И с домашната ни коледна къщичка, пожелавам на всички:  Весело посрещане на празниците и една вълшебна Коледа! 
 

48D29434-8C8A-4284-B509-55D57C2B81B4.jpeg

 

Браво на теб, че се справи перфектно с тази, толкова сложна задача  - организацията на размяната на подаръци!

А тази къщичка ще си я ядете ли? Че толкова е красива, ама ти си явно, вълшебница по курабиените чудеса:)))))

Като си я изядете, ще си сътвориш нова.

И на тебе, като на @Цвете в другата тема - завижд, завижд, завииижд!

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Размяната на Коледните подаръци продължава...

На КМС @jungfraujoch спомена, че много е харесала книгата, която подарих на @ДиянаВ, но  след известно време за втори път изрази своето възхищение относно моя подарък, аз знаех какво ще направя веднага като се прибера. Още на следващия ден установих, че мога да се сдобия със същата книга , която по- най бързия начин беше изпратена на @jungfraujoch. Такааа до тук идеално. Повлечена от импулса да зарадвам един магеланец, въобще не очаквах , че и аз ще се сдобия с втори изненадващ ме Магеланска подарък. Много се зарадвах. Отворих опаковката и видях  една изключително красива подаръчна торбичка с Коледни мотиви. От @jungfraujoch разбрах, че тя е свързана с благородна кауза, това я направи още по-ценна. Вътре си намерих коледните подаръци. Виното /любимо/ ще изпием точно на Коледа със семейството и всички ще разберат неговата история. Несесерът и травел бележника ще са ми полезни, а картичката е с много мили и сърдечни пожелания.

Вълшебна Коледа и купонджийска Нова Година!

IMG_20191223_152452.jpg

IMG_20191223_155148.jpg

  • Харесвам 24
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Вероника каза:

Размяната на Коледните подаръци продължава...

На КМС @jungfraujoch спомена, че много е харесала книгата, която подарих на @ДиянаВ, но  след известно време за втори път изрази своето възхищение относно моя подарък, аз знаех какво ще направя веднага като се прибера. Още на следващия ден установих, че мога да се сдобия със същата книга , която по- най бързия начин беше изпратена на @jungfraujoch. Такааа до тук идеално. Повлечена от импулса да зарадвам един магеланец, въобще не очаквах , че и аз ще се сдобия с втори изненадващ ме Магеланска подарък. Много се зарадвах. Отворих опаковката и видях  една изключително красива подаръчна торбичка с Коледни мотиви. От @jungfraujoch разбрах, че тя е свързана с благородна кауза, това я направи още по-ценна. Вътре си намерих коледните подаръци. Виното /любимо/ ще изпием точно на Коледа със семейството и всички ще разберат неговата история. Несесерът и травел бележника ще са ми полезни, а картичката е с много мили и сърдечни пожелания.

Вълшебна Коледа и купонджийска Нова Година!

IMG_20191223_152452.jpg

IMG_20191223_155148.jpg

@Вероника,много се радвам,че подаръкът ти харесва.Виното и на мен ми е любимо!

Искам да благодаря на нашата неуморна Снежанка - @Mary за организацията на играта Размяна на коледни подаръци.Както и на всички участници в нея.Лично на мен ми е много приятно към списъкът,който си правя,когато организирам подаръците на семейството си,приятели и колеги, да добавя магелански подарък.Тук всички много се вълнуваме и макар,че сме на различна възраст,с различни приоритети и професии, освен пътешествията ни сближават и подаръците.

На всички магеланци пожелавам много здраве!Късмет и сбъднати мечтани пътешествия.Прекрасни и пълноценно изживени моменти и много любов,за да има смисъл всичко това.

Нека тази Коледа бъде вълшебна,топла и уютна за Вас и семействата Ви!И нека най-съкровената Ви мечта да бъде красива реалност!

 

79097051_10215592625557624_7856035482679902208_n.jpg

  • Харесвам 17
  • Браво 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Най-хубавият подарък

 

Коледа наближава,

време за подаръци настава.

Но какво да пожелая,

тая година не зная.

Магазините с играчки не помагат,

желанията ми не разгадават.

Да дам на моето семейство

здраве и любов за цял живот!

Да имам истински приятели,

щастливи и весели мечтатели!

Да е чиста и зелена нашата планета,

пълна с водни обитатели от океани и морета!

Да няма никъде гладуващи деца,

но най-много желая да има мир по света!

 

Ния 4б клас

 

 

9C144EA0-5A65-4CB9-87CE-B65A2D5146E3.jpeg

1E08173A-379F-4A2A-ADB5-DFC36C046FFA.jpeg

F265AF9C-4FF0-4BC9-A636-BB9D4B4DA5E5.jpeg

  • Харесвам 10
  • Браво 11
Връзка към коментар

Това е стихчето на дъщеря ми, с което тази година участва в коледния училищен вестник “Каравеловец”. Публикуваха според мен доста променен текст. Разбрах, че класната го е редактирала, според нея ... маааалко, за да бъде на първа страница. Там е, но не е правилно това вмешателство в словото🙂. Учителка е по български език и явно обича червения химикал. Както и да е, не съм от родителите, които се разправят с учители.

На мен повече ми харесва оригиналния текст и исках точно в този форум и в тази тема да публикувам точните думи на автора. Дори да не е граматически или литературно перфектен, Ви поздравявам с него. Пожелавам Ви да намерите своя подарък в накоя от строфите на стихчето🙂

  • Харесвам 5
  • Браво 17
Връзка към коментар

Весела Коледа!

Благодаря на всички участници в Размяна на коледни подаръци - сезон 2019!

Пожелавам на всички Вас и семействата Ви, много здраве, щастие и благоденствие!

Нека Коледната магия не ни напуска никога и детското в нас се запази завинаги!

Този сезон на размяната на подаръци беше много забавен, а се надявам и изпратените подаръци да са допаднали на получателите.

Пожелавам ви едни светли празници, изпълнени с много любов и прекрасни мигове!

 

Holidays_Christmas_461874-2.jpg

 

 

  • Харесвам 21
  • Благодаря 8
  • Браво 4
Връзка към коментар

При толкова много участници в размяната и тази година отново ми подарява @peterpup !!! Уникално и невероятно ! Първо защото отново получих страхотен подарък и второ - той вече е свикнал да чака Коледа заедно с мен ! Много си харесах всички подаръци, от тях лъха усещане за сладки коледни мигове! Бейлис, който обожавам със съответния Бейлис шоколад, любимия ми вид коледна кутия с бисквити, био капучино също в много красива кутия и книга, която бях мернала някъде, може би тук, и ми се стори доста интересна, много обичам пътеписи. Картичката е любов! Хиляди благодарности на @peterpup и Весела Коледа на всички магеланци!

DSC07159.JPG

DSC07160.JPG

DSC07161.JPG

  • Харесвам 33
Връзка към коментар

Да се похваля и аз с моя подарък! @Lyubina благодаря ти от сърце! Толкова обичам да получавам книги, не съм я чела и ще наваксам с удоволствие! И чашата е приказна 🙂 много ме зарадва!

Желая на всички ви вълшебни празници! Да сте здрави! 

IMG_20191226_182241.jpg

  • Харесвам 22
Връзка към коментар
В момента, Mary каза:

Очакваме само @antony2001 да покаже получения подарък и да приключим официално цялата размяна на подаръци.

Ще, ще! 

Както вървят нещата-догодина ще да е... 

Ама вярна ще излезе онази приказка--ако искаш да разсмееш Господ, направи си планове! 

  • Шок 1
Връзка към коментар

Най-после! 

Взех гоооооо!

Благодаря на Ивайла за страхотните пожелания, коледната играча, бонбоните и готовия за път Валери Петров и неговия 'Африкански бележник'.  Явно ще трябва да се ходи  и в  Африка!

Благодаря на Снежанка за всичко! 

Успешна и на път 2020 г. на всички! 

А сега е време да дърпаме шалтера на Размяна на подаръци!  Че много ме чакахте... 

Наздраве! 

 

15779896934104763271311553944128.jpg

15779897264141353389962821794834.jpg

15779899322426456776410451576458.jpg

  • Харесвам 16
  • Браво 2
Връзка към коментар
  • 9 месеца по-късно ...
Преди 1 час, Bozhidar1978 каза:

Здравейте   🙂  Очакваме сезон 2020.   Готов съм за записване и участие  🙂 

Снежанка е готова, остава само да строи елените. :laugh:

Днес или утре ще пусна и новата тема.

  • Харесвам 15
  • Благодаря 4
  • Браво 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.