Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2019


Mary

Препоръчани мнения

преди 1 час, Божидар каза:

И моят подарък дойде искам да благодаря на Костов за хубавите пожелания от картичката, адаптора ще ми свърши много добра работа в Япония на ракията се зарадва друг човек, сипвам си един сок в чашата и почвам да чета новата книга а бонбоните са на половина вече.

Благодаря и весели и щастливи Коледни и Новогодишни празници.

 

80340748_2863600440319516_4821625067827888128_n.jpg

 

80896020_2494476407430870_465240478229463040_n.jpg

 

Радвам се, че скромните ми подаръци са ти харесали 🙂 Пожелавам ти адаптора да го ползваш не само в Япония, а и на много други места. Значи, казваш, с ракийката, която е 50мл и е подходяща за ръчен багаж, съм зарадвал друг човек. Е това е, без да искам с един подарък съм направил двама човека доволни 😂🙂😂

Весели празници и на теб!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А аз се чудя кой магеланец със желязна воля /явно няма да е @funny😉/ все още не е изпратил подаръка си на @Костов. Какво чака? Костов да събере дар слово за съспенс ли? Няма нужда да се чака😁. Костов е нашия майстор на късия разказ👍

  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

А аз се чудя кой магеланец със желязна воля /явно няма да е @funny😉/ все още не е изпратил подаръка си на @Костов. Какво чака? Костов да събере дар слово за съспенс ли? Няма нужда да се чака😁. Костов е нашия майстор на късия разказ👍

@ДиянаВ, все си мисля, че ако бях отишъл на КМС вече щях да съм с подарък, но пуста болест - невярна ме налегна и пропуснах срещата. Но ти не тъжи, вярна моя фенке, ще получа подарък и ще има пак разказ. 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Да се похваля и аз с моя подарък. Най-накрая успях да отида до Еконт да го получа. Благодарности на maggi за хубавата карта на света и страхотните пожелания "да изтърквам целия свят"  🙂

Обещавам, ще се постарая максимално!

KP_1.jpg

KP_2.jpg

  • Харесвам 29
  • Браво 1
Връзка към коментар

И аз имам подарък!

Благодаря на @Agi за грижливо подбраните изненади и топлите думи.

AB80A319-D2CB-40B0-9F22-DC7CB3D0512D.jpeg

 

46B15AAE-D312-41BF-8158-1AF05483A965.jpeg

Коледата ще е на португалска вълна. Ама не се сдържах да чакам, та си сипах от Beirao-то 🙂

Наздраве на всички!

 

36043FAD-7729-46CB-B5B2-2CEC7DE21E53.jpeg

  • Харесвам 37
  • Браво 1
Връзка към коментар

Ето ме и мен с подарък!

Прекрасният ми подарък е от @Eti*!

Пристигна в красива коледна торбичка.

20191216_175353.thumb.jpg.08069f09e257e7e3192a78056dcb97db.jpg

 

На първия етап на отварянето се появиха:

20191216_175523.thumb.jpg.f39c0f27a64a1ba8d9ec1837062a6835.jpg

 

- Чудесна книга с най-великите градове - благодаря ти Eti*, ще ми бъде много полезна. Ще ми е интересно да науча за тези градове, които още не съм посетила, а за тези, в които вече съм била ще ми е приятно да видя дали съм пропуснала нещо интересно и пак да се върна там.

- Магнитче от Прага 

- Любимите ми шоколадови бонбони (добре, че вкъщи другите не ги обичат и ще са само за мен 🙂).

 

Има още две опаковки. Какво ли се крие там?

 

20191216_175835.thumb.jpg.f98ae02b9b0e49f5d23dd37b1bbc7a36.jpg

 

В едната има изящни играчки за елха (вече засияха на нашата елхичка), а в другата - красива коледна чаша и коледна картичка с мили пожелания.

Ето и подаръка в целия си блясък.

20191216_180324.thumb.jpg.65e71d1105f4017b0717cded571a449f.jpg

 

Сърдечни благодарности, @Eti*, за чудесно подбрания подарък! Много ме зарадва. Весели празници и на теб!

 

Мисля, че моят коледен късмет е Прага (подобно на късметите на @Maryот баницата), защото имам магнитче оттам и в книгата, Прага е един от трите европейски града, които все още не съм посетила. Останалите ще ги оставя за по-нататък.

 

П.П. Има леека мистерия около тези вкусни бонбончета (препратка към подаръка получен от теб @Eti*), ама ти сигурно си знаеш. Леекото разминаване може би се дължи на някои коледни джудженца, което засилва още повече магията на Коледа! 🙂

 

  • Харесвам 26
  • Браво 1
Връзка към коментар

@Djulka, радвам се, че си получила подаръка ни. Големи тиквеници тези от испанската поща. Трябваше да опаковаме по-дебело. Искахме да те зарадваме с нещо мадридско. Лятото може и да се реваншираме за грешката си с опаковането. Има огромна вероятност да плажуваме в Аликанте през август. Жена ми се двоуми между любимата си Валенсия и Аликанте, но май клони към твоя град.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 19.11.2019 г. в 17:00, Mary каза:

Срок за получаване на подаръците: 18.12.2019г.

Само припомням, че срокът за получаване на подаръците е утре!

Моля тези, които все пак са чакали да последно, малко да ускорят нещата.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Lyubina каза:

Да се надяваме, че Еконт ще се организират навреме и ще разнесат пратките въпреки многото поръчки по това време на годината. 

Истината е, че изпратените навреме пратки, пристигат навреме! :smile:

Затова се надявам, че просто не съм получила уведомления за изпращането от няколко човека.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 13 часа, si111 каза:

Благодаря на Yabandzhieva, че изпрати дядо Коледа, рано рано и при нас. Подаръкът е като по поръчка. Имам страхотната първа книга на Филип Захариев, "Да осъзнаеш колко си малък " и ето, че и втората е в ръцете ми. Благодаря от сърце! 💖 Внучката ми, високо оцени марковите бисквити на Магеланци. Всъщност вече нямаме от тях... 😁 Весели празници на всички! 🎄

78693857_442803399966361_218296579017146368_n.jpg 

80120893_448103152534892_4728013292084133888_n.jpg

Радвам се че книгата ти харесва, аз също съм фен на Филип Захариев и ми доставя удоволствие да чета за неговите пътешествия, за това реших и това да е подаръка за магеланец. Вълшебни коледни дни пожелавам на цялото семейство. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 часа, Crazy Horse каза:

@Djulka, радвам се, че си получила подаръка ни. Големи тиквеници тези от испанската поща. Трябваше да опаковаме по-дебело. Искахме да те зарадваме с нещо мадридско. Лятото може и да се реваншираме за грешката си с опаковането. Има огромна вероятност да плажуваме в Аликанте през август. Жена ми се двоуми между любимата си Валенсия и Аликанте, но май клони към твоя град.

Еее, много ще се радвам да се запознаем "по магелански"! 😉😊  Заповядайте, ще пийнем по биричка  на плажа за наше здраве, ще хапнем по една аликантинска паея, децата ще си играят, а ние ще "храним" тези от пощата! 😆

П.С. Аз за това бях омотала магнитчето като за война, щото ги знам какви са смотани тия. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте, пътешественици!Дойде и моя ред да се похваля с подарък.От последните в групата, явно не съм от най-послушните, но подаръкът е страхотен -красив шал , мисля че рисуван, и чаша за чай, всичко в лилаво. Специални благодарности на моята Снежанка -@si111! Много здраве, късмет и щастие през 2020г @si111! Специални благодарности и на @Mary за цялата организация! Та накрая, но не на последно място за всички магеланци и магеланки -Бъдете здрави, много щастливи, пътувайте, усмихвайте се, обичайте се и сбъдвайте всички свои мечти!🌞🌞🌞 

Ето го и подаръка:

IMG_20191217_110722.jpg

IMG_20191217_110153.jpg

IMG_20191217_110316.jpg

IMG_20191217_110410.jpg

IMG_20191217_110637.jpg

  • Харесвам 36
  • Браво 3
Връзка към коментар
4 minutes ago, manu80 said:

Здравейте, пътешественици!Дойде и моя ред да се похваля с подарък.От последните в групата, явно не съм от най-послушните, но подаръкът е страхотен -красив шал и чаша за чай, всичко в лилаво. 

IMG_20191217_110722.jpg

IMG_20191217_110153.jpg

IMG_20191217_110316.jpg

IMG_20191217_110410.jpg

На този шал би му подхождала една разходка в романтични области на Франция. Защо не в Прованс😉

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 5 часа, manu80 каза:

явно не съм от най-послушните,

Аз пък мисля, че си била сред най - послушните щом ще носиш върху раменете си тези прекрасности ! Пък и колко фини опаковки ! Аз съм като неандерталец в опаковането. Браво на @si111

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 7 часа, manu80 каза:

определено идеята ми допада!😉 Да продължа с Франция освен, през 2020г.😁😁😁

manu80Прованс и лавандули в ранно лято е символиката на подаръка ти. 😉

  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , si111 каза:

manu80Прованс и лавандули в ранно лято е символиката на подаръка ти. 😉

Не съм ходила в Прованс, гледала съм снимки. Определено ми допада, ще го посетя. 🌞🌞🌞

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ето, че дойде и моят ред да покажа с какво ме изненада @Ann, за което още веднъж и благодаря 😊 Подаръкът го приемам като предзнаменование, тъй като обмислям посещение в този невероятен град, изпълнен с история. 

На всички ви желая светли празнични дни и година изпълнена с много вълнуващи пътешествия!!!

20191217_161314.jpg

20191217_161711.jpg

20191217_162221.jpg

  • Харесвам 25
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 22 часа, alienad каза:

Ето ме и мен с подарък!

Прекрасният ми подарък е от @Eti*!

Пристигна в красива коледна торбичка.

20191216_175353.thumb.jpg.08069f09e257e7e3192a78056dcb97db.jpg

 

На първия етап на отварянето се появиха:

20191216_175523.thumb.jpg.f39c0f27a64a1ba8d9ec1837062a6835.jpg

 

- Чудесна книга с най-великите градове - благодаря ти Eti*, ще ми бъде много полезна. Ще ми е интересно да науча за тези градове, които още не съм посетила, а за тези, в които вече съм била ще ми е приятно да видя дали съм пропуснала нещо интересно и пак да се върна там.

- Магнитче от Прага 

- Любимите ми шоколадови бонбони (добре, че вкъщи другите не ги обичат и ще са само за мен 🙂).

 

Има още две опаковки. Какво ли се крие там?

 

20191216_175835.thumb.jpg.f98ae02b9b0e49f5d23dd37b1bbc7a36.jpg

 

В едната има изящни играчки за елха (вече засияха на нашата елхичка), а в другата - красива коледна чаша и коледна картичка с мили пожелания.

Ето и подаръка в целия си блясък.

20191216_180324.thumb.jpg.65e71d1105f4017b0717cded571a449f.jpg

 

Сърдечни благодарности, @Eti*, за чудесно подбрания подарък! Много ме зарадва. Весели празници и на теб!

 

Мисля, че моят коледен късмет е Прага (подобно на късметите на @Maryот баницата), защото имам магнитче оттам и в книгата, Прага е един от трите европейски града, които все още не съм посетила. Останалите ще ги оставя за по-нататък.

 

П.П. Има леека мистерия около тези вкусни бонбончета (препратка към подаръка получен от теб @Eti*), ама ти сигурно си знаеш. Леекото разминаване може би се дължи на някои коледни джудженца, което засилва още повече магията на Коледа! 🙂

 

Мила, @alienad, надявам се да съм те усмихнала! Специално погледнах държавите, в които си ходила, за да подбера магнитчето да е от такава, която не си посетила. Последното ти изречение направо ме втрещи! Бонбоните ли са докопали? Кога са успели?! Изобщо не съм разбрала...Когато разказвам за магариите им на приятелки, всеки си мисли, че преекспонирам. Умирам от срам, наистина! Ще се реванширам до края на седмицата 🙂 Точно повод да ти изпратя и картичката със сгрешиния повод 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

@alienad @Eti*, за да знам смея ли се на точното място, моля споделете в прав текст. Кутията с бонбони празна ли е била, защото децата на @Eti* са минали тихомълком покрай нея😆

  • Смея се 4
Връзка към коментар

@seaell , радвам се, че съм уцелила. За мен също този град има магнетична сила, не пропускам да му се порадвам виртуално. Пожелавам ти го от сърце като дестинация за следващата година, а кой знае - може и мен да ме отвее вятърът натам.

Поздрави сърдечни за магеланската Снежанка, която запалва светлинките на форумската елха още през ноември и заразява всички с коледно настроение. @Mary , чудесна си!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 10 минути , ДиянаВ каза:

@alienad @Eti*, за да знам смея ли се на точното място, моля споделете в прав текст. Кутията с бонбони празна ли е била, защото децата на @Eti* са минали тихомълком покрай нея😆

 

Защо така многословно? Има си дума за това :cool:

Боктия ли са оставили децата?

 

Цитат

боктия [бокт’ия] ж.
Празна кутия от някакъв хранителен продукт оставена на мястото, използвано за съхранение на пълни такива. В това число кутии от шоколадови бонбони (безспорния лидер), натурални сокове, и дори консерви.• 1. - Ах, дядо ти как ме изложи днеска. Дойдоха ми Гинчето и Марчето на гости и аз сложих на масата една боктия бонбони от шкафа, щях да умра от срам. 2. Ако съквартиранта ми не си изхвърли всички боктии от натурален сок от хладилника в най-скоро време, ще ги натрупам върху леглото му ... и ще ги запаля!

 

  • Харесвам 3
  • Браво 2
  • Смея се 10
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.