Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2019


Mary

Препоръчани мнения

Преди 1 час, ДиянаВ каза:

@alienad @Eti*, за да знам смея ли се на точното място, моля споделете в прав текст. Кутията с бонбони празна ли е била, защото децата на @Eti* са минали тихомълком покрай нея😆

Не знам! Надявам се, че не! Обаче, ако са оставили боктия, в четвъртък Дядо Коледа няма да им занесе подарък в детската градина!

  • Шок 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
3 minutes ago, Eti* said:

Не знам! Надявам се, че не! Обаче, ако са оставили боктия, в четвъртък Дядо Коледа няма да им занесе подарък в детската градина!

Неее, моля те без наказания от Дадо Коледа. Я виж как ни развеселиха за сметка на няколко бонбона. При това май са се метнали на майка си😁

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Ето, че и моя подарък пристигна. След срещата ми с @VladimirK , на когото връчих лично коледния си подарък и който се оказа страхотен човек, получих СМС за пратка от Еконт. За съжаление ми изникна извънредно пътуване в провинцията, но веднага след като се върнах, първата ми работа беше да взема подаръка си.

Подаръкът беше в много стилна червена кутия, която като малко дете нямах търпение да отворя. 😁

Все пак изчаках да се прибера вкъщи и заедно с жена ми го разопаковахме:

mag1.thumb.jpg.6493993b896e24d09fe815f1405de975.jpg

 

Безкрайни благодарности на @noshtna_ptica, която направи вчерашния ми ден още по-усмихнат и допринесе за ранното коледно усещане в моя дом. Пожеланията и са наистина страхотни, свеща ще бъде част от нашата коледна трапеза, а с книгата ще се заема през почивните дни.

За мен това беше първо участие в Коледната размяна на подаръци, но още от сега чакам следващото издание.

Специални благодарности и на @Mary за страхотната организация.

 

  • Харесвам 27
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 11 часа, Eti* каза:

Не знам! Надявам се, че не! Обаче, ако са оставили боктия, в четвъртък Дядо Коледа няма да им занесе подарък в детската градина!

Скъпа, @Eti*,

мисля, че децата ти заслужават допълнителен, поощрителен подарък, затова че са толкова изобретателни.

От мен имат специални поздрави и усмивки!

А иначе чак боктия не беше. (не я бях чувала тази дума и ми стана забавно)

Както бях писала и по-горе разминаването беше леееко.

Не бих писала за това, ако не бях видяла "бисквитите" в подаръка ти @Eti* - много ме развесели като видях разминаването и в моята кутия  и затова го споделих.

Весели празници на всички! Тазгодишната размяна на подаръци беше много забавна. 😀

 

  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към коментар

Дойде ред да благодаря и на нашата прекрасна Снежанка - @Mary. Благодаря ти и тази година за страхотната организация и най - вече че ни зарадва толкова много, донесе ни многоо положителни емоции, смях, усмивки, сълзи от смях, топлина и коледен дух 🙂 Изпращам ти и аз малко коледно настроение от невероятния Елзас 🙂

Благодаря и на всички магеланци за създаденото настроение и усмивки! Невероятни сте!

Очаквам с нетърпение да видя оставащите подаръци 🎅 

Весела Коледа и Щастлива Нова Година! Хо - хо - хо 

IMG-abd29a0f416c073ca456c9de58159fc1-V.jpg

IMG-929bce04e709889730fd9228d81b0f59-V.jpg

IMG-c89462ad6479812765bb3ffa78cdf03d-V.jpg

IMG-b6740eeb4dd44569c2339557cc439009-V.jpg

IMG-a28be31ea0b97320b997f382497a3f5e-V.jpg

  • Харесвам 28
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 16.12.2019 г. в 20:35, Boo каза:

Да се похваля и аз с моя подарък. Най-накрая успях да отида до Еконт да го получа. Благодарности на maggi за хубавата карта на света и страхотните пожелания "да изтърквам целия свят"  🙂

Обещавам, ще се постарая максимално!

KP_1.jpg

KP_2.jpg

Вече и аз мога да бъда спокойна, че подаръкът е в ръцете на получателя си и всичко е наред! Радвам се, че съм успяла да те зарадвам! Нека всичките ми пожелания се сбъднат! 🌏🤗

Весели празници! 🎄

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Декември е мъничка снежинка в топла длан.

Декември е красива кутия, пълна с вълшебства.

Декември е чаша вино, топли ръце и уютен дом.

Декември е витрина с грейнали светлинки.

Декември е ухание на канела и топло мляко.

Декември е радостта в очите на дете.

Декември живее в нещо светло и много свято.

Декември е мъничко прозорче на мечтите. 

Декември е чудно хубава коледна елха.

Декември е месецът, случващ моите чудеса.

                                                                    Darini

 

В моето малко прозорче за мечти днес се оказа магеланския подарък.

Искам да благодаря  на @Ася Гуленова за прекрасно-коледно-уютния подарък! Чай и интригуваща книга...какво по хубаво и успокояващо зимата и разбира се тематична коледна чаша за чай (само чакаме сняг и горяща камина).

Благодаря и за пожеланията, дано се сбъднат всички! 

Аз съм от новите тук и за първа година участвам в Коледнте изненади, но вярвайте ми, беше еднакво вълнуващо и да избера и да получа подарък. 

 

Благодаря на @Mary за невероятната емоция.

 

Желая на всички ви магичен Декември с коледни ухания и светлини, топлина, уют и вълшебства.

 

А от Януари...разбира се ПЪТЕШЕСТВИЯ споделени тук.

 

Ето и моите усмивки от днес

 

20191218_142552.jpg.6a88341710a55d7af0158e074a1b65fe.jpg

 

 

20191218_153113.jpg.00763ae7ab5744026984362ad45b8569.jpg

  • Харесвам 32
  • Браво 1
Връзка към коментар

Много се радвам, че съм те зарадвала @Kalina Ivanova! Весела Коледа :)))

И аз днес получих изненада, но ще чакам Коледа,за да я отворя. Обещавам тогава нови снимки! 

 Благодаря на @Mary за чудната емоция! 

IMG_20191218_170523.jpg

  • Харесвам 15
  • Браво 2
Връзка към коментар

Преди 3-4 седмици, когато @koliob пусна инфо за ваучер за хотели в Шотландия толкова много ми се ходеше, но не се получиха нещата и бях много тъжна. Знам, че  само вие ще ме разберете защо. Но Дядо Коледа /@Божидар,/си знае работата.  Донесе ми невероятно красив и топъл шал от тази страна с красива природа,  който ми казва, че Шотландия ме очаква, уникално красив съд за свещи, коледна картичка и  любимия ми шоколад на Lindt. Благодаря на @Божидар , че ме зарадва истински.

Благодаря на @Mary за това, че   има Магеланска Коледа.

Весели празници на всички Магеланци!

IMG_20191217_200315_1.jpg

  • Харесвам 35
  • Браво 1
Връзка към коментар

Мисля, че админите трябва да ми измислят специална значка - член на форума изложил се най-много пъти, за най-кратко време.

И като се замисля, че за малко щях да изпусна да участвам в размяната на подаръци тази година. Поне съм сигурна в едно, имам много поддръжници и догодина все някой услужливо ще ме покани да се присъединя в кампанията. Да исках толкова нелепо да ми се получи всичко, нямаше да успея да го постигна.

Пожелавам ви весели празници и нека доброто настроение никога не ви напуска!

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 20 часа, Eti* каза:

Да исках толкова нелепо да ми се получи всичко, нямаше да успея да го постигна.

Все пак някои сме чували за неуморимите ти помощници! Истински фурии!

Ети, приемай размяната от веселата страна. Всеки е имал малки деца и знае или поне предполага на какво са способни. А две наведнъж е двойна пакост по едно и също време. :wink:

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

@Eti* записваме се за догодина, нали😋

Само се чудя кой да заеме почетното първо място - @Eti* или  @Goal & Boss?

Май ще трябва да пусна анкета! :laugh:

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Докато се смеем да дам информация относно крайния срок, който изтича днес.

Добрата новина е, че само за един подарък нямам точна информация дали е връчен днес или е пуснат днес.

Един подарък ще бъде връчен утре лично.

Всички останали подаръци са изпратени. Няколко са пуснати днес, та ги очаквам утре вече да се появят и те.

Един подарък седи в офис на Еконт и ще бъде върнат или задържан до след Коледа - получателя му неочаквано пропусна сбирката и замина в командировка, затова се получи това разминаване.

 

Та с две думи - и последните подаръци ще бъдат получени вероятно утре.

  • Харесвам 11
  • Браво 8
Връзка към коментар

Много се радвам че ти е харесал моят подарък пожелавам ти от сърце да посетиш Шотландия а и не само нея.А свешникът е от Братислава и двете съм ги купувал с идеята да ги подаря на магеланец за коледа.

  • Харесвам 6
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 4 минути , Божидар каза:

Много се радвам че ти е харесал моят подарък пожелавам ти от сърце да посетиш Шотландия а и не само нея.А свешникът е от Братислава и двете съм ги купувал с идеята да ги подаря на магеланец за коледа.

 

И в Братислава ще се ходи скоро,,,,,,този свещник ме задължава...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Вчера се прибрах в България и веднага получих смс от Еконт. Надали ще изненадам някой ако кажа, че само метнах куфара вкъщи и се запътих към офиса им.

Там ме чакаше това :dance2::

1.IMG_5336.JPG.ca7ce3688ab53b8890aa3bb48e13a966.JPG

 

- много сладко украшение за елха

- две манитечета  - от Барселона (много харесвам Гауди) и от Филипините (само споменавам, че това ми е четвъртия магнит от Филипините и май е време да планирам едно ходене, че още не съм била там :dance4:)

- прекрасна ръковина - не съм морско чедо, и не си падам много по плажуване, но много обичам морето, ей така да си го гледам и да си плувам :wub: . Така че ще си гледкам ръковината и ще си мечтая.

- ароматна свещ - обичам от време на време да си запаля някоя свещ, ей така за кеф

- две книги - ей много обичам да получавам книги за подарък, а как почти никой не се сеща да ми подари значи :biggrin:. Ще си ги прочета с кеф следващите месеци, докато си мечтая да съм някъде на топло.

- страхотна покривка (и тук се надявам да не се изложих страхотно, но гледах, гледах и макар много ми се искаше да е шал, ми се видя твърде квадратно за това :blush:)

 

Благодаря @Boo , страхотен подарък и беше страхотно да ме очаква след едно доста уморително пътуване.

Огромна благодарност и на неуморната Снежанка @Mary, че за поредна година се занимава с организацията.

Весели празници пожелавам на всички с пожелания за безброй весели приключения през новата година. 

  • Харесвам 26
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , savagejo каза:

 

- страхотна покривка (и тук се надявам да не се изложих страхотно, но гледах, гледах и макар много ми се искаше да е шал, ми се видя твърде квадратно за това :blush:)

 

 

Шал е :) , характерен за арабския полуостров, от Петра за магеланец, но ти можеш да го ползваш както прецениш.

  • Харесвам 8
  • Благодаря 2
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Boo каза:

Шал е :) , характерен за арабския полуостров, от Петра за магеланец, но ти можеш да го ползваш както прецениш.

Супер.... мерси 🤗, като шал ще си го ползвам, харесвам си го. Първоначално като го видях си казах: "Супер имам си нов, готин шал", не знам защо след това реших, че е покривка 🤣 Явно и до Йордания трябва да скокна през следващата година.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
On 12/16/2019 at 8:15 PM, ДиянаВ said:

А аз се чудя кой магеланец със желязна воля /явно няма да е @funny😉/ все още не е изпратил подаръка си на @Костов. Какво чака? Костов да събере дар слово за съспенс ли? Няма нужда да се чака😁. Костов е нашия майстор на късия разказ👍

 

On 12/12/2019 at 11:31 AM, funny said:

Хахаха. Чак толкова воля нямам да ги държа до Коледа под елхата.

Ще им се порадвам малко така , ще си калявам волята ( колко пък воля да е) и ... след малко ги започвам :grin:.

 

Ама пък как ми е жал да развалям тези опаковкиии ( и тук двойнствената ми натура на "Близнак" прави ситуацията съвсем "тежка" )

Мисля, че разбрах кой магеланец държи подаръка на @Костов до последно😉. @funny е, заради нейната двойнствена натура на “Близнак”. За получаването и отварянето на нейния подарък нямаше воля, но като е решила да ни държи в напрежение, не воля, а направо волско търпение ще прояви😆

@funny, разкрита си. Не можеш дълго да ни заблуждаваш😉

  • Смея се 4
Връзка към коментар

Имам смс! От Еконт!!! Първо ступах Дявола, който стои на дясното ми рано и от 10 дни ми дудне в ухото, че много го кефя щото не слушам и затова няма да получа подарък. Според него най-готините са тия, които не получават подаръци за Коледа, щото са най-големите калпазани.Да ама не! Аз слушам и имам подарък!!! Само че ще го взема довечера, защото съм на работа. Дяволът каза, че съм му паднал в очите с тоя подарък и да се надявам да е  станала грешка. Помислих си дали да не го ступам още веднъж, но реших да бъда добър и му пуснах Коледни песни.

По късно очаквайте разказ - Как Костов си взе подаръка придружен със снимки

 

  • Харесвам 6
  • Браво 3
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Има нещо дяволско в цялата работа. Ето от сутринта интернета постоянно се губи. Уж го реанимират. Дано до довечера да не умре напълно и да останем без приказка за лека нощ 😁

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Да видим кой не си е получил подаръка и защо?

Моля, @Миланка, @silvia_b, @saved_, @bibi, @kreo, @Lyubina, @noshtna_ptica и @Lorette  да проверят за подаръците си.

 

От @lesy очаквам днес да се похвали.

А @antony2001 ще получи подаръка си когато се прибере, но е добре да ми отговори на писмото.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.