Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2019


Mary

Препоръчани мнения

преди 11 часа, miroslava каза:

Няма грешка. Радвам се, че ти е харесала изненадата. 

Радвам се, че не съм те объркал! :smile: Още веднъж благодаря ти! :yahoo:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 4.12.2019 г. в 16:15, Marusinka каза:

Снощи си гледам завършеното коледно дръвче и викам на мъжа ми: “Супер сме се справили, имаме най-хубавата елха на света!”, а той ме пита защо? Обясних му, че защото всички играчки сме ги събирали от пътешествия, детето ни е правило някои, други пък са ни подарявани, но всяка една си има история. И така...събуждам се преди малко и какво да видя - пристигнал ми магеланският подарък и в него, освен прекрасна книга с пожелание и една торбичка, която майка не можа да ми обясни за какво е, ПИНГВИН за елхата!!! Толкова са зарадвах 🎉🤩 Огромни благодарности на @milen_40 за страхотните подаръци и най-вече за Пингвинчо, който ще краси коледното ни дръвче всяка година!

EB66FDD1-D4DF-431D-9A87-4E7F3E98A924.jpeg

284B9274-7771-4CBD-AB84-2D313E15E6D1.jpeg

E0D9DA8D-26F1-4827-AB2C-C1DF0A7E057B.jpeg

@Marusinka Радвам се, че подаръците са ти харесали. Пингвинът е един вид уникат - ръчно правена играчка от едно арт студио ( нямат 2 еднакви пингвина) . Книгата е странно забавна, а чантичката е за скрито носене на документи, пари, карти и т.н.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Дядо Коледа потропа и на моята врата 🙂 

 

Вчера не ми беше ден, но един кратък SMS ме накара да се усмихна 🙂

 

При това пратих половинката да вземе подаръка, т.к. аз щях да закъснея, а не можех да чакам в неведение още един ден.
 
С голямо вълнение отворих красивия пакет и оттам се подадоха:
 
1. Прекрасен шал🧣, с който се увих още днес и ме топлеше навън, докато почиствах колата.
2. Китна коледна висулка, която пристигна тъкмо навреме, т.к. по стар обичай елхата се краси у нас на Никулден 🎄 
3. Магнит от магнетично за мен място - Кайро, който веднага добавих към другите украшения на хладилника 😀
4. Практичен сет за пътувания - съвсем скоро ще намери своето приложение 😉
5. Лакомства, които подсладиха вечерта ми. И на не само моята 🤣
6. Картичка с мили пожелания 😘
 
Сърдечно ти благодаря, невероятна @zvezda9001, за очарователната изненада и усмихнато настроение, което предизвика у мен и семейството ми!
 
Пожелавам ти вълшебна Коледа и Чудна нова година, изпълнена с много здраве, обич и приключения!
 
С най-искрени благодарности и на нашата неуморна Снежанка @Mary

20191205_192552 (1).jpg

  • Харесвам 34
Връзка към коментар
преди 15 часа, Ellena каза:

Аз човек убивам за шалошапка от Перу! Пък за ракия да не говорим! 

След това изявление, никога не бих се осмелила да спомена пред теб, че баща ми е от Троян - край, славещ се със съчетанието от три думи - троянска + сливова +...

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Моят подарък дойде в момент,в който тази емоция със сигурност помогна за по-бързото ми възстановяване от временното ми излизане от форма.

Прекрасен подарък, @Kiio ,за който отново ти благодаря,а пожеланията ме стоплиха за цяла зима напред!Подаръка ти ще ме съпътства при всяко мое бъдещо пътешествие,гаранция!Пожелавам ти още и още сбъднати дестинации, здраве и енергия ,щастливи случайности и много любов и топлина.На теб,на @Mary ( че ме съжали и включи след последният момент в играта) и на всички магеланци хубави и весели празници,пълни с много уют,топлина и радости и нека не забравяме кои са истинските неща в живота!❤

20191205_151552.jpg

20191206_132839.jpg

  • Харесвам 29
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 56 минути , Agi каза:

уют,топлина и радости и нека не забравяме кои са истинските неща в живота!❤

@Agi,колко хубаво си го написала!Това са истинските неща в живота! ❤️

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, margarettod каза:

Дядо Коледа потропа и на моята врата 🙂 

 

Вчера не ми беше ден, но един кратък SMS ме накара да се усмихна 🙂

 

При това пратих половинката да вземе подаръка, т.к. аз щях да закъснея, а не можех да чакам в неведение още един ден.
 
С голямо вълнение отворих красивия пакет и оттам се подадоха:
 
1. Прекрасен шал🧣, с който се увих още днес и ме топлеше навън, докато почиствах колата.
2. Китна коледна висулка, която пристигна тъкмо навреме, т.к. по стар обичай елхата се краси у нас на Никулден 🎄 
3. Магнит от магнетично за мен място - Кайро, който веднага добавих към другите украшения на хладилника 😀
4. Практичен сет за пътувания - съвсем скоро ще намери своето приложение 😉
5. Лакомства, които подсладиха вечерта ми. И на не само моята 🤣
6. Картичка с мили пожелания 😘
 
Сърдечно ти благодаря, невероятна @zvezda9001, за очарователната изненада и усмихнато настроение, което предизвика у мен и семейството ми!
 
Пожелавам ти вълшебна Коледа и Чудна нова година, изпълнена с много здраве, обич и приключения!
 
С най-искрени благодарности и на нашата неуморна Снежанка @Mary

20191205_192552 (1).jpg

Радвам се че ти е харесал и ще ти влезе в употреба, а това че съм улучила че днес ще украсявате елхата многооо ме зарадва 🙂 Още веднъж Весели празници и многооо топлина и усмивки 🙂 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Получих информация, че при Спиди вече има забавяне на пратките, като дори не дават точен ден за доставка.

Пратките щели да се доставят до ... 5 дни.

Затова - побързайте!

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към коментар

Предлагам да поседнете, че ще попиша доста.

 

Тази сутрин се чудех защо тати не ме е кръстил Николинка или поне Николайка, че да си имам празник. Не за друго, ами да ми подарят подаръче - някакво, мъничко , ако може ... И те ти в 9: 05 мейл от Еконт за пратка ! Трала - ла - ла - ла ! Набързо реорганизирах деня и цъфнах в кварталния офис ! Искат ми лична карта и аз пет минути не мога да я намеря, защото чантата ми е тясна , а аз не помня къде съм я сложила. Разгеле, открих я точно преди да им се видя съмнителна. После настава едно търсене и премятане на кашони и е мой ред да се дивя на тези упражнения, защото не чакам Кашон - Чакам Подарък ! Някакъв, мъничък, ако може ( пропускаме , че съм си го изпросила ). Все пак не можах да отрека, че на единия кашон се мъдреше името ми. Кашон ! Голям подарък, значи ... 

IMG_20191206_153023.jpg.9eb5b623f871e03da4494c359b57bbc6.jpg

Кой ли може да е решил да ме зарадва с голям кашон пълен с някакви леки топки, дето се чуват как се местят из него. Аз помня съветите на нашата Снежанка и винаги проверявам какво се мести, мести ли се изобщо, бълбука ли и разни ей такива . В моя кашон някакви топки играеха тенис. Едва го нося и докато пустосвам неумението си, решавам да видя кой ми е погодил този номер

 :shok: Ей , така погледнах - @Иван Попов. От свой човек както се казва! Буквално спрях , кикотейки се на глас. Добре, че в наше село не сме известни с пренаселеност, та никой не ме видя и чу. Не можех да оставя тая работа току - така . Оставих кашона , извадих телефона и най - безсрамно позвъних на телефона от товарителницата. Тъкмо да затворя и той се обажда . Да де, ама аз се заливам от смях и не мога да кажа кой го търси ! Нейсе, разбрахме се - Хиляди благодарности , Иване! :give_rose:

Прибирам се вкъщи и що да видя - моят кашон не е нацяло залепен ! Ами сега ! Стресирам набързо Снежанка и тичам в офиса да им се карам ! Там момчето ми обяснява , че те така преопаковали в помощ на клиентите и таз черна кутийка била за уплътнение ! Изобщо ... Пак се свързах с Иван и се оказа, че била ... за уплътнение ! 

Хем си отдъхнах, хем се зачудих какви висоти може да достигне разликата между женската и мъжката логика !  

 

И ето с какво е избрал моят дядо Коледа да ме зарадва :

IMG_20191206_161444.jpg.20d67175987ce587d2311eb794d687f2.jpg.a963edd33651f93c18e83b7af0aaa552.jpg

Много съм щастлива, че ще имам ангелче - закрилник през новата 2020 г. Добрият старец ще стои на пост под елхата да пази подаръците , а бонбоните ... те вече са изядени . Аз съм детето вкъщи ! 

Иване, специални благодарности за пожеланията и старанието да ги приготвиш за мен ! 

IMG_20191206_161541.jpg.81f1c9eb464ae2ec7fde66c900b48f63.jpg

 

IMG_20191206_161624.jpg.c733982f28ff37e88982d20e4272a672.jpg

Мила, наша, Снежанке , @Mary извинявай за причинения стрес ! Догодина пак ще участвам.😂

  • Харесвам 23
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към коментар

@Goal & Boss, голям си сеирджия. Забавляваш се на наш гръб в тази тема. Догодина само да не участваш, ще те лишим от удоволствието да коментираш и гледаш нашия коледен купон🥳

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
8 hours ago, milen_40 said:

@Marusinka Радвам се, че подаръците са ти харесали. Пингвинът е един вид уникат - ръчно правена играчка от едно арт студио ( нямат 2 еднакви пингвина) . Книгата е странно забавна, а чантичката е за скрито носене на документи, пари, карти и т.н.

Страхотни!!! Страхотни подаръци просто! Само ме е яд, че сигурно няма да пристигнат до мен преди Коледа 😒

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ох какво да ти кажа @patilana аз ще започна от там, когато видях на кого трябва да правя подарък тази година и на кого аз ще съм дядо Коледа, направо така си останах, не можех да си повярвам на очите! :acute: Викам си ааа ама това е моят човек! Ама ние с него ходихме в Косово :dance3::girl_witch: оооо е сега тя ще види :yahoo:кон боб яде ли! :acute: Викам си ще се постарая, за да я зарадвам и то не малко труд ще хвърля.! 🤗:girl_dance:

И така, вчера имах малко свободно време, викам си я да направя малко пазар, а и да изпратя подаръците на моя човек, че в съобщението от Снежанка пише, че момичето/жената ще пътува и пред 20 декември трябва да са при нея! Викам си днес е 5-ти, тамън за утре ще са при нея! Може и да чества този прекрасен днешен празник! 🙂 То дали днес или след 5 дни все трябва да й го пусна. Но ето, че по-добре съм направил, че вчера си оправих нещата, иначе лошо, вече speedy имат забавяне на пратките. 🙄

Вчера свършвам с часовете ми и започвам да ходя по магаизните, влизам в един викам си неее, това не ме кефи, дай в друг да ходя, влизам пак и тук не ми харесат подаръците, доста обикалях. (искам да намеря най-доброто) В третия магазин питам магазинера и той ме упъти, какви предложения може да ми направи, като асортименти! То имаше хиляди неща в този магазин, но с негова помощ избрахме подаръците, за което съм му много благодарен! 🤗 Викам му ей трябва да не се изложим, той много се смя, вика ми няма 😄 спокойно ще се постраем, след като избрахме нещата, аз му се реванширах естествено! 

Добре, вече купих всичко и отидох за бонбони, и там имаше цирк, връщах едни кутии, взимах други абе повече от 20 мин. избирах бонбони! 😊 

Вече съм тръгнал към Еконт, влизам вътре и си чакам реда, но този човек като видя лошо му стана (а аз нося 6 чанти със себе си), вика ми момче ти какво правиш, а аз му отговарям: дай ми голям и хубав кашон и сега ще видиш какво правя, казвам му така: искам подаръците да стигнат живи и здрави (и най-вече да работят!) Той отиде в склада, рови рови и ми докара около 10-тина кашана, избрахме един мерихме, но не стана, после друг и така до този стигнахме 😎 правихме 5 в 1, но опашка си расте, викам си голяма работа, ще изчакате малко. 😃  Дадох му телефон, адрес и всичко, което трябваше и той ми вика ама вътре ще сложа и оплътнение да знаеш, за да не го счупят при транспортитенето! Викам му направи го все едно подаръкът ще пътува за теб! Помогнах му и така го опаковахме доволно! 

Така, че @patilana ти чакаш играчки или топки за тенис, а то пък дядо Коледа направо излезна! 😃

Писаното е лично от мен, не знам дали съм го направил както трябва, но ми отне доста време! И ти като получи кашона и като видя моето име, че пише!.... :girl_dance: Смях яко! 🤣🤩 Звъниш ми и аз си стоя и си викам, я да видя сега пък кой ме търси и като прочетох товоето име си казвам на акъла, че сега да не са счупили нещо или са ги изгубили :rolleyes: ще ги убия на тези работници от Еконт, ако има фал. 😂 Но като ти вдигнах и като се смееше казах си, че всичко е наред, после дълго време ме държеше смеха и не мен! Много се радвам, че те зарадвах и че доста се смяхме по телефона, докато си говорихме! Ама я кажи сега не очакваше, че аз ще съм ти дядо Коледа, нали? 😉

 

преди 54 минути , patilana каза:

Стресирам набързо Снежанка и тичам в офиса да им се карам !

А и ти пък пак си ходила да питаш дали има и грешка! 😂 Шах с пешката, вътре в кашона кутия от Emag! 😀 Откраднаха ти го ! 😄 Набийго и за мен! 😂

Преди 1 час, patilana каза:

Тъкмо да затворя и той се обажда

Аха и да ми беше затворила :acute:пак щях да ти взънна! 

преди 56 минути , patilana каза:

Хем си отдъхнах, хем се зачудих какви висоти може да достигне разликата между женската и мъжката логика !  

Значи логиката беше супер! 😆😉

преди 57 минути , patilana каза:

Много съм щастлива, че ще имам ангелче - закрилник през новата 2020 г.

Много умувах дали да е ангелче или слонче, но това повече ми харесваше, за да те закриля! 😍

 

Преди 1 час, patilana каза:

- Хиляди благодарности , Иване! :give_rose:

Моля 😊 моля! :yahoo:

 

 

@Mary И аз се извинявам, че така се е получило и теб да те притесняваме! 🙂 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Приключенията на  @Eti* продължават. Получавам вчера SMS, че ме очаква пратка в офис на Спиди. Поръчала съм на децата от черния петък някакви неща и решавам, че е това. Пращам мъжа ми преди малко да отиде да вземе пратката, връща се той и ми казва, че е подарък за мен. Почвам аз да се чудя и мая и дори за момент допускам, че Снежанка може да е подала адреса ми на двама човека. Звъня веднага на @Mary, не ми вдига. На мен веднага ми светва, че не е грешка, @Mary е в заверата и явно е дала обещание да не издава нищо.

Отварям пакета и какво намирам?!

20191207_110743.jpg.d00214a1c8754326779c389205262e26.jpg20191207_110859.jpg.8f2a4c4d1943976d156812f15dd3c635.jpg

@ДиянаВ, you made not only my day, you made my year!

Благодаря ти! Не мога да спра да се смея!

  • Харесвам 6
  • Браво 3
  • Смея се 18
Връзка към коментар
преди 4 минути , Eti* каза:

Звъня веднага на @Mary, не ми вдига.

Как да ти вдигна, като ще разваля тази хубава изненада?! :sarcastic_hand:

Надявам се, че вече винаги ще ровиш по-усърдно в кутиите с бисквити! :laugh:

Наздраве!

  • Смея се 9
Връзка към коментар

Иванчо, човече , аз страдам от липса на въображение и всяка година само гадая кой ще ми избере, вълшебното кълбо на @Mary ! А толкова много комплименти на едно място 

преди 16 часа, Иван Попов каза:

момичето/жената

 

преди 16 часа, Иван Попов каза:

ей трябва да не се изложим,

 

преди 16 часа, Иван Попов каза:

все едно подаръкът ще пътува за теб! Помогнах му и така го опаковахме доволно! 

естествено ме правят щастлива. 

Справил си се прекрасно с реденето на топли думи в пожеланията, Благодаря и за отделеното време. Не знаех, че из многото ти таланти има и поетичен. 

 

Всичко работи и от снощи дядо Коледа пее в дома ни. 

IMG_20191207_112752.thumb.jpg.e9a89900d85bb8c82dfaf43b212edee9.jpg

@Eti* ето за такива неща Магеланци са единствени в света. Прекрасна емоция 

  • Харесвам 13
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Хаааа, хахаха. Кой ли е направил това????😂😂😂😂

Добре де мислих да отричам до последно, но съм оставила много улики към себе си😉. Обаче имам оправдание. Дядо Коледа ме накара и коледният дух, който цари в тази тема и сред нас😂😂😂. Така, че сами си просите веселите случки. Освен Дядо Коледа, разбира се има и още един виновник в заговорите - помощникът Снежанка😉. Благодаря @Mary за коледното пламъче, което подклаждаш.

@Eti*, аз ти благодаря! Смехът почна от теб😁🥰.

28 minutes ago, Ellena said:

Вземи ги на сбирката да ги изядем и изпием.

@Ellena, сигурна ли си, че Дядо Коледа няма да Ви донесе един кашон с бисквити на коледната сбирка🤪🤪🤪🤪🤪

  • Харесвам 7
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Дядо Коледа пристигна от Сандански.С любезното съдействие на @Bozhidar1978.

Тази сутрин получих смс от Еконт и бързо си взех подаръка.

Чудесен е!В готина коледна торбичка ме очакваха :

1.Чаша за топли напитки.

2.Къщичка с еленчета, която свети много празнично.Ще си я закача на прозореца.

3.Шоколад Милка- любим.

4.Литовско ликьорче.Мммм

5.Бонбонки-3 вече са изядени.

6.Много яко магнитче с това шосе в Румъния, което ми е мечта.И дано да се осъществи през 2020 година.

7.Картичка с чудесни пожелания.

Веднага звъннах по телефона на @Bozhidar1978 и му казах, че е уцелил десятката.

ФЪРСТ.

20191207_115151.jpg

20191207_115300.jpg

20191207_115655.jpg

20191207_115716.jpg

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Аз пък въобще нямаше и да ви покажа моя подарък, ако не бях разбрала, че съм се "паднала" на @ДиянаВ. Бях убедена, че това си е лично от нея, извън Коледната игра. 😃 

А и както виждате, тя прави такива "магарии". 🤣

Понеже си станахме близки с нея, до последно не вярвах, че е чиста случайност да се падне жребия по този начин. А точно това зелено е любимото ми зелено! 

@Mary, благодаря ти за всички чудесни моменти на изненада и наслада, които ни подаряваш! 

 

IMG_20191206_134504.jpg

IMG_20191206_134714.jpg

IMG_20191206_140811.jpg

IMG_20191206_140828.jpg

  • Харесвам 21
  • Браво 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
1 hour ago, aleksandrina said:

Аз пък въобще нямаше и да ви покажа моя подарък, ако не бях разбрала, че съм се "паднала" на @ДиянаВ. Бях убедена, че това си е лично от нея, извън Коледната игра. 😃 

А и както виждате, тя прави такива "магарии". 🤣

Понеже си станахме близки с нея, до последно не вярвах, че е чиста случайност да се падне жребия по този начин. А точно това зелено е любимото ми зелено! 

 

IMG_20191206_134504.jpg

IMG_20191206_134714.jpg

IMG_20191206_140811.jpg

IMG_20191206_140828.jpg

Доста дълго се чудех дали да участвам в размяната на коледни подаръци. То първо какво ще подаря, то после какво ще пожелая, че и какво ще напиша тук. Сега разбрах, че емоцията е голяма, чак не знам от къде да започна🙂.

Хайде с важните човешки неща. @aleksandrina, топлина и уют за теб и твоето семейство не само по Коледа! Искрено ти пожелавам да се сбъдне предизвикателството, написано на картичката😉.

Ако някога някъде по не-толкова големия свят, видиш в гръб някого със същата раница, не се колебай да го побутнеш... Аз ще съм...хаха. Дали нямам същата сгъваема раница😂. Много е готина, нали😉

Така за избора на подарък се вслушах в съвета на Снежанка и избрах това, което на мен би ми харесало.

 

image.jpg

  • Харесвам 12
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, ДиянаВ каза:

@Goal & Boss, голям си сеирджия. Забавляваш се на наш гръб в тази тема. Догодина само да не участваш, ще те лишим от удоволствието да коментираш и гледаш нашия коледен купон🥳

Да бе, ще вземеш да ми пратиш някой Baileys Pernik edition (ракия+боза)! 🤪

  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 1 час, patilana каза:

естествено ме правят щастлива. 

Справил си се прекрасно с реденето на топли думи в пожеланията, Благодаря и за отделеното време

Благодаря ти! 🙂

преди 1 час, patilana каза:

Не знаех, че из многото ти таланти има и поетичен. 

Има да, но не отделям много време за този талант, просто на този етап времето ми е много ценно! 😍 Но се надявам, че ще дойде период, когато ще го доразвия. :rolleyes:

преди 1 час, patilana каза:

Всичко работи и от снощи дядо Коледа пее в дома ни.

Много се радвам! Сега като го гледам все едно дядо Коледа е пред очите ми, когато аз го пуснах за първи път в магазина и си казах това ще е! 😍

 

преди 1 час, patilana каза:

ето за такива неща Магеланци са единствени в света. Прекрасна емоция 

Тук във форума има много емоции, страхотни и незабравими моменти! Хората, които участват в него са много позитивни и добродушни! 😊

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Сега да споделя и аз историята с малко предистория🙂

@aleksandrina е единственият магеланец, който познавам на живо. Поне за мен, надявам се и за нея, беше много приятно края на лятото да си побъбрим сладко сладко за два неусетни часа. Сега също понякога си пишем тук или на вайбър. Софтуерът на Магеланци решил да ми се падне тя като другарче, на което ще подарявам. Супер, голям късмет. Пращам подаръка си и чакам, чакам, ден и половина не го взема от Еконт. 100 пъти проследявах пратката. Вчера се връщам от обяд, направих си кафе и гледам съобщение на вайбър от Александрина. Пише: аз получих едно колетчеее, да не съм ти казвала, че зеленото ми е любим цвят и ей такива благодарствени приказки🙂. Въобще не загрявам, че тя всъщност се колебае дали подаръка е лично от мен или е част от размяната тук. Хаха. Даже си мислех, че ме пробва да се издам аз ли съм й се паднала. Накрая й казах, че подаръкът е да лично от мен, но и част от забавата на магеланци. Ще трябва да го опакова наново, за да го снима и да не чака друг подарък😂😂😂😂

После като се замислих, нали съм български реотан и бавно загрявам, си викам: Диянооо, голяма си будала. Можех да оставя Александрина в заблуждение, че е личен подарък, тя от благовъзпитание щеше да прати и на мен подарък, аз щях да получа още един подарък от друг магеланец и накрая щях да имам два подаръка😁

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 15
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.