Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2019


Mary

Препоръчани мнения

И-и-и-и най-послушната буболечка да се нареди тук , в строя. Получих и аз моя подарък вече. Благодаря на @schnappsyy за обаждането, за това, че така рано и приятно ме зарадва и за самия подарък, естествено :give_rose:.

4.thumb.jpg.13f0b8261bfaf0cac61387b4e15815ae.jpg

 

23.thumb.jpg.af06c873abde2e7f81067af07e27eec7.jpg

 

3.jpg.421bfb9af6f4131a7539a26346914bd6.jpg 

 

2.thumb.jpg.20f822a0e1434fa41dd06c963b21f60e.jpg

 

Благодаря за чудесния и разнообразен избор, всичко ще бъде изпробвано, украсено, изядено и изпито 😉

 

Желая на всички месец, пълен с повече положителни емоции! :santa2:

  • Харесвам 32
Връзка към коментар

@bobole4e, надявам съм се да съм те усмихнала. Радвам се, че шоколадът е пристигнал цял при теб, беше под въпрос 🙂

 

Желая на теб и цялото ти семейство прекрасни празници, усмивки, добрина и уют 🎁

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Днес тъкмо опаковах моя подарък (трябва да организирам изпращането му) и получих мейл от Еконт, че имам пратка, която ще дойде утре 🙂 Радост голяма 🙂 🙂 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Приключенията на @Eti* не приключват до тук. Миналата сряда поръчах на колега, който пътува до Будапеща, да ми купи Коледна картичка на маджарски. Да съм оригинална, не за друго🙂 Звъня му тази вечер, знам че си прибира, да го подсетя за някои утрешни служебни ангажименти. Той ми благодари, че съм се сетила за него и ми казва: Аз съм ти изпълнил поръчката, само че картичката за Рожден ден е от Братислава и на словашки😂 Какво ли ще се случи да финала на размяната...

  • Смея се 10
Връзка към коментар

И при мен започна коледната магия с първият подарък. Благодаря на @kali за страхотната изненада. Миналата година част от подаръка ми беше от Португалия, мечтано място от мен, 2019 отидох за няколко дни и се влюби. Тази година си имам красива свещ от Майорка, от 5 години все отлагаме с мъжът ми пътуване до там, явно 2020 ще е едно от местата, на които ще отидем. И... Ах Америка дано наистина я видя, докато подреждам всяка една малка част от пъзела ( кутията му е страхотна) ще си мечтая как ще се разхождам в Манхатън и Маями 😀. Имам си и шоколадов календар, който ще си хапна за ден, два.

@kali Весели празници на теб и твоето семейство. Благодаря, че усмихна денят ми. Пожелавам ти много сбъднати желания за пътувания. 

Благодаря и на нашата Снежанка @Mary

IMG_20191204_121109.jpg

IMG_20191204_121618.jpg

IMG_20191204_121639.jpg

IMG_20191204_121811.jpg

  • Харесвам 29
Връзка към коментар

@Goal & Boss за кутията с бисквити мисля, че вече разбраха всички и няма нужда да я слагаме на всяка страница. Нали?! :wink:

 

Ако има хора, които са планирали да разменят подаръци на сбирката, моля да ме уведомят.

На срещата за Иран поне няколко човека го споменаха, та нека да отбележа в списъка и тях.

  • Шок 2
Връзка към коментар
On 12/3/2019 at 9:18 AM, Goal & Boss said:

Догодина ще се запиша и аз и ще изпратя на някого кутия от Bayleys, пълна с бисквити!

@Goal & Boss, догодина за теб кутия на apple, а вътре нагризана ябълка 😆

  • Смея се 9
Връзка към коментар

Снощи си гледам завършеното коледно дръвче и викам на мъжа ми: “Супер сме се справили, имаме най-хубавата елха на света!”, а той ме пита защо? Обясних му, че защото всички играчки сме ги събирали от пътешествия, детето ни е правило някои, други пък са ни подарявани, но всяка една си има история. И така...събуждам се преди малко и какво да видя - пристигнал ми магеланският подарък и в него, освен прекрасна книга с пожелание и една торбичка, която майка не можа да ми обясни за какво е, ПИНГВИН за елхата!!! Толкова са зарадвах 🎉🤩 Огромни благодарности на @milen_40 за страхотните подаръци и най-вече за Пингвинчо, който ще краси коледното ни дръвче всяка година!

EB66FDD1-D4DF-431D-9A87-4E7F3E98A924.jpeg

284B9274-7771-4CBD-AB84-2D313E15E6D1.jpeg

E0D9DA8D-26F1-4827-AB2C-C1DF0A7E057B.jpeg

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Преди да напиша и с мен какво се случи 😎 просто умрях от смях. Вие какво сте направили в тази интересна тема, чак ме е яд, че сега я отварям да пиша и да я прочета. Бисквити, консерви, кутии, та и вътре нагризани ябълки 😃 ехе 😀 тук става страшно. 😂 Направо рева от смях. 😂

преди 11 часа, ДиянаВ каза:

@Goal & Boss, догодина за теб кутия на apple, а вътре нагризана ябълка 😆

Чакай защо догодина, дай още тази да му пратим. 😃 😂

На 3.12.2019 г. в 21:01, Mary каза:

@Иван Попов дали вече не си получил подаръка?

Вече да!

 

Абе то стана тя каквото стана .... 😀 този подарък дълго време ще го помня за това как стигна до мен. :dance3: Имах 3 пратки от края на миналата седмица в гр. Сандански и 5 пак от края на миналата седмица в гр. Благоевград. Вчера сутринта си седа и мисля, коя от къде може би да е. Поръчки много, но пратките са повече, а сега де 🙄 мисли мисли мхмхм не става, аритметика не ми излиза. Викам си айде за сряда ще ги оставя да ходя да ги събера и от двата града. Отивам в офиса на Еконт в гр. Сандански, намират ми всички други пратки, а тази я няма 🙄 Момичето в офиса ми казва 🤗 ами то е някаква си карта, викам дори и идея си нямам какво е, само знам, че ми е подарък и съм сигурен, че е нещо прекрасно. 😍 Чакам 😊 чакам с нетърпение и другите се включиха в търсенето на картата (а всички си мислят в офиса, че е нещо малко) и накрая откриват една голяма и красива карта. Еха 🙂 голям кеф беше. 🙂

И така Дядо Коледа посети и мен! :smile: Написах му писмо на дядо Коледа и като всичките деца си чакам реда. :yahoo: Въпреки, че е още много рано, но той е решил да дойде и ми остави подаръците си. 

Огромни благодарности на @miroslava (Силно се надявам да не грешка! Ако греша, моля да прощава!) моят Дядо Коледа за 2019 година! Попадение в десетката, дори и отгоре! Подаръкът е повече от страхотен! Не знам, дали наистина толкова много съм заслужил тази година за такава прекрасна карта на света, но тя ще стои в стаята ми. Картичката също много ми харесва! Още веднъж благодаря на Мирослава! Весели празници на теб и твоето семейство! 😊

@Mary Благодаря ти за усилията, които правиш за нас с тези Коледни подаръци! Моля 🙂 да бъда извинен за забавянето! 

Ето и подаръците!

1.jpg.796ef2861ba03e8ff507b7b4bd1aba02.jpg

2.thumb.jpg.bb13ccf8c68e819a6cd189514d8d9134.jpg

3.jpg.5df846baece330344f3f912feef833f0.jpg

6.jpg.df027cc2babb0850af34b9cf87c285be.jpg

С пожелания за късмет и много хубави моменти! Весели празници на всички Магеланци! 😊 Бъдете щастливи, пътуващи и успешни! 

Редактирано от Иван Попов
добавяне на снимки
  • Харесвам 36
  • Браво 4
Връзка към коментар

Днес и мен ме изненадаха с подарък в Еконт. Отивам да си получавам амазонските пратки и казвам, че имам 4, а момичето казва, че имам 5. Дори поспорихме малко.

Благодаря на @bibi за чудесен подарък и прекрасни пожелания.

IMG_20191205_103943.jpg

IMG_20191205_104131.jpg

IMG_20191205_104422.jpg

  • Харесвам 33
Връзка към коментар

@Marisha, още веднъж ти пожелавам светли и уютни празници с книжка в ръка (дано ги нямаш, че с подарък книжка винаги е рисково), а на етикетчето за куфар да му разгониш фамилията от пътуване  ! 🌲🌲

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 5 минути , bibi каза:

@Marisha, още веднъж ти пожелавам светли и уютни празници с книжка в ръка (дано ги нямаш, че с подарък книжка винаги е рисково), а на етикетчето за куфар да му разгониш фамилията от пътуване  ! 🌲🌲

Благодаря ти много. И книжки ще се прочетат и етикетчето ще го разкарам из целия свят. Само дано ръководството да не се отметне от решението за повечко почивни дни😀.

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 11 часа, Иван Попов каза:

Преди да напиша и с мен какво се случи 😎 просто умрях от смях. Вие какво сте направили в тази интересна тема, чак ме е яд, че сега я отварям да пиша и да я прочета. Бисквити, консерви, кутии, та и вътре нагризани ябълки 😃 ехе 😀 тук става страшно. 😂 Направо рева от смях. 😂

Чакай защо догодина, дай още тази да му пратим. 😃 😂

Вече да!

 

Абе то стана тя каквото стана .... 😀 този подарък дълго време ще го помня за това как стигна до мен. :dance3: Имах 3 пратки от края на миналата седмица в гр. Сандански и 5 пак от края на миналата седмица в гр. Благоевград. Вчера сутринта си седа и мисля, коя от къде може би да е. Поръчки много, но пратките са повече, а сега де 🙄 мисли мисли мхмхм не става, аритметика не ми излиза. Викам си айде за сряда ще ги оставя да ходя да ги събера и от двата града. Отивам в офиса на Еконт в гр. Сандански, намират ми всички други пратки, а тази я няма 🙄 Момичето в офиса ми казва 🤗 ами то е някаква си карта, викам дори и идея си нямам какво е, само знам, че ми е подарък и съм сигурен, че е нещо прекрасно. 😍 Чакам 😊 чакам с нетърпение и другите се включиха в търсенето на картата (а всички си мислят в офиса, че е нещо малко) и накрая откриват една голяма и красива карта. Еха 🙂 голям кеф беше. 🙂

И така Дядо Коледа посети и мен! :smile: Написах му писмо на дядо Коледа и като всичките деца си чакам реда. :yahoo: Въпреки, че е още много рано, но той е решил да дойде и ми остави подаръците си. 

Огромни благодарности на @miroslava (Силно се надявам да не грешка! Ако греша, моля да прощава!) моят Дядо Коледа за 2019 година! Попадение в десетката, дори и отгоре! Подаръкът е повече от страхотен! Не знам, дали наистина толкова много съм заслужил тази година за такава прекрасна карта на света, но тя ще стои в стаята ми. Картичката също много ми харесва! Още веднъж благодаря на Мирослава! Весели празници на теб и твоето семейство! 😊

@Mary Благодаря ти за усилията, които правиш за нас с тези Коледни подаръци! Моля 🙂 да бъда извинен за забавянето! 

Ето и подаръците!

1.jpg.796ef2861ba03e8ff507b7b4bd1aba02.jpg

2.thumb.jpg.bb13ccf8c68e819a6cd189514d8d9134.jpg

3.jpg.5df846baece330344f3f912feef833f0.jpg

6.jpg.df027cc2babb0850af34b9cf87c285be.jpg

С пожелания за късмет и много хубави моменти! Весели празници на всички Магеланци! 😊 Бъдете щастливи, пътуващи и успешни! 

Няма грешка. Радвам се, че ти е харесала изненадата. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Marisha каза:

Благодаря ти много. И книжки ще се прочетат и етикетчето ще го разкарам из целия свят. Само дано ръководството да не се отметне от решението за повечко почивни дни😀.

Този късмет е изненада и за мен т.е. чист късмет е ,а не манипулиран вот ! 😂

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 5 минути , bibi каза:

Този късмет е изненада и за мен т.е. чист късмет е ,а не манипулиран вот ! 😂

Рапортувам, бомбоните вече са изядени, етикетчето ще пътува за Мянмар след месец и половина.

  • Харесвам 2
  • Браво 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Моят прекрасен подарък престигна днес, лично донесен от @Еmilia.

 

IMG_20191205_151337.thumb.jpg.771817dc252914a2321f67d0e5658102.jpg

 

Всъщност беше композиция от 3 етажа. Опитах се да разопаковам културно, не ми се получи 🙂

 

IMG_20191205_151558.jpg.1dc4a69b1e140e71eb82a655b9d31583.jpg

 

Имам си плюшена играчка, рамка за снимки, бонбони, чаши от Лондон, Рим и Ню Йорк, коледна украса, куфарче-касичка и бисквити:

 

IMG_20191205_151956.thumb.jpg.76c2ffeb9b8b1ba8489b5c5515b2b152.jpg

 

Благодаря ти много, @Еmilia, за чудесните подаръци и за това, че дойде да ми ги донесеш лично.

Благодарности и на @Mary за организацията. 

  • Харесвам 23
  • Благодаря 1
  • Браво 4
Връзка към коментар

Знаех си аз, че съм късметлийка щом видях кой е моят Дядо Коледа! @Цвете донесе ми много радост и усмивки, а на сина ми - урок по търпение, докато ме наснима с всички вариации на омотаване с шал 😉 Та така, подаръците под ред:

1. ПУКАЩИ БАЛОНЧЕТА!!! - от големи, за сериозни играчи 😎

2. Коледно ботушче, купено от хора с кауза - дори само благотворителната част беше достатъчна да стопли сърцето ми

3. Коледна окраса

4. Календарче от Рим - много ме уцели, следващата година съм на италианска вълна

5. Ключодържател от Бали - пожелателно е, нали?

6. Готварски ръкохватки - супер много ползвам, а тези са и коледни, та ще се правят коледни сладки

7. Шоколадови бонбонки

8. Шал от Перу - който е направо вълшебен! Не стига, че е от алпака, ами има и вариант да стане и на шапка!

9. Шише класна домашна ракия! 😍 С право се е възмутила на еретичната мисъл, че само мога да се надявам на такъв подарък 😝

Цвети, ти си истинско съкровище и съм безкрайно щастлива, че те познавам! Благодаря ти от сърце ❤️

IMG_20191205_190750[1].jpg

IMG_20191205_191359.jpg

IMG_20191205_191444.jpg

  • Харесвам 34
  • Браво 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, Elena каза:

Знаех си аз, че съм късметлийка щом видях кой е моят Дядо Коледа! @Цвете донесе ми много радост и усмивки, а на сина ми - урок по търпение, докато ме наснима с всички вариации на омотаване с шал 😉 Та така, подаръците под ред:

1. ПУКАЩИ БАЛОНЧЕТА!!! - от големи, за сериозни играчи 😎

2. Коледно ботушче, купено от хора с кауза - дори само благотворителната част беше достатъчна да стопли сърцето ми

3. Коледна окраса

4. Календарче от Рим - много ме уцели, следващата година съм на италианска вълна

5. Ключодържател от Бали - пожелателно е, нали?

6. Готварски ръкохватки - супер много ползвам, а тези са и коледни, та ще се правят коледни сладки

7. Шоколадови бонбонки

8. Шал от Перу - който е направо вълшебен! Не стига, че е от алпака, ами има и вариант да стане и на шапка!

9. Шише класна домашна ракия! 😍 С право се е възмутила на еретичната мисъл, че само мога да се надявам на такъв подарък 😝

Цвети, ти си истинско съкровище и съм безкрайно щастлива, че те познавам! Благодаря ти от сърце ❤️

IMG_20191205_190750[1].jpg

IMG_20191205_191359.jpg

IMG_20191205_191444.jpg

Много съм щастлива, че те усмихнах, Ели! ❤️ Благодаря за милите думи!

 

А лакът е специално донесен за подарък на магеланка и чака от миналата година. 😉

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.